2018-05-28
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems 

Tiesiamos naujos gatvių jungtys

Vilniaus projektai »

Tiesiamos naujos gatvių jungtys

 

Baigiamas rengti Mykolo Lietuvio gatvės detalusis planas – nuo Vakarinio aplinkkelio ir Ukmergės gatvės sankirtos iki Mokslininkų ir Noragiškių gatvių sankirtos bus nutiesta nauja 2,5 km ilgio gatvė su dviračių taku. Nutiesus gatvę bus perskirstyti esami transporto srautai ir padidintas transporto srautų greitis Šiaurinėje miesto dalyje.

Rengiamas Šiaurinės gatvės dalies, nuo Vakarinio aplinkkelio iki Ukmergės gatvės, statybos projektas – tai 2,8 kilometrų ilgio, 6 eismo juostų gatvė (dvi eismo juostos bus skirtos viešajam transportui) sujungsianti Vakarinį aplinkkelį su Fabijoniškėmis. Gatvė kirs Kalvarijų, Geležinio Vilko, Ukmergės, Justiniškių gatves ir Laisvės prospektą, šalia numatyti šaligatviai ir dviračių takai. Šiaurinę gatvę planuojama nutiesti iki 2020 metų.

Narbuto pėsčiųjų ir dviračių viadukas – jau baigtas viešųjų pirkimų konkursas suprojektuoti ir pastatyti pėstiesiems ir dviratininkams skirtą viaduką per Narbuto gatvę. Dviračių ir pėsčiųjų takai bus sujungti su esamais dviračių takais. Narbuto viaduko prieigos bus pritaikytos žmonėms su negalia ir mamoms su vėžimėliais. Darbus planuojama pradėti jau kitąmet, projekto įgyvendinimas numatytas 2018 metais. Viaduko ilgis - 65 m, plotis - 6 m.

Rengiamas Antakalnio gatvės dalies atnaujinimas – nuo Šilo tilto iki Žolyno g. Nuo Žolyno g. link centro kryptimi bus įrengta papildoma juosta tik viešajam transportui. Taip pat suprojektuotas vakarinėje gatvės dalyje dviračių takas, atnaujinti želdiniai, pakeisti šaligatviai, modernizuoti šviesoforai ir gatvės apšvietimas, renovuoti inžineriniai tinklai. Darbai prasidės 2019 m.  

Prasidėjo P. Vileišio g. rekonstrukcija – nuo Šilo tilto iki Antakalnio g. 120 bus rekonstruota į pėsčiųjų – dviračių taką, įrengtas apšvietimas, suoliukai, sutvarkytas kitas gerbūvis. Projekto įgyvendinimo terminas  2018 m. pavasaris.   

Rengiamas Žirnių g., Liepkalnio g. ir Minsko pl. sankryžos rekonstravimo projektas į dviejų lygių sankryžą. Ši sankryža patenka į IXB transporto koridorių, kuris Vilniuje kerta  transeuropininio tinklo TEN-T kelią, vedantį į Minską ir Maskvą. Įgyvendinus projektą bus užtikrintas sklandesnis ir saugesnis susisiekimas su Minsku ir Maskva. Projektą įgyvendinti planuojama iki 2020 metų. Vilniaus miesto savivaldybė sankryžos rekonstravimą planuoja įgyvendinti Europos Sąjungos investicijų lėšomis.

 

 


Vilniaus meras

Remigijus Šimašius

„Įsiklausyk, argumentuok, veik!“
Gyvenimo aprašymas

meras@vilnius.lt
 

Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Biudžetinė įstaiga
Kodas Juridinių asmenų registre 188710061
Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius
Tel. (8 5)  211 2000, trumpasis nr. 1664
Faksas (8 5)  211 2222
El. paštas e.vicemeras@vilnius.lt
E. pristatymo dėžutės adresas – 188710061
Pastabas dėl svetainės rašyti tinklalapio administratoriui

© Vilniaus miesto savivaldybės administracija 

Privatumo politika

Struktūra ir kontaktai

Kontaktų paieška