Radote klaidą svetainėje?
2018-01-21
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0012996366
Mero pavedimai
0000459562
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Sostinės meras rugsėjo 1-ąją studentams linkėjo meilės miestui ir universitetui


nuotr. Sauliaus Žiūros
Šiandien Vilniaus Gedimino prospektą nuspalvino ypatinga šventinė Rugsėjo 1-osios eisena – per visą sostinės centrą iki Vilniaus universiteto didžiojo kiemelio pražygiavo visa universiteto bendruomenė, esami ir buvę studentai, svečiai. Ši tradicija gyvuoja jau 23  metus.
 
 
Vilniaus meras Remigijus Šimašius Mokslo ir žinių dienos proga pasveikino gausią Vilniaus universiteto bendruomenę, kviesdamas pamilti miestą ir universitetą:
 
„Labai gerai atsimenu tą dieną prieš 25 metus, kai su dviem krepšiais atvykau studijuoti į Vilnių ir stotyje klausinėjau kur ta Saulėtekio alėja ir kaip į ją nusigauti. Tas jausmas buvo tikrai specifinis, bet įsimylėjau Vilnių labai greitai – vos čia atvažiavęs. Ir ta meilė tęsiasi iki šiol. Aš tikiu, kad atvykę čia iš kitų vietovių irgi jau pradedat tai jausti. Noriu palinkėti kuo geriausių studijų, draugų ir dėstytojų. Pasisemkite to, ko čia ir atvykote,  kurkite savo ateitį - šviesią, gražią, kupiną turiningos profesinės patirties, siekite akademinės karjeros“, -  sveikino studentus miesto meras Remigijus Šimašius.
 
 
VU Didžiajame kieme iškilmingoje naujųjų mokslo metų pradžios šventėje koncertavo studija „Afrikos būgnai“, VU pučiamųjų orkestras „Oktava“ ir VU akademinis mišrus choras „Gaudeamus“.
 
 
Šiuo metu Vilniuje veikia 13 universitetų, 6 kolegijos ir 11 profesinių mokyklų, siūlančių įdomias ir perspektyvias studijas. Vilniaus universitetas iš jų išsiskiria, kaip seniausias ir didžiausias universitetas Lietuvoje, puikiai vertinamas ir tarptautinėje erdvėje.
 
Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt  

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Rugsėjo 1-oji šventė Vilniaus Santariškių Vaikų ligoninės vaikams
Vilniaus Santariškių Vaikų ligoninė šiemet nusprendė pradžiuginti mokyklinio amžiaus pacientus, kuriems šį rugsėjo pirmoji praėjo besigydant ir surengė nuotaikingą mokslo metų pradžią žymintį renginį.
Vilniaus universitetas pasitinka naujus studijų metus!
Ukrainos ir Lietuvos draugystės saitus sutvirtins dainomis
Gegužės 19 d., penktadienį, 19 val. Vilniaus Šv. Jonų bažnyčios erdves užlies ukrainiečių ir lietuvių draugystės koncerto garsai. Koncertuos Kijevo universiteto choras „Dnipro“ ir trys Vilniaus universiteto chorai.
Per 6 savaites senjorams sostinės kavinėse padovanota 9 000 kavos puodelių
Baigėsi rekordiniais rezultatais maloniai nustebinusi 16-oji gerumo akcija senjorams „Susitikim prie kavos puodelio“. Nemokama kava ir arbata senjorus šešias savaites vaišino net 71 įstaiga, padovanojusi senoliams net 9 tūkst. kavos puodelių.
Vaikų globos namų pertvarka Vilniuje: vaikai kuriasi šeimai artimoje aplinkoje (1)
Vilnius – pirmasis miestas Lietuvoje, ėmęsis pertvarkyti vaikų globos namus, kurdamas globotiniams šeimai artimą gyvenamąją aplinką.
Draugiškas Vilnius: išrinktos svetingiausios sostinės įmonės
Jau devintus metus vilniečiai ir miesto svečiai renka sostinės svetingiausius – viešbutį, restoraną, kavinę, muzikinį klubą, barą, muziejų, galeriją, krautuvėlę, gidą, turizmo agentūrą bei svetingiausius sostinės įstaigų darbuotojus. Šiandien Vilniaus rotušėje vykusiame „Vilniaus svetingumas 2016 apdovanojimų renginyje Vilniaus meras Remigijus Šimašius pasveikino šių metų svetingiausius.
Sostinės Taryba pasirašė rezoliuciją dėl netinkamo viešojo transporto lengvatų paskirstymo (1)
Vilniaus Taryba pasirašė Lietuvos Liberalų sąjūdžio frakcijos inicijuotą rezoliuciją, kuria įpareigos savivaldybę kreiptis į Seimą dėl netikslingo ir nesąžiningo lėšų paskirstymo Vilniaus viešojo transporto keleivių lengvatų kompensavimui. 2016 metais savivaldybė viešojo transporto keleivių kompensacijoms turėjo skirti 21 mln. eurų, tačiau papildomų lėšų joms apmokėti valstybė skyrė tik 7,9 mln. eurų, o likusią sumą savivaldybe turėjo padengti pati.
Draugiškumo ženklas Vilniaus karaimams – meninis gatvės akcentas karaimų kalba
Tolerantiškas ir atviras Vilnius šiandien pasipuošė dar vienu draugiškumo simboliu – sostinės Žvėryno Karaimų gatvėje atidengtas gatvės puošybos elementas karaimų kalba.
Vilnius atsisuka į rajonus: meras Vilkpėdės gyventojams pristatė gyvenamosios aplinkos gerinimo programą
Šiandien Vilniaus meras Remigijus Šimašius susitiko su aktyviausiais Vilkpėdės gyventojais – jiems papasakojo apie jau įgyvendintus darbus ir dar planuojamus pokyčius Vilkpėdės seniūnijoje, o bendruomenė merui išsakė savo lūkesčius bei problemas, su kuriomis dažniausiai susiduria gyventojai.
Sostinės meras Rugsėjo 1 ąją kvietė jaunimą savo idėjas įgyvendinti Vilniuje
Atgal
Signatarų sentencijos papuošė Vilniaus viešąjį transportą

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija DOVERIJA  8 800 77277