Radote klaidą svetainėje?
2017-11-18
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0012025712
Mero pavedimai
0000425285
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Į mokyklas nuo rugsėjo ruošiasi 6464 pirmokai, neužsiregistravusius kviečiame suskubti iki gegužės 26 d.


Elektroniniu būdu į sostinės mokyklas jau pateikta 6464 būsimų pirmokų prašymų. Iš viso į mokyklas el. būdu užsiregistravo  11 500 moksleivių - keičiančių mokyklas, pereinančių iš progimnazijos į gimnazijas, ar atvykusių gyventi į sostinę bei pirmokų. Daugiausia prašymų pateikta kovo mėnesį – vos startavus elektroninei registracijos sistemai.
 
Primename, kad būsimų pirmokų tėvams prašymus, naudojantis šiemet pradėjusia veikti modernia registravimo į mokyklas sistema, rekomenduojama pateikti iki gegužės 26 dienos. Tėveliai, kurie dar neužpildė prašymo ar nori papildyti jau pateiktą prašymą, tam padaryti turi paskutinę savaitę. Nors prašymus galima pateikti ir vėliau, priėmimo komisija pirmines moksleivių eiles formuos iš iki gegužės 26 d. 15.00 val. pateiktų duomenų. Užpildyti prašymą galima prisijungus čia - www.vilnius.lt/mokykla
 

 

Teikti prašymus bus galima užsiregistravus ir susikūrus paskyrą www.vilnius.lt, per elektroninę bankininkystę arba kitą elektroninės atpažinties priemonę.
 
Tam, kad būtų patogiau pasirinkti mokyklas, sukurtas interaktyvus sostinės mokyklų žemėlapis:  jame patogu ir paprasta susirasti artimiausias mokyklas pagal savo gyvenamą vietą, kalbą, kuria norima mokytis ir klasę.
 
Pateikdami prašymą ir rinkdamiesi mokyklą, kurią lankys jų vaikas, tėvai gali nurodyti iki penkių bendrojo ugdymo įstaigų – mokyklą, kuri yra priskirta pagal gyvenamąją teritoriją ir keturias mokyklas, į kurias taip pat norėtų leisti savo vaiką. Rekomenduojama užpildyti visas  penkias galimybes.  Prašymuose nurodytų mokyklų eilė neturi įtakos priėmimui. Pirmumo teisę patekti į mokyklą turi tų tėvų vaikai, kurie yra bent prieš dvejus metus deklaravę savo gyvenamąją vietą. Elektroninėje registravimo į mokyklas sistemoje automatiškai bus atnaujinti ir deklaruotos gyvenamosios vietos duomenys iki priėmimo komisijos pradės darbą.
 
Užpildyti internetu prašymai automatiškai perduodami prašyme nurodytoms mokyklos ir mokinių priėmimą mokyklos toliau vykdo savarankiškai, kaip ir buvo iki šiol.
 
Preliminarius sąrašus, į kurią mokyklą yra priimtas vaikas, tėvai galės matyti jau birželio pradžioje – (po birželio 10 d.) mokyklų interneto svetainėse. Taip pat apie priėmimą tėvai bus informuoti elektroniniu būdu ir matys registracijos sistemoje. Jei vaiką priims kelios mokyklos, tėvai apie tai bus informuojami, ir registracijos sistemoje turės patvirtinti, kurią iš mokyklų renkasi.
 
Iš viso Vilniuje yra 122 bendrojo lavinimo įstaigos.
 
Viskas apie registraciją į mokyklas – www.vilnius.lt/mokykla
 
 
Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt
 
 
FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Moksleivių tėvams prašymus į mokyklas rekomenduojama papildyti iki liepos 10 d. (1)
Liepos 18-25 dienomis tėvai gaus informaciją, į kurią mokyklą yra priimtas jų vaikas ir apsisprendę turės patvirtinti savo pasirinkimą.
Registracija į sostinės mokyklas prasidėjo sėkmingai – pirmą dieną pateikta daugiau kaip 2700 prašymų (2)
Šiandien prasidėjusi registracija į sostinės mokyklas vyksta sėkmingai. Pateikta jau daugiau nei 2700 prašymų lankyti mokyklas – tai beveik trečdalis visų būsimų pirmokų. Šiais metais Vilniaus mokyklas pradės lankyti apie 7800 pirmokų.
Viskas apie registraciją į mokyklas -www.vilnius.lt/mokykla (214)
Kad registracija į Vilniaus mokyklas nuo kovo 1 d. vyktų sklandžiai, kviečiame susipažinti su svarbiausia informacija - www.vilnius.lt/mokykla
Pradedama elektroninė registracija į Vilniaus mokyklas (11)
Kovo 1 dieną, nuo 9 val. pradedama elektroninė registracija į Vilniaus mokyklas – prašymus bus galima teikti internetu www.vilnius.lt/mokykla, registracija vyks nuolat, todėl tėvams nereikės stovėti naktinėse eilėse prie mokyklų.
Moderni registracija į sostinės mokyklas – be naktinių eilių ir su interaktyviuoju žemėlapiu (13)
Vilniaus savivaldybės taryba šiandien patvirtino naują interaktyvų mokyklų teritorijų žemėlapį. Jis sukurtas tam, kad sostinės tėvams būtų patogiau išsirinkti mokyklą: jame paprasta susirasti artimiausias mokyklas pagal savo gyvenamą vietą, kalbą, kuria norima mokytis ir klasę.
Atgal
Moderniai apšviečiami Vingio parko takai

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija DOVERIJA  8 800 77277

    Slidu gatvėje?
    Duobė ar kliūtis kelyje?
    Nuvirtęs medis?
    Praneškite tel. 1355
    arba (8 5) 215 2112