2018-01-20
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems 

Jau nuo sausio 12 d. vilniečius džiugins atnaujinta biblioteka

Sausio 12 d. vilniečiams duris atvers renovuota Dzūkų biblioteka. Dzūkų g. 37 įsikūrusi įstaiga, po pusės metų trukusio remonto, miesto gyventojus džiugins ne tik atnaujintomis patalpomis, bet ir nauja įranga bei pasipildžiusiu knygų fondu.

Po Vilniaus miesto savivaldybės lėšomis atlikto remonto, bibliotekoje įrengti skirtingoms erdvėms reikalingi baldai, kompiuteriai, spausdinimo ir kopijavimo technika. Jau nuo penktadienio lankytojai galės naudotis renovuotos bibliotekos Abonemento, dviejų atnaujintų skaityklų paslaugomis, tėvai su vaikais – rinktis įdomiausias knygas spalvingame Vaikų skyriuje. Kompiuterių skaitykloje veiks penki viešosios prieigos kompiuteriai – čia internetu nemokamai naudotis galės visi panorėję. Jaukioje periodikos skaitykloje skaitytojų lauks įvairus laikraščių ir žurnalų pasirinkimas, nepamiršti ir bibliotekoje mėgstantys mokytis ar dirbti lankytojai – skaitykloje sukurta daugiau savarankiško darbo vietų, bibliotekoje veikia bevielis internetas. 

Dzūkų biblioteka yra vienas iš septyniolikos Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos filialų. Bibliotekos direktorė Rima Gražienė džiaugiasi greitais ir akivaizdžiais suremontuoto padalinio pokyčiais: „Vilniaus miesto savivaldybės pagalba atnaujinus dar vieną padalinį, džiaugiamės tiek išplėstomis paslaugomis miesto gyventojams, tiek geresnėmis darbo sąlygomis mūsų darbuotojams. Patirtis rodo, o ir logiška, kad renovuotos bibliotekos susilaukia žymaus lankytojų pagausėjimo, esu tikra, jog Dzūkų biblioteka nebus išimtis“.

Šešias dienas per savaitę veiksiančioje bibliotekoje lankytojai galės rinktis iš daugiau nei 12 tūkstančių įvairių leidinių suaugusiems, vaikams, skaitantiems rusų ir kitomis kalbomis. Turiningam vaikų laisvalaikiui Dzūkų biblioteka įsigijo ne tik naujų, populiarių knygų, bet ir stalo žaidimų, taip pat įstaigoje planuojama rengti įvairius renginius, kūrybines dirbtuves, susitikimus su autoriais bei menininkais. Pirmųjų lankytojų Dzūkų biblioteka šį penktadienį lauks nuo 10 valandos ir juos pažada pasitikti su dovanomis.

Skaitytojai bibliotekoje bus aptarnaujami nuo pirmadienio iki penktadienio 10:00-19:00 val., šeštadieniais – 10:00-17:00 val.

 

