Radote klaidą svetainėje?
2017-10-20
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems
Informacijos tel. 1664    


Statistika
Aptarnauta interesantų
0011573670
Mero pavedimai
0000409263
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Rekonstruotos Vilniaus gatvės šventėje pasiektas rekordas!


nuotr. Sauliaus Žiūros

Vilniaus gatvės šventėje šiandien pasiektas ilgiausio Lietuvoje oficialių iškilmių kilimo rekordas! Agentūra „Factum“ prie Lietuvos kultūros fondo į Lietuvos rekordų knygą įrašė – tai ilgiausias oficialių iškilmių kilimas. Jis yra 296,3 m. ilgio 1,4 m pločio. Rekonstruotos gatvės atidaryme nusidriekusiu raudonuoju kilimu šiandien mielai žengė ir vaikai, ir verslininkai, ir senjorai, ir miesto svečiai. Ir tai tik vienas pirmųjų šventės akcentų. Vidurdienį gausios publikos aplodismentų sulaukė Manto Wizard iliuzijų šou, minią stebėjo ir kvapą gniaužiantį akrobato Andrej Sobolevskij vaikščiojimą lynu tiesiog virš Vilniaus gatvės, o vakare dar laukia diskusijos „Gyvojoje bibliotekoje” ir gyvo garso koncertai.Vilniaus gatvėje labai laukiami ir patys mažiausi praeiviai su tėveliais. Iki 18 valandos vaikų zonoje prie kavinės „Pinavija“ vaikus kalbina ir drauge žaidžia smagiausi vaikų švenčių studijos „Linksmasis lagaminas“ personažai. 16 val. mažieji galės pasinerti į mirguliuojančių muilo burbulų jūrą!Kone pusvalandį virš gatvės ant lyno vaikščiojo verslininku su lagaminu rankoje pavirtęs akrobatas: „Labai džiugu užsienyje populiarų vaikščiojimą lynu išbandyti gimtajame mieste ir parodyti per tris metus išvystytus gebėjimus. Ant tokių aukštai pakabintų balansavimui skirtų juostų be įprasto vaikščiojimo įmanoma daryti ir įvairias balansavimo pozas bei vis pasaulyje populiarėjančius siūbavimo ir apsisukimų aplink juostą triukus, dalį kurių pamatė ir vilniečiai“, – sakė Andrej Sobolevskij.Dieną gatvės praeivius linksmina „Ritmas kitaip“, Styginių grupė The Voiceless. Gyvo garso šventė tęsis iki pat vėlyvo vakaro. Vakarinis koncertas Vilniaus gatvėje prasidės su trenksmu: Domas Česnulevičius ir jo grupė jau ruošia gitaras, blizgina būgnų lėkštes ir žada neleisti nustovėti vietoje, jų pasirodymas – nuo 18 val. Čia koncertuos ir „Third note", Domas Česnulevičius, Eglė Jakštytė, Gabrielius Vagelis. Vakaro žvaigždė - „Freaks on Floor”, kurie sako, kad Vilniaus gatvė grupei – svarbi vieta: „Ne kartą čia esame susitikę arbatai ryte prieš svarbias dienas, ar vakare aptarę įvykusį koncertą“, - sakė J.Jarutis.

Išsiilgusiems įdomių diskusijų Vilniaus gatvėje nuo 17 iki 19 val. atidaroma „Gyvoji biblioteka“. Tai ne įprastos knygos, o diskusijos apie gyvas istorijas – žmones iš įvairių visuomenės grupių, kurios neretai apipinamos išankstinėmis nuostatomis. Gyvoji biblioteka įsikurs „Caffeine“ kavinėje (Vilniaus g. 17).Šventę dovanoja UAB „Gera pramoga" kartu su Vilniaus miesto savivaldybe. Šio renginio nebūtų be dosnių rėmėjų: UAB „Vastint Lithuania”, UAB „Ecoservice”, Restoranas „Epernay”, UAB „Inmedica”. Renginio partneriai – „Caffeine Roasters“, prodiuserinė kompanija „Zuzi Entertainment", sėdmaišiai „Pušku Pušku”, Vaikų švenčių studija „Linksmas lagaminas”, Parduotuvė „Narvesen”, Fotografijos studija „Pix studija”.


Vilniaus meras Remigijus Šimašius susitiko su šventę vilniečiams dovanojančiais rėmėjais ir asmeniškai padėkojo visų vardu už tai, kad subūrė visus į Vilniaus gatvę.Vilniaus gatvės šventės metu kviečiame užsukti į šioje gatvėje įsikūrusius barus, restoranus ar lauko kavines, kurie po gatvės atnaujinimo išties išsiilgę laukia svečių.

Kviečiame visus į Vilniaus gatvės šventę!

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Pamatyk, kaip švenčia atnaujinta Vilniaus gatvė!
Vilniaus gatvėje klojama juodo bazalto trinkelių danga
Vilniaus gatvė atsinaujina – po rekonstrukcijos taps draugiškesnė pėstiesiems ir dviratininkams
Vilniaus gatvė atsinaujina – po rekonstrukcijos taps draugiškesnė pėstiesiems ir dviratininkams (5)
Vilniuje pradėta rekonstruoti miestui strategiškai svarbi ir itin lankoma Vilniaus gatvė: nuo Gedimino pr. iki Islandijos g. bus visiškai atnaujinta susidėvėjusi gatvės bei šaligatvių danga (apie pusė kilometro)
Dėl rekonstrukcijos darbų Vilniaus gatvės dalyje bus draudžiamas transporto eismas
Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad pirmadienį, spalio 17 dieną, prasidės Vilniaus gatvės dalies – nuo Gedimino prospekto iki Islandijos gatvės – rekonstrukcijos darbai.
Sostinėje bus remontuojama Vilniaus gatvė
Jau gegužės pabaigoje planuojama pradėti Vilniaus gatvės nuo Gedimino pr. iki Islandijos g. rekonstrukciją. Bus atnaujinta gatvės važiuojamoji dalis, įrengtos automobilių stovėjimo vietos.
Atgal
Vilniaus sporto festivalis 2017

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija Doverija  8 800 77277

    Slidu gatvėje?
    Duobė ar kliūtis kelyje?
    Nuvirtęs medis?
    Praneškite tel. 1355
    arba (8 5) 215 2112