Radote klaidą svetainėje?
2017-10-20
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0011573670
Mero pavedimai
0000409263
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Kviečiame į akademinę konferenciją apie atvirą darbą su jaunimu

Konferencijoje bus pristatytas pirmas akademinis leidinys apie darbą su jaunimu, kuris yra pagrįstas tyrėjų ir praktikų bendradarbiavimu- visi straipsniai yra rengti kartu (co-writing) ir recenzuoti (peer-reviewing). Tokiu būdu užtikrinama, kad tiek tyrimai, tiek išvados tiek rekomendacijos yra aktualios (relevant) visiems jaunimo politikos veikėjams.

Smagu, kad toks leidinys yra rengiamas ir pristatomas Lietuvoje, į konferenciją atvyks daug šios srities specialistų, laukiame ir Norvegijos Integracijos ministrės (bus patvirtinta vėliau) bei Lietuvos Socialinės apsaugos ir darbo ministro.

Lietuvoje 2016-tais minėjome Jaunimo politikos 20-metį ir Darbo su jaunimu 10-metį. Lietuvoje, tame tarpe ir Vilniuje, aktyviai plėtojamas atviras darbas su jaunimu (Atviri jaunimo centrai ir Atviros jaunimo erdvės), didžiuosiuose miestuose- darbas su jaunimu gatvėje, kaimiškose vietovėse- mobilios paslaugos jaunimui. Todėl, viena vertus, Lietuva turi ką parodyti kalbant apie darbo su jaunimu plėtrą, ypač sugebėjimą tarpžinybiškai bendradarbiauti ir sutelkti finansavimą iš skirtingų šaltinių; kita vertus, Lietuvoje dar trūksta akademinių ir teorinių pagrindimų kaip darbas su jaunimu koreliuoja su kitomis viešosios politikos sritimis ir kokią pridėtinę vertę sukuria. 

Pastaraisiais metais Lietuvoje buvo atlikti keli tyrimai darbo su jaunimu srityje, jie irgi bus pristatyti konferencijoje.

Kaip jau minėta, projektas tapo platforma diskutuoti apie darbo su jaunimu plėtrą, darbo su jaunimu galimybes prisitaikyti prie besikeičiančių politikos prioritetų (nedarbas, pilietinių ir socialinių įgūdžių lavinimas, migracija, jaunimo apsaugojimas nuo radikalizacijos, pabėgelių integraciją etc).

Projektas išskirtinis tuo, kad sukūrė galimybę dialogui tarp akademinių institucijų, universitetų ir nevyriausybinių organizacijų, praktikų. Tai suteikė progą geriau vieniems kitus pažinti bei siekti bendrų tikslų. 

Akademinis leidinys, kurio pirmas numeris pristatomas Lietuvoje, taps atskaitos tašku tarptautiniam ir tarpsektoriniam bendradarbiavimui darbo su jaunimu plėtrai.

Pastaraisiais metais Europoje daug kalbama apie darbo su jaunimu kokybę, ką ir kaip reiktų vertinti. Šis projektas suteikė platformą politikos formuotojams, tyrėjams ir praktikams galimybė diskutuoti kas yra IŠ TIKRŲJŲ svarbu plėtojant atvirą darbą su jaunimu.

Konferenciją organizuoja Ungdom og Fritid (Norvegijos jaunimo centrų asociacija) ir Politikos tyrimų ir analizės institutas, Lietuva, projektą dalinai finansuoja Europos Komisijos programa ERASMUS+.  


Akademinio žurnalo apie darbą su jaunimu partneriai:

- Newman University, UK

- Politikos tyrimų ir analizės institutas, Lithuania

- Malmö University, Sweden

- University of Iceland, Iceland

- Poywe (Professional Open Youth Work in Europe), Austria

- Ungdom og Fritid, Norway 


Asmuo kontaktams:
Marius Ulozas
Politikos tyrimų ir analizės institutas
8686 26260
marius.ulozas@gmail.com

 

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Atgal
Vilniaus sporto festivalis 2017

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija Doverija  8 800 77277

    Slidu gatvėje?
    Duobė ar kliūtis kelyje?
    Nuvirtęs medis?
    Praneškite tel. 1355
    arba (8 5) 215 2112