Radote klaidą svetainėje?
2018-04-20
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0014349322
Mero pavedimai
0000507561
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Triukšmo šaltinių valdytojų, planuojančių statybos, remonto, montavimo darbus gyvenamosiose vietovėse, pranešimai

Paslaugos aprašymas Pagal Lietuvos Respublikos triukšmo valdymo įstatymo 14 straipsnio 2 dalį triukšmo šaltinių valdytojai, planuojantys statybos, remonto, montavimo darbus gyvenamosiose vietovėse, privalo ne vėliau kaip prieš 7 kalendorines dienas iki šių darbų pradžios pateikti savivaldybės institucijoms informaciją apie triukšmo šaltinių naudojimo vietą, planuojamą triukšmo lygį ir jo trukmę per parą, triukšmo mažinimo priemones.
Lietuvos Respublikos triukšmo valdymo įstatymas nenumato, kad pagal asmens pateiktą pranešimą Vilniaus miesto savivaldybės administracija turi teisę ar privalo išduoti asmeniui leidimą, todėl pateikus pranešimą jokių papildomų veiksmų nei asmeniui, nei Savivaldybės administracijai atlikti nereikia, tačiau asmuo privalo turėti statybą leidžiantį dokumentą tuo atveju, jei pagal Lietuvos Respublikos statybos įstatymą toks dokumentas yra privalomas.

Pareiškėjas gali užpildyti pranešimo formą tiesiogiai atvykęs į Savivaldybės administraciją Konstitucijos pr. 3, užpildytą pranešimą atsiųsti paštu arba elektroniniu paštu (e.vicemeras@vilnius.lt) ar pateikti elektroniniu būdu.

Atsakymas į pranešimą nėra pateikiamas.
Paslauga teikiama internetu
Paslaugos kategorija Viešoji tvarka; renginių derinimas; skrydžių derinimas; šunų laikymas
Paslaugos suteikimo trukmė 7 d.
Paslaugos gavėjas fizinis/juridinis asmuo
Atsakingas dalinys Administracinės veiklos skyrius
Paslaugos vadovas Gintaras Leperskas tel. 219 7930
Paslaugos vykdytojas Vaida Maslaveckaitė tel. mob. 8 662 47344
Prašymo forma (-os) Pranešimo forma.docx
Pranešimo forma.pdf
Pranešimo forma.odt
Aprašymas interesantui Triukšmo šaltinių valdytojai, planuojantys statybos, remonto, montavimo darbus gyvenamosiose vietovėse, privalo ne vėliau kaip prieš 7 kalendorines dienas iki šių darbų pradžios pateikti savivaldybės institucijoms informaciją apie triukšmo šaltinių naudojimo vietą, planuojamą triukšmo lygį ir jo trukmę per parą, triukšmo mažinimo priemones.
Pateikiamas tik pranešimas.
Reglamentuojantys teisės aktai 1. Lietuvos Respublikos triukšmo valdymo įstatymas
2. Triukšmo prevencijos viešosiose vietose taisyklės
3. Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodeksas
4. Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. birželio 15 d. įsakymas Nr. 30-1454 „Dėl leidžiamo statybos darbų pradžios ir pabaigos laiko nustatymo, statybos darbų triukšmo kontrolierių skyrimo ir Triukšmo šaltinių valdytojų, kurie nėra ūkio subjektai, planinių patikrinimų taisyklių tvirtinimo“
Informacija Primename, kad Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 488 straipsnis nustato atsakomybę už viešosios rimties trikdymą (triukšmą keliantys veiksmai vakaro (nuo 19 iki 22 val.) ir nakties (nuo 22 iki 7 val.) metu gyvenamosiose patalpose, kai tai trikdo asmenų ramybę, poilsį ar darbą, užtraukia baudą nuo dvidešimt iki aštuoniasdešimt eurų).
Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorius 2017 m. birželio 15 d. įsakymo Nr. 30-1454 1 punktu nustatė, kad leidžiamas statybos darbų, kurių metu skleidžiamas triukšmas, pradžios ir pabaigos laikas Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje darbo dienomis 7–18 val., o poilsio ir švenčių dienomis 9–17 val.
Rekomenduojame triukšmą keliančius statybos (remonto, montavimo) darbus planuoti ir vykdyti darbo dienomis nuo 7 iki 19 val., o poilsio ir švenčių dienomis nuo 9 iki 17 val.
Patogus Vilnius: tiesiama 20 km naujų šaligatvių, dar 16 km remontuojami

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija DOVERIJA  8 800 77277