2018-01-22
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems 

Daugiafunkcis stadionas Šeškinėje

Vilniaus projektai »

Daugiafunkcis stadionas Šeškinėje

 

Vyksta daugiafunkcio stadiono Šeškinėje konkursas: numatoma įrengti ne mažesnį nei 15000 vietų stadioną, 3 futbolo aikšteles, lengvosios atletikos maniežą, sporto muziejų ir kt.

Teikti preliminarius pasiūlymus pakviesti konkurso dalyviai AB „Axis Industries“ ir UAB „Vilniaus nacionalinis stadionas“. Preliminarių pasiūlymų etapo metu dalyviai turės pateikti komplekso urbanistinį ir architektūrinį sprendinį kartu su išorinio transporto organizavimo, automobilių stovėjimo vietų įrengimo sprendiniu, komplekso funkcionalumo, universalumo, finansinės  veiklos modelį ir kitus savo pasiūlymus dėl projekto įgyvendinimo būdų ir sąlygų.

Projekto komisija, remdamasi Projekto konkurso sąlygomis, atlikusi preliminarių pasiūlymų atitikimo konkurso sąlygų reikalavimams vertinimą, teigiamai įvertintus preliminarius pasiūlymus pateikusius dalyvius pakvies teikti išsamius pasiūlymus. Išsamių pasiūlymų pateikimo metu dalyviai turės pateikti Daugiafunkcio komplekso detalizuotą urbanistinį ir architektūrinį sprendinį, finansinės veiklos modelį ir komercinės veiklos verslo planą. Įvertinusi dalyvių išsamius pasiūlymus, Komisija atrinks vieną arba du dalyvius, kurie bus kviečiami į kitą derybų etapą, kurio metu bus deramasi dėl galutinių sutarties sąlygų. Pasibaigus derybų etapui, bus laukiama galutinio pasiūlymo.  Geriausią pasiūlymą pateikusį dalyvį Komisija pakvies sudaryti koncesijos sutartį. Koncesijos sutartį su nugalėtoju planuojama sudaryti 2019 metų balandžio - birželio mėn. 


Vilniaus meras

Remigijus Šimašius

„Įsiklausyk, argumentuok, veik!“
Gyvenimo aprašymas

meras@vilnius.lt
 

Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Biudžetinė įstaiga
Kodas Juridinių asmenų registre 188710061
Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius
Tel. (8 5)  211 2000, trumpasis nr. 1664
Faksas (8 5)  211 2222
El. paštas e.vicemeras@vilnius.lt
E. pristatymo dėžutės adresas – 188710061
Pastabas dėl svetainės rašyti tinklalapio administratoriui

© Vilniaus miesto savivaldybės administracija 

Privatumo politika

Struktūra ir kontaktai

Kontaktų paieška