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Sausio 9 d. Vilniaus centrinėje bibliotekoje susitikimas su režisieriumi Gintaru Varnu
Sausio 9 d. 15 val. Vilniaus centrinėje bibliotekoje M. Č. trečiojo amžiaus universiteto Knygų klubas kviečia į susitikimą su režisieriumi Gintaru Varnu.
Fotografijų paroda „Išgelbėtų gyvūnų istorijos“ Vilniaus centrinėje bibliotekoje
Nuo gruodžio 5 d. Vilniaus centrinėje bibliotekoje (Žirmūnų g. 6) kviečiame pamatyti pirmąją VšĮ „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ projekto „neBrisius.lt“ fotografijų parodą – „Išgelbėtų gyvūnų istorijos“.
Skaitymo skatinimo popietė „Žiemos pasaka“ Naujosios Vilnios bibliotekoje
Gruodžio 6 d., trečiadienį, 16 val. Naujosios Vilnios bibliotekoje (Gerovės g. 1, Vilnius) kviečiame vaikus į aktorės ir režisierės, „Knygos teatro“ vadovės Reditos Dominaitytės popietę „Žiemos pasaka“, skirtą romų vaikų ir jaunimo bendruomenės integracijai, skaitymo skatinimui.
Kilnojamoji paroda „Lietuviais esame mes gimę“ Vilniaus centrinėje bibliotekoje
Nuo lapkričio 22 d., trečiadienio, Vilniaus centrinėje bibliotekoje (Žirmūnų g. 6), 2-3 a., kviečiame pamatyti parodą „Lietuviais esame mes gimę“. Paroda veiks iki 2017-12-16.
Susitikimas su Sigita Petrunina ir knygos „Ten Kur Namai. Gyvenk kaip patinka“ pristatymas Vilniaus centrinėje bibliotekoje
Gruodžio 7 d., ketvirtadienį, 18 val. kviečiame į susitikimą su Sigita Petrunina tinklaraščio „Ten Kur Namai“ autore ir jos knygos „Ten Kur Namai. Gyvenk kaip patinka“ pristatymą Vilniaus centrinėje bibliotekoje (Žirmūnų g. 6), Konferencijų salėje (3 a.).
Susitikimas su Angelina Zaleckaite ir knygos „Barselona. Muziejus po atviru dangumi“ pristatymas Vilniaus centrinėje bibliotekoje
Lapkričio 30 d., ketvirtadienį, 18 val. kviečiame į susitikimą su Angelina Zaleckaite ir knygos „Barselona. Muziejus po atviru dangumi“ pristatymą Vilniaus centrinės bibliotekos (Žirmūnų g. 6), Konferencijų salėje (3 a.).
Edukacinis renginys senjorams „Dizainas su gamta“ Vilniaus centrinėje bibliotekoje
Lapkričio 23 d., ketvirtadienį, 18 val. Vilniaus centrinėje bibliotekoje (Žirmūnų g. 6), Muzikos ir meno skaitykloje (1 a.) kviečiame senjorus dalyvauti edukaciniame renginyje „Dizainas su gamta“.
Aidos Kačinskaitės tapybos darbų paroda „Medžių šviesa“
Nuo lapkričio 10 d. Vilniaus centrinėje bibliotekoje (Žirmūnų g. 6) kviečiame pamatyti Aidos Kačinskaitės tapybos darbų parodą „Medžių šviesa“.
Lapkričio 10 d. Naujosios Vilnios bibliotekoje atsipalaidavimo pratimais paremtas praktinis seminaras
Lapkričio 10 d., penktadienį, 18 val. Naujosios Vilnios bibliotekoje (Gerovės g. 1) atsipalaidavimo pratimais paremtas praktinis seminaras: Išmokime perkrauti savo vidinius „kompiuterius“. Seminarą ves medicinos psichologė Raminta Seniūnaitė.
Knygos „Pasaulis prasideda čia: paveldo ugdymo principai mokyklinio amžiaus vaikams“ pristatymas Vilniaus centrinėje bibliotekoje
Lapkričio 10 d., penktadienį, 18 val. kviečiame į Rasos Čepaitienės ir Živilės Mikailienės knygos „Pasaulis prasideda čia : paveldo ugdymo principai mokyklinio amžiaus vaikams“ pristatymą Vilniaus centrinėje bibliotekoje (Žirmūnų g. 6), Konferencijų salėje (3 a.).
Atgal

Vilniaus meras

Remigijus Šimašius

„Įsiklausyk, argumentuok, veik!“
Gyvenimo aprašymas

meras@vilnius.lt
 

Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Biudžetinė įstaiga
Kodas Juridinių asmenų registre 188710061
Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius
Tel. (8 5)  211 2000, trumpasis nr. 1664
Faksas (8 5)  211 2222
El. paštas e.vicemeras@vilnius.lt
E. pristatymo dėžutės adresas – 188710061
Pastabas dėl svetainės rašyti tinklalapio administratoriui

© Vilniaus miesto savivaldybės administracija 

Privatumo politika

Struktūra ir kontaktai

Kontaktų paieška