Radote klaidą svetainėje?
2018-02-24
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0013511174
Mero pavedimai
0000478035
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

E. Vilnius: priėmimas į sostinės mokyklas nuo kovo 1 dienos veiks elektroniniu būdu


Keičiamas priėmimas į sostinės mokyklas – prašymai ateinantiems mokslo metams pradedami registruoti nuo kitų metų kovo 1 dienos.

Tai padaryta suplanavus visą kompleksą naujų sprendimų, kuriuos artimiausiu metu svarstys savivaldybės taryba: prašymus bus galima patogiai teikti internetu, naujoje tvarkoje numatyti aiškūs ir objektyvūs pirmumo kriterijai, todėl prašymo priėmimo laikas neturės įtakos pirmumui. Skubėti neverta – registruotis bus galima bet kuriuo tėvams patogiu metu elektroninėje sistemoje internetu, prašymai bus priimami nuolat ir jų pateikimo laikas neturės įtakos pirmumui.

„Registracija į mokyklas startuos nuo kovo 1-osios. Kaip ir anksčiau, taip ir dabar pirmenybė mokytis konkrečioje mokykloje suteikiama tos mokyklos teritorijoje gyvenantiems. Siekiant sureguliuoti mokinių srautų pasiskirstymą tvarkoje yra nustatyti pirmumo mokytis kriterijai, vienas iš jų – deklaruotos gyvenamosios vietos laikas ne mažiau kaip dveji metai,“ – sako mero pavaduotojas Valdas Benkunskas

Savivaldybės tinklalapyje www.vilnius.lt/svietimas nuo kitų metų kovo bus galima užpildyti prašymą, kuris automatiškai pasieks mokyklas.

Prašymą už vaiką iki 14 metų pateikia vienas iš tėvų (globėjų, rūpintojų), o 14–18 metų vaikai prašymus gali pateikti ir patys, turėdami vieno tėvų rašytinį sutikimą. Moksleivio deklaruota gyvenamoji vieta, šeimos sudėtis sistemoje bus sutikrinama automatiškai.

Kaip ir anksčiau, prašymus bus galima pateikti ir atvykus į mokyklas, ne tik internetu. O iki tol tėveliai galės ramiai išsinagrinėti sukurtą naują mokyklų teritorijų žemėlapį, kuriame bus galima patogiai rasti mokyklas, kurios priklauso lankyti pagal teritoriją.

Tikslesnę informaciją apie mokinių priėmimą naujoves, žemėlapį artimiausiu metu paskelbsime svetainėje vilnius.lt, kai tik Vilniaus miesto savivaldybės taryba patvirtins naują priėmimo į mokyklas tvarką.

Susipažinę su svarstomu projektu, savo pastebėjimus ir pasiūlymus vilniečiai gali pateikti el. pašto adresu jurgita.raile@vilnius.lt

Daugiau informacijos apie priėmimą į sostinės mokyklas nuo kovo 1 dienos teiraukitės tel. 211 2389, el. p. aldona.navickiene@vilnius.lt, kontaktinis asmuo – Bendrojo ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Aldona Navickienė.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Pavirtintas Priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašas
2013 m. birželio 5 d. Vilniaus miesto savivaldybės taryba sprendimu Nr. 1-1273 pavirtino Priėmimo į Vilniaus miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašą ( pridedama).
Atgal
Vilnius kviečia aplankyti 100-mečio varpą

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija DOVERIJA  8 800 77277