Radote klaidą svetainėje?
2018-05-24
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems

 

 

Papildomas Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos 2018 metų priemonių paraiškų priėmimas (baigėsi)

Paslaugos aprašymas Informuojame, kad paraiškų priėmimas baigėsi.


Visuomenės sveikatos priemonių (toliau – priemonių) rėmimo tikslas – ugdyti sveikos gyvensenos įgūdžius, vykdyti ligų profilaktiką, prevenciją ir ankstyvąją diagnostiką, gerinti socialinę ir fizinę aplinką, atkreipiant dėmesį į sveikatai įtaką darančius veiksnius, gerinti gyventojų sveikatą ir gyvenimo kokybę.

Priemonių paraiškos teikiamos pagal nurodytas prioritetines kryptis:
1. Žemo slenksčio paslaugų teikimas (nemokamos konfidencialios anoniminės sveikatos priežiūros ir kitos paslaugos asmenims, vartojantiems švirkščiamąsias narkotines ir psichotropines medžiagas ne gydymo tikslu bei dėl rizikingos elgsenos turintiems didžiausią riziką užsikrėsti infekcijomis) Vilniaus miesto gyventojams.
2. Tuberkuliozės prevencija.
3. Žarnyno infekcinių ligų profilaktika.
4. Vaikų ir paauglių burnos ertmės organų ligų profilaktika.
5. Vaikų fizinio aktyvumo skatinimas.

Priemonių paraiškas gali teikti viešieji juridiniai asmenys (toliau – Organizacijos) (viešųjų juridinių asmenų sąvoka suprantama taip, kaip ji apibrėžta Lietuvos Respublikos Civiliniame kodekse), išskyrus įmones, įstaigas ir organizacijas, kurių savininkė ar dalininkė yra valstybė arba savivaldybė, veikiantys visuomenės sveikatos stiprinimo, saugos, psichikos sveikatos, asmens ar visuomenės sveikatos priežiūros ar kitoje sveikatinimo srityje (sveikatinimo sritis turi būti numatyta Organizacijos įstatuose (nuostatuose) ne trumpiau kaip vienerius metus nuo paraiškos teikimo termino paskutinės dienos.

Remiamos priemonės skirtos tik Vilniaus miesto gyventojams.

Viena organizacija gali teikti ne daugiau kaip 2 paraiškas, kiekvieną iš jų atitinkančią skirtingą prioritetinę kryptį.

Paraiškos priemonėms finansuoti su priedais turi būti pateiktos iki 2018 m. balandžio 16 d. (įskaitytinai). Paraiškos gali būti teikiamos per Vilniaus miesto savivaldybės elektroninių paslaugų valdymo sistemą (būtina užsiregistruoti svetainėjewww.vilnius.lt puslapyje ir naudotis elektroninės bankininkystės paslaugomis) pateikti elektroninę priemonės paraišką pagal nustatytą formą su priedais (žr. paraiškų el. būdu teikimo instrukciją) arba gali būti teikiamas paraiškos originalas (su priedais ir kompiuterine laikmena su elektronine priemonės paraiškos versija) užklijuotame voke į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos E. miesto departamento Interesantų aptarnavimo skyriaus 4 darbo vietą (žr. skelbimą www.vilnius.lt puslapyje rubrikoje Sveikata ir soc. reikalai).
Paslaugos kategorija Projektų rėmimo konkursai
Paslaugos suteikimo trukmė 30 d.
Paslaugos gavėjas juridinis asmuo
Atsakingas dalinys Sveikatos apsaugos skyrius
Paslaugos vadovas Viktorija Turauskytė tel. 211 2755
Paslaugos vykdytojas Viktorija Turauskytė tel. 211 2755
Prašymo forma (-os) Paraiškos forma
Santraukos forma
Pažyma (Aprašo 4 priedas)
Pažyma (Aprašo 5 priedas)
Aprašymas interesantui Pateikiami šie dokumentai:
1. Priemonės paraiška (Aprašo 1 priedas);
2. Priemonės santrauka (Aprašo 2 priedas);
3. Organizacijos registracijos pažymėjimo kopija;
4. Organizacijos įstatų (nuostatų) kopija (įstatų (nuostatų) neprivalo pateikti religinės bendruomenės ar bendrijos, kurios teikia kanonų išrašą);
5. Pažyma (Aprašo 4 priedas);
6. Pažyma, patvirtinanti organizacijos turimą lėšų įnašą priemonei vykdyti (Aprašo 5 priedas), ir tai patvirtinančių dokumentų kopijos;
7. Valstybinės mokesčių inspekcijos pažyma apie įvykdytus mokesčių mokėjimo įsipareigojimus pagal Lietuvos Respublikos teisės aktus;
8. Organizacija teikianti paraišką finansavimui gauti 3 metams prie paraiškos papildomai pateikti priemonės efektyvumą įrodančius dokumentus.
Papildoma informacija Paraiškų teikimo el. būdu instrukcija
Reglamentuojantys teisės aktai 1. Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2017 m. lapkričio 6 d. įsakymas Nr. 30-2740 „Dėl Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos priemonių administravimo ir finansavimo tvarkos aprašo tvirtinimo“

Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Biudžetinė įstaiga
Kodas Juridinių asmenų registre 188710061
Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius
Tel. (8 5)  211 2000, trumpasis nr. 1664
Faksas (8 5)  211 2222
El. paštas e.vicemeras@vilnius.lt
E. pristatymo dėžutės adresas – 188710061
Pastabas dėl svetainės rašyti tinklalapio administratoriui

© Vilniaus miesto savivaldybės administracija 

Privatumo politika

Struktūra ir kontaktai

Kontaktų paieška