Radote klaidą svetainėje?
2018-03-24
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0013940392
Mero pavedimai
0000493391
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Sostinės Savivaldybė leis gimnazijoms pačioms spręsti, kada pradėti pamokas


Sostinėje atšaukiamas privalomas mokslo įstaigų darbo pradžios laikas nuo 9.00 val. Prieš metus 17 Vilniaus miesto gimnazijų sostinės Savivaldybės buvo įpareigotos pamokas pavėlinti ir pradėti nuo 9.00 val. Neįsiklausius į gimnazijų bendruomenių pageidavimus ir argumentus, tuomet sprendimas priimtas vienašališkai, neva siekiant spręsti perpildyto viešojo transporto problemas ir sumažinti rytines spūstis.

„Šia nelogiška tvarka buvo nepatenkinti tiek moksleiviai, tiek jų tėvai. Turintys daug popamokinės veiklos gimnazistai šiemet turėjo mažiau laiko užklasinei veiklai ir namų darbams ruošti. Atvežantys vaikus į gimnazijas tėvai patyrė nepatogumų, mat jų darbo laikas nesikeitė," - sako Kultūros, švietimo ir sporto komiteto pirmininkas Vytautas Mitalas.

Gegužės mėnesį naujoji Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktorė Alma Vaitkunskienė pasirašys įsakymą, pavedantį nuo rugsėjo 1-osios dienos keturmetėms gimnazijoms pačioms spręsti, kada pradėti pamokas, kaip kad buvo ir anksčiau.


Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
5000 moksleivių pamatys spektaklį apie Vilnių – „Žalia gyva“ (1)
Artėjant Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui, sostinės savivaldybėje vaikai buvo pakviesti į nemokamą spektaklį „Žalia gyva“.
Šešiose sostinės mokyklose – inovacijų ir kūrybinių dirbtuvių erdvės
Vilniaus Žemynos progimnazija šiandien gali didžiuotis tapusi pirmąją sostinės mokymosi įstaiga, kurioje duris atvėrė FAB LAB dirbtuvės.
Pamatyk Vilnių iš 77 m aukščio! (2)
Jau nuo gruodžio 4-osios vilniečiai kviečiami apsilankyti Vilniaus savivaldybės 20-o aukšto balkone ir pasigrožėti iš čia atsiveriančia ypatinga Vilniaus panorama.
Vilniaus mokytojams – šventinis koncertas ir metų mokytojų apdovanojimai (1)
Tarptautinės mokytojų dienos proga Vilniaus meras Remigijus Šimašius pakvietė sostinės mokytojus į šventinį koncertą „Siemens“ arenoje ir apdovanojo metų geriausiuosius.
Kviečiame susipažinti su savivaldybės kontroliuojamų įmonių ataskaita
Galime pasidžiaugti tikrai įspūdingais įmonių veiklos rezultatais: nuostolingos įmonės nustojo būti našta ir uždirba lėšas vilniečių poreikiams tenkinti, mažinami paslaugų įkainiai, plečiamos darbų apimtys, sumažėjo veiklos sąnaudos.
Jaunimas kviečiamas kurti Vilniui
Vilniaus Antakalnio atvirame jaunimo centre vyko išplėstinis jaunimo reikalų tarybos posėdis.
Startuoliai savo išradimus ir naujausias technologijas pirmiausiai patikės savivaldybei
Sostinės meras Remigijus Šimašius šiandien pakvietė Vilniaus pradedančiųjų verslininkų (startuolių) bendruomenės atstovus į diskusiją – ką savivaldybė gali nuveikti, kad miestas taptų draugiška erdve startuoliams, kurioje kurtųsi daugiau naujų darbo vietų.
Sostinės Savivaldybės biudžetas padidintas beveik 15 mln. eurų
Šiandien Vilniaus miesto savivaldybės tarybos posėdyje buvo patikslintas 2015 metų biudžetas. Jis padidėjo 14,7 mln. eurų, nes Vilniaus miesto savivaldybei iš valstybės biudžeto buvo skirtos tikslinės lėšos dviem prioritetinėms sritims – švietimui ir miesto gatvėms tvarkyti.
Sostinės pradinukai kviečiami į plaukimo mokyklėlę „Super Varlytė“
Sostinės Savivaldybės Visuomenės sveikatos biuras drauge su Sporto ir sveikatingumo klubu „Impuls“ kviečia 1–4 klasių moksleivius į plaukimo mokyklėlę „Super Varlytė“. Nuo balandžio 20 d. bus organizuojamos plaukimo pamokos vaikams, norintiems išmokti plaukti bei saugiai elgtis vandenyje.
Sostinės septintokai varžėsi pirmajame viktorinos „Atsargus – tai ir saugus“ etape
Praėjusią savaitę trijose sostinės mokyklose vyko septintokų priešgaisrinės saugos įgūdžių konkurso-viktorinos „Atsargus – tai ir saugus“ I etapas.
Atgal
Vilnius skaičiuoja 631 savivaldos metus

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija DOVERIJA  8 800 77277