Radote klaidą svetainėje?
2018-02-23
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0013488350
Mero pavedimai
0000477182
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Vilniaus dovana: už čiuožyklas prie mokyklų – koncertas „Lofte“


nuotr. Sauliaus Žiūros

Sostinės savivaldybė padovanojo smagią pramogą iniciatyviausioms mokykloms, kurios atsiliepė į kvietimą įsirengti čiuožyklas prie mokyklų ir aktyviai leisti laisvalaikį – vakar 4 mokyklų moksleiviai buvo pakviesti į linksmą šventinį vakarėlį menu fabrike „Loftas“, kur jų laukė energingas ir įkvepiantis Radistų pasirodymas.

Sostinės savivaldybė už iniciatyvumą ir aktyvumą dėkojo Taikos progimnazijos, Žirmūnų gimnazijos, Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazijos ir Fabijoniškių gimnazijos bendruomenėms bei kitoms į akciją įsitraukusioms mokykloms. Keturioms mokykloms įteiktos ne tik mero padėkos bet ir „Sportland“ dovanų čekiai. O pačia iniciatyviausia mokykla buvo paskelbta Fabijoniškių gimnazija, kuriai atiteko net 300 eurų vertės „Sportland“ čekis.

„Šiemet jūs padarėte dvigubai daugiau darbo nei pernai – įrengėte aštuoniolika čiuožyklų. Jūsų dėka Vilnius čiuožia. O šiandien tegul Vilnius šoka ir linksminasi. Laukiu naujų jūsų idėjų vasarą, kuomet galėsime visi dar kartą susitikti. Šiemet dirbome su čiuožyklomis, o vasarą pradėsime darbus įgyvendinant kitas jūsų idėjas“,- susirinkusius sveikino sostinės mero pavaduotoja Edita Tamošiūnaitė.

Savivaldybė kartu su VšĮ „Sveikas miestas“ surengė tikrą aktyviausių Vilniaus mokyklų šventę: moksleiviai galėjo išbandyti jėgas žaisdami „Foosin“ stalo futbolą, pramogauti „Hockey Punks Academy“ ledo ritulio erdvėje, paragauti sveikuolių užkandžių bei gėrimų, kuriais pasirūpino „Urbanfood“, stebėti Radistų pasirodymą.

Padėkos šventėje dalyvavo apie 1000 Vilniaus moksleivių.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt


FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Vilniuje įamžintas lenkų Prezidento L. Kačynskio vardas – Šnipiškėse jo vardu pavadinta gatvė (1)
Šiandien sostinės Taryba nutarė suteikti bevardei Vilniaus gatvei Šnipiškių seniūnijoje Lecho Kačynskio vardą.
Vilniečiai Kalėdų karštinę iškeitė į jaukias kūrybines dovanų dirbtuves
Trečiadienio vakarą, gruodžio 13-ąją, menų fabrike „Loftas“ bildėjo plaktukai ir burzgė siuvimo mašinos – smalsūs vilniečiai susirinko į projekto „Naujamiesčio dienos“ uždarymą, kuriame ne tik diskutavo apie Naujamiesčio šiandieną ir ateitį, bet ir kibo į darbus.
Startuoja aktyvaus laisvalaikio projektas šeimoms – pirmasis renginys jau šį savaitgalį
Vilniaus visuomenės sveikatos biuras drauge su „Sveiku miestu“  kviečia šeimas dalyvauti  projekte „Šeimų sporto savaitgaliai“.
Naujoji Vilniaus mero pavaduotoja – Edita Tamošiūnaitė
Vilniaus miesto savivaldybės taryba šiandien neeiliniame posėdyje išrinko naują Vilniaus savivaldybės mero pavaduotoją - Lietuvos lenkų rinkimų akcijos-Krikščioniškų šeimų sąjungos atstovę Editą Tamošiūnaitę.
Vilniuje – nemokamos čiuožyklos po atviru dangumi
Vilniuje – kūrybingumo ir ateities tendencijų konferencija „What’s Next?“
Sostinės gyventojai kviečiami žiemą sportuoti nemokamai! (3)
„Sveikas miestas“ pristato projektą „Pajudėk žiemą!“, kurio metu vilniečiai galės nemokamai dalyvauti sveikatingumo užsiėmimuose, šokių pamokose bei konsultuotis su fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojais. Projektas vyks iki pat žiemos pabaigos.
Vilnių papuoš dar vienas įspūdingas „street art“ kūrinys
Vilniaus miesto savivaldybė kartu su menų fabriku „Loftas“ praėjusių metų rudenį inicijavo „street art“ konkursą. Jo metu išrinkta menininkų grupė, kurios darbai papuoš Švitrigailos gatvėje esančio „Lofto“ fasadą.
Vilniaus sporto festivalis
Menininkai kviečiami papuošti „Lofto“ fasadą
Vilniaus miesto savivaldybė skelbia konkursą menininkams „Miesto miškas“, kur nugalėtojai bus kviečiami savo kūriniu papuošti menų fabriko „Loftas“ fasadą.
Atgal
Sostinėje liepsnoja 100 laisvės laužų

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija DOVERIJA  8 800 77277