2017-03-31
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems 

AB „Vilniaus šilumos tinklai“ pateikė dokumentus pagrindinei licencijai gauti


nuotr. Sauliaus Žiūros

AB „Vilniaus šilumos tinklai“ pateikė Valstybinei kainų ir energetikos kontrolės komisijai (VKEKK) dokumentų paketus, reikalingus šilumos tiekimo licencijai ir nepriklausomo elektros energijos tiekimo leidimui gauti. Tai pagrindiniai dokumentai, reikalingi šios srities ūkinei veiklai vykdyti.

„Atlikome didžiulį darbą ir iš įvairių institucijų jau gavome reikiamus dokumentus, įrodančius, kad  daugeliu aspektų esame pasirengę vykdyti ūkinę veiklą. Todėl šiandien drąsiai galime sakyti, kad sėkmingai nuėjome didelę kelio atkarpą, rengdamiesi perimti šilumos ūkį iš nuomos. Esame visateisė energetikos įmonė, kuri, susigrąžinusi turtą, bus pajėgi jį tinkamai eksploatuoti“, – sako AB „Vilniaus šilumos tinklai“ generalinis direktorius Mantas Burokas. 

Metus trunkantis pasirengimas pradėtas nuo reguliacinės aplinkos analizės, identifikuojant bendrovės veiklai reikalingus atestatus, licencijas ir leidimus bei reikalavimus jiems gauti. Parengtas įmonės veiklos projektas, sudarytas darbų planas, numatyti veiksmų įgyvendinimo etapai. Vykdant suplanuotas veiklas buvo atliktas personalo atestavimas, parengti normatyviniai dokumentai, kuriais vadovaujantis bus saugiai eksploatuojami bendrovės nuosavybėje esantys įrengimai. Siekiant tinkamai parengti dokumentus ir suvaldyti procesus buvo nuolat konsultuojamasi su leidimus ir licencijas išduodančiomis institucijomis.

Šilumos ir elektros gamybos bei tiekimo įmonei norint vykdyti ūkinę veiklą reikalinga gauti per 200 atestatų, licencijų, leidimų iš įvairių institucijų – VKEKK, Valstybinės darbo inspekcijos, Ryšių reguliavimo tarnybos, Aplinkos apsaugos agentūros, Valstybinės mokesčių inspekcijos, Visuomenės sveikatos centro, Valstybinės energetikos inspekcijos ir pan.

Dalis atestatų, licencijų ir leidimų AB „Vilniaus šilumos tinklai“ jau išduota ar pateikti/rengiami dokumentai su prašymais išduoti likusius reikalingus atestatus, licencijas bei leidimus. „Intensyvus darbas tęsiamas ir pagal ūkio perėmimo projekto eigą matome, kad net ir negaudami iš ūkio nuomininko visos reikiamos informacijos ar duomenų, reikalingų paraiško ms rengti, perėmimo procesą užbaigsime laiku, kad ir kaip esamą situaciją nuomininkas stengtųsi komplikuoti“, – sako M. Burokas.  

VKEKK šilumos tiekimo licenciją bendrovei galės išduoti tik pasibaigus šilumos ūkio nuomos sutarčiai, kai nustos galioti UAB „Vilniaus energija“ turima licencija, kadangi vienu metu toje pačioje teritorijoje gali galioti tik viena šilumos tiekimo veiklos licencija.

 FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
„Vilniaus šilumos tinklai” pradeda TE-3 vertinimo pirkimo procedūras (1)
AB „Vilniaus šilumos tinklai“ (VŠT) pasirašė susitarimą su UAB „Vilniaus kogeneracinė jėgainė“ (VKJ) pradėti Vilniaus trečiosios termofikacinės elektrinės (TE-3) vertinimo viešąjį pirkimą pasitelkiant nepriklausomą turto vertintoją, kuris, įstatymų nustatyta tvarka ir metodais nustatys TE-3 ir jos technologinių įrenginių rinkos vertę.
UAB „Vilniaus energija“ nesudaro sąlygų į nuomojamą ūkį patekti tikriesiems jo šeimininkams (2)
Sostinės šilumos ūkio nuomininkas UAB „Vilniaus energija“ šiandien pademonstravo akivaizdų ūkio savininko interesų ignoravimą ir AB „Vilniaus šilumos tinklai“ įgaliotiems atstovams nesudarė galimybės patekti į išnuomotą ūkį.
Ekspertai pradeda vertinti išnuomoto sostinės šilumos ūkio techninę būklę
Baigiantis sostinės šilumos ūkio nuomos sutarties terminui, pradedamas išnuomoto turto techninės būklės ekspertinis vertinimas. Gavus vertinimą paaiškės, ar nuomojamas nekilnojamasis turtas, energetikos įrenginiai penkiolika metų buvo tinkamai prižiūrimi nuomininko.
Savivaldybė skyrė savo atstovą dalyvauti „Vilniaus energijos“ veikloje
Vilniaus miesto savivaldybė realizavo šilumos ūkio nuomos sutartyje numatytą teisę – likus metams iki sutarties pabaigos – skirti savo nuolatinį atstovą dalyvauti šilumos ūkio nuomininko UAB „Vilniaus energija“ veikloje.
Atgal

Vilniaus meras

Remigijus Šimašius

„Įsiklausyk, argumentuok, veik!“
Gyvenimo aprašymas

meras@vilnius.lt
 
Trumpasis informacijos nr. 1664
 Savivaldybės struktūra, kontaktai
 Kontaktai žiniasklaidai  
 Karjera ir praktika Karjera
 Paslaugos
 E. paslaugos
 Pateikti oficialų raštą
 Pranešti apie problemą mieste
 Pateikti e. peticiją
 Teisės aktų projektai
  Mero darbotvarkė  
 Tarybos posėdžiai
 Padėkos, pagyrimai, idėjos  

 

Mero pavaduotojas
Valdas Benkunskas
valdas.benkunskas@vilnius.lt
Tel. (8 5) 211 2880 
Mero pavaduotojas
Linas Kvedaravičius
linas.kvedaravicius@vilnius.lt
Tel. (8 5) 211 2545
Mero pavaduotojas
Gintautas Paluckas
gintautas.paluckas@vilnius.lt
Tel. (8 5) 211 2883 
Administracijos direktorė
Alma Vaitkunskienė
alma.vaitkunskiene@vilnius.lt
Tel.: (8 5)  211 2616 / 211 2875

 

stop
Korupcijos prevencija

 

 

Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Biudžetinė įstaiga
Kodas Juridinių asmenų registre 188710061
Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius
Tel. (8 5)  211 2000, trumpasis nr. 1664
Faksas (8 5)  211 2222
El. paštas e.vicemeras@vilnius.lt
E. pristatymo dėžutės adresas – 188710061
Pastabas dėl svetainės rašyti tinklalapio administratoriui

© Vilniaus miesto savivaldybės administracija 

Privatumo politika

Struktūra ir kontaktai

Kontaktų paieška