2018-05-22
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems 

Vilniaus meras susitiko su gražiausios Europoje Kalėdų eglės kūrėjais


nuotr. Sauliaus Žiūros

Vilnius – gražiausios Kalėdų eglutės miestas! – su tokiu šūkiu Vilnius ambicingai jau dabar pradeda gvildenti idėjas ateinančioms žiemos šventėms. Apie kitų metų Kalėdų planus, kaip Vilnių papuošti dar įspūdingiau, su sostinės meru Remigijumi Šimašiumi kalbėjosi pagrindinės Vilniaus eglutės kūrėjai Jolanta Tūraitė ir Dominykas Koncevičius.

„Džiaugiuosi, kad Vilnius turi tokius talentingus menininkus, kurių sukurta eglutė privertė iš nuostabos aikčioti visą pasaulį. Net neabejoju, kad kitąmet jie nustebins mus naujomis idėjomis, o šventinę ir džiugią nuotaiką mieste stengsimės kurti ne tik kalėdiniu laikotarpiu, bet ir visus metus“, – sako sostinės meras Remigijus Šimašius.

Vilniaus eglutės kūrėjai Jolanta Tūraitė ir Dominykas Koncevičius neslėpė, kad šių metų eglutės sėkmė juos įkvėpė dar didesniems ateities planams. Menininkai naujomis idėjomis pasiryžę visus nustebinti ir per kitas Kalėdas, ir ne tik šventiniu laikotarpiu.Šįmet tviskanti 27 metrų aukščio eglė suformuota iš 70 tūkstančių lempučių ir papuošta 900 žaisliukų abejingų nepaliko – į ją, regis, sužiuro viso pasaulio akys. Vilniaus Kalėdos šįmet kaip niekad sužibėjo užsienio žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose – vien „Google“ paieškos sistemoje – beveik 2 mln. rezultatų apie šiemetę Vilniaus eglę, dar milijonai peržiūrų ir tūkstančiai pasidalijimų socialiniuose tinkluose. Pagyrimus Vilniaus eglutei žėrė populiarūs britų dienraščiai „Guardian“ ir „Daily Mirror“, JAV, Italijos, Lenkijos, Estijos, Ukrainos ir kitų šalių žiniasklaida. Europos kelionių portalas „Europe Best Destinations“ išrinko Vilniaus eglutę gražiausia Europoje, o vienas žymiausių pasaulio kelionių portalų iš JAV „Conde Nast Traveller“ Vilniaus eglutę įtraukė į 15 gražiausių pasaulio Kalėdų eglių sąrašą.Primename, kad pasidžiaugti įspūdinga Vilniaus Kalėdų eglute, aplankyti vis dar šventine nuotaika šurmuliuojantį Kalėdų miestelį Katedros aikštėje bei Kalėdų miestelį Rotušės aikštėje ir pasivažinėti Kalėdų traukinuku bus galima iki sausio 7 d. (imtinai).Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Sostinės Rotušės aikštėje įžiebta Kalėdų eglutė
Kalėdos sostinėje: Rotušės aikštėje įžiebta neįprasta eglutė
Vilniečių eglė išskleidė 50 tūkst. lempučių skraistę virš Kalėdų miestelio
Vilniečių eglė išskleidė 50 tūkst. lempučių skraistę virš Kalėdų miestelio
Šįvakar Vilniaus Katedros aikštėje įžiebta pagrindinė Lietuvos eglė apgaubė susirinkusius tviskančia skraiste.
Šeštadienį Vilnius įžiebs pagrindinę Kalėdų eglę
Jau šį šeštadienį, 19 val., sostinės širdyje – Katedros aikštėje – vilniečiai ir miesto svečiai stebės pagrindinės Lietuvos Kalėdų eglės įžiebimą. Kaip atrodys šių metų Kalėdų eglė – paaiškės tik įžiebimo akimirką, tačiau jos kūrėjai žada itin įspūdingą reginį ir prasitaria, jog Vilniaus eglė šiemet užburs savo elegancija ir netikėta pasakiška kompozicija.
Vilniuje įžiebta magiška Kalėdų eglė
Kalėdų eglučių išlydėtuvės - sausio 6 d.
Sausio 6 d. 15 val. vyks baigiamasis projekto KALĖDOS SOSTINĖJE renginys - šventė visai šeimai Vilniaus mokytojų namų kiemelyje „Lik sveika, Kalėdų eglute“.
Kviečia akcija „Kalėdų eglutė – namų šilumai“
Akcijos iniciatoriai kviečia medelius atnešti ir palikti specialiuose konteineriuose. Iš surinktų eglučių bus gaminamas ekologiškas biokuras.
Atgal

Vilniaus meras

Remigijus Šimašius

„Įsiklausyk, argumentuok, veik!“
Gyvenimo aprašymas

meras@vilnius.lt
 

Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Biudžetinė įstaiga
Kodas Juridinių asmenų registre 188710061
Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius
Tel. (8 5)  211 2000, trumpasis nr. 1664
Faksas (8 5)  211 2222
El. paštas e.vicemeras@vilnius.lt
E. pristatymo dėžutės adresas – 188710061
Pastabas dėl svetainės rašyti tinklalapio administratoriui

© Vilniaus miesto savivaldybės administracija 

Privatumo politika

Struktūra ir kontaktai

Kontaktų paieška