Radote klaidą svetainėje?
2018-02-21
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0013466160
Mero pavedimai
0000476380
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Viena judriausių Vilniaus sankryžų taps saugesnė


nuotr. Sauliaus Žiūros
Viena judriausių – Kalvarijų – Kareivių – Ozo gatvių – Vilniuje sankryžų artimiausiu metu taps kur kas saugesnė. Jau šį savaitgalį ketinama atlikti sankryžos rekonstrukcijos darbus, įrengiant papildomą šviesoforų sekciją kairiajam posūkiui iš Kalvarijų į Kareivių gatvę. Planuojama, kad įgyvendinus esminius eismo organizavimo pokyčius pavyks padidinti šią sankryžą kertančių eismo dalyvių saugumą.

„Kalvarijų – Kareivių – Ozo gatvių sankryža yra neabejotinai vienas svarbiausių eismo mazgų Vilniaus mieste. Intensyviausiomis dienomis šią sankryžą kerta virš 100 tūkst. transporto priemonių. Iki šiol dėl nereguliuojamo kairiojo posūkio iš Kalvarijų gatvės link Kareivių g. kildavo eismo įvykiai, susidarydavo spūstys. Norime užtikrinti didesnį sankryžos saugumą, todėl pokyčiai šiame miesto transporto mazge itin svarbūs“, – teigia Vaidotas Meškauskas, SĮ „Susisiekimo paslaugos“ Bendrųjų reikalų departamento vadovas, vykdantis direktoriaus funkcijas.

Kaip nurodo miesto eismo organizavimo specialistai, šviesoforais nereguliuojant eismo kairiuoju posūkiu iš Kalvarijų į Kareivių gatvę išauga eismo įvykių tikimybė – skaičiuojama, jog jų šioje sankryžoje kasmet įvyksta apie 10–15, neretai susiformuoja spūstys, ypač – piko metu. Norintys pasukti į kairę negali saugiai atlikti manevro – vairuotojai privalo praleisti Kareivių gatvę kertančius pėsčiuosius. Dėl nepakankamo matomumo sudėtinga pamatyti Kalvarijų gatve (iš centro) važiuojančius automobilius – juos sunku pastebėti dėl priešais dviejose eismo juostose stovinčių ir į Ozo gatvę sukančių transporto priemonių. Dėl šių priežasčių sumažėja transporto srautų pralaidumas, formuojasi dar didesnės spūstys. Šiuos nesklandumus tikimasi pašalinti atlikus esminius eismo organizavimo ir reguliavimo pokyčius.
 

Papildoma kairioji sekcija sankryžos šviesoforuose bus įrengiama jau šį savaitgalį, lapkričio 25–26 dienomis. Eismo organizavimo pakeitimai ir sankryžos šviesoforų programų derinimo darbai bus atliekami iki lapkričio 30 d., ir jie vyks ne piko metu – siekiant kuo mažiau sutrikdyti įprastą eismo judėjimą šviesoforų reguliavimo ir programų derinimo darbai nebus atliekami nuo 7 iki 9 val. ir nuo 16 iki 19 val. Kol vyks šviesoforinės sankryžos rekonstrukcija ir programų derinimo darbai, dienos metu laikinai gali būti išjungiami Kalvarijų – Kareivių – Ozo gatvių šviesoforai. Eismo saugumą sankryžoje darbų vykdymo metu užtikrins eismo reguliuotojai, esant poreikiui – ir policijos pareigūnai.

Atliekant rekonstrukcijos ir šviesoforų programų derinimo darbus galimos trumpalaikės eismo spūstys. Vilniaus miesto savivaldybė atsiprašo už laikinus nepatogumus sankryžos rekonstrukcijos metu.
 
FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Atnaujinta m.Ticket mobilioji programėlė dar patogesnė ir greitesnė (1)
Geros naujienos Vilniaus viešojo transporto keleiviams – atnaujinta daugelio pamėgta mobilioji programėlė m.Ticket. Nuo šiol programėlė veiks dar stabiliau ir sklandžiau, o taip pat ji yra paruošta ir dar svarbesniems pokyčiams.
Žirmūnų ir Kalvarijų g. pradės veikti naujai įrengti šviesoforai
Vienos judriausių Vilniaus mieste gatvės taps kur kas saugesnės. Jau šį savaitgalį ketinama įjungti naujai įrengtus šviesoforus ties Žirmūnų g. 67, Žirmūnų g. 87 bei Kalvarijų g. 294 esančiais pastatais.
Vilniaus Gedimino prospekte – dviratininkams pritaikyti šviesoforai (1)
Gedimino prospekte, šviesoforais reguliuojamose sankryžose, baigti įrengti dviratininkams pritaikyti šviesoforai.
Per šventes į miesto centrą – viešuoju transportu ir naktiniais autobusais
Artėjančių didžiųjų švenčių metu vilniečiai ir miesto svečiai prie sostinės Kalėdų eglučių Katedros ir Rotušės aikštėse kviečiami vykti viešuoju transportu, o užsibuvus namo patogiai grįžti naktiniais autobusais.
Sostinėje – net 8 modernesnės sankryžos srautus valdys išmaniai (2)
Vilniuje baigtos modernizuoti aštuonios šviesoforais reguliuojamos sankryžos – dar daugiau saugių erdvių sostinėje.
Vilniuje bus atnaujinta šviesoforų reguliavimo ir valdymo sistema (3)
Geros naujienos Vilniaus vairuotojams – bus atnaujinama sostinės automatizuota šviesoforų reguliavimo ir valdymo sistema.
Vilniečius ir sostinės svečius pasitinka saugesnės Stoties prieigos
Nuo šiol namo grįžtančius vilniečius ir miesto svečius Stotyje pasitinka visiškai atnaujinta žiedinė sankryža jungianti Stoties ir Geležinkelio gatves.
Vilniaus oro uosto keleiviams – patogesnis susisiekimas viešuoju transportu (2)
Nuo šiol Vilniaus oro uostą pasiekti bus dar patogiau ir paprasčiau – viešuoju transportu vykstančius vilniečius ir miesto svečius spalio 2 d. pasitinka atsinaujinusios oro uosto prieigos.
Vilnius ieško ambicingų sprendimų viešajam transportui iki 2030 m. (8)
Didžiausius Lietuvoje transporto srautų suvaldymo iššūkius patiriančiam Vilniui ketinama paruošti ilgalaikį judumo planą.
Sostinės meras susirūpino vilniečių saugumu – ragina naudoti nedegias medžiagas daugiabučiams renovuoti (1)
Siūloma nustatyti, kad aukštesni nei penkiaaukščiai namai negalėtų būti atnaujinami degiomis medžiagomis, o saugus atstumas aplink angokraščius daugiabučiuose pastatuose būtų nedegus, didesnis dėmesys būtų skiriamas tvarkingam elektros instaliacijos įrengimui ir jos priežiūrai.
Atgal
Sostinėje liepsnoja 100 laisvės laužų

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija DOVERIJA  8 800 77277