Radote klaidą svetainėje?
2018-05-28
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0014918020
Mero pavedimai
0000527605
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Naujasis Vilniaus viešojo transporto skambučių centro numeris – 1848


nuotr. S. Žiūros
Didžiausios Lietuvoje viešojo transporto įmonės „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) keleivius nuo šiandien pradeda konsultuoti specialaus skambučių centro konsultantai, pasiekiami trumpuoju numeriu 1848. Skambučių centras dirbs bei informaciją visą parą teiks lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.
 
„Skambučių centras leis išklausyti, atsakyti ir padėti didesniam skaičiui žmonių, kurie iki šiol reikiamos informacijos ar pagalbos ieškodavo skirtingais kanalais, pradedant dispečerinėmis ir baigiant direktoriumi. Dabar atvykusiems iš kitų miestų, užsienio svečiams, naujiems studentams, kurių nemažai sulaukiame rudenį ir visiems sostinės gyventojams galėsime pagelbėti kur kas greičiau, efektyviau ir patogiau, nes paskambinę į skambučių centrą, atsakymus, informaciją ir konsultacijas jie galės gauti „vieno langelio“ principu“, – teigia VVT generalinis direktorius Gintaras Maželis.
 
Statistiškai per mėnesį dėl įvairių klausimų, susijusių su viešuoju transportu, kreipiasi apie 1000 klientų. Informacijos ieškoma apie transporto priemonių maršrutus, tvarkaraščius,  kaip patogiau nuvykti iš vienos miesto vietos į kitą ar kada atvyksta reikiamas autobusas ar troleibusas į nurodytą stotelę. Kas penktas į VVT skambinantis žmogus teiraujasi dėl prarasto daikto ar asmens dokumentų, o tokiose situacijose ypač svarbus operatyvumas.
 
„Per dieną autobusais ir troleibusais pervežame apie 0,5 mln. keleivių, o esant tokiems žmonių srautams neišvengiamai užmirštami, pametami daiktai. Daugiausiai pametama piniginių bei raktų, yra pasitaikę, kad radome namo projektą, kontrolinį darbą, banko kortelę su užrašytu PIN kodu ir nešiojamąjį kompiuterį. Daikto pametimo atveju nedelsdami susisiekite su mumis trumpuoju numeriu 1848. Atitinkamo maršruto vairuotojas apie tai bus įspėtas, kuo skubiau apžiūrės transporto priemonę ir radinį, jei tik jį suras, perduos dispečerinei“, – sako VVT Keleivių aptarnavimo ir kokybės skyriaus vadovė Lina Juknevičienė.
 
Neatsiradus pamesto daikto šeimininkui, radiniai dispečerinėje saugomi pusę metų, o vėliau sunaikinami. Išimtis – asmens dokumentai, kurie nėra naikinami. Rastų dokumentų savininkų aktyviai ieško ir patys VVT Keleivių aptarnavimo ir kokybės skyriaus darbuotojai: per socialinius tinklus, bankus, sporto klubus, bibliotekas, mokyklas, universitetus ar net skambina atsitiktinai piniginėse rastais telefono numeriais. L. Juknevičienės  teigimu, didžiausią skambučių dalį sudaro atsiliepimai apie vairuotojų darbą ir transporto priemonės techninę būklę.
 
„Net nebūtų galima išskirti sezono, kuomet sulaukiame daugiausia skambučių. Sezonas dažniausiai lemia tik klausimų tematiką. Tarkime, daiktus keleiviai pameta tiek pat dažnai vasarą, kaip ir žiemą. Tačiau vasarą daugiausiai skambučių sulaukiame dėl kondicionierių, langų atidarymo problemų, o žiemą – dėl oro sąlygų įtakotų spūsčių mieste, sutrikusio punktualumo“, – sako L. Juknevičienė.
 
„Vilniaus viešasis transportas“ keleivius veža 86 miesto ir priemiesčio maršrutais, taip pat 18 troleibusų maršrutų. Kasdien viešuoju transportu pervežama daugiau nei 0,5 mln. keleivių.
 
2016 metų pabaigoje priklausė 613 transporto priemonių: 361 autobusas bei 252 troleibusai, kurie pernai nuvažiavo 39,06 mln. kilometrų ir pervežė 192,6 mln. keleivių.
 
 
Papildoma informacija: Rasa Norkienė, VVT komunikacijos vadovė, 8698 06982
FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
UAB „Vilniaus viešasis transportas“ vadovaus Rimantas Markauskas
Bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) valdyba išrinko naująjį įmonės vadovą.
5 masiškiausių sostinės renginių dalyviams – viešojo transporto lengvatos (1)
Jau greitai 5 didžiausių sostinės švenčių (pvz., Dainų šventės ir pan.) dalyviai galės pasinaudoti viešojo transporto lengvatomis – važiuoti į renginius nemokamai arba sumažinta kaina.
Pokyčiai Vilniaus viešajame transporte – nuo rugsėjo 1 d.
Vilniaus viešasis transportas pasiruošęs pasitikti rudens sezoną: nuo rugsėjo 1 d. (penktadienio) viešasis transportas pradės dirbti pagal rudens–žiemos sezono eismo tvarkaraščius.
Į Vilniaus knygų mugę – nemokamais autobusais
Sostinės savivaldybė pasirūpino, kad vilniečiams pasiekti Knygų mugę būtų paprasčiau – kas 20 minučių nuo Katedros aikštės iki „Litexpo“ ir atgal kursuoja specialūs nemokami autobusai. Šiais autobusais nemokamai gyventojai galės važiuoti iki pat sekmadienio – 18-osios Vilniaus knygų mugės pabaigos.
VVT nuostolius keičia pelnu (6)
UAB “Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) per 2016 m. metus uždirbo 3,4 mln. eurų neaudituoto grynojo pelno, kai 2015 metais buvo patirtas 1,2 mln. eurų nuostolis. Bendrosios pajamos 4,3 proc. sumažėjo iki 47,5 mln. eurų dėl mažėjusių keleivių srautų, tačiau pelnas augo mažinant išlaidas.
Per didžiąsias metų šventes viešasis transportas važiuos ilgiau
Per didžiąsias metų šventes Vilniuje viešasis transportas važiuos ilgiau. Taip tikimasi sudaryti geresnes sąlygas ilgiau mieste užsibuvusiems vilniečiams ir sostinės svečiams namo grįžti autobusais ir troleibusais.
Debesų technologijos – vairuotojų kasdienybė
Didžiausioje Lietuvoje keleivių vežimo bendrovėje „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) nuo gruodžio mėnesio įdiegta inovatyvi biometrinė alkoholio patikra.
Nuo gruodžio – visą parą kursuosiantis autobusas į oro uostą (6)
nuo gruodžio 1 d. 88-ojo maršruto „Oro uostas–Centras–Europos aikštė“ autobusai važiuos visą parą, septynias dienas per savaitę. Keisis maršruto pavadinimas – nuo šiol 88 autobusų maršrutas vadinsis „Oro uostas–Stotis–Senamiestis–Nepriklausomybės aikštė“.
Sostinės Taryba pasirašė rezoliuciją dėl netinkamo viešojo transporto lengvatų paskirstymo (1)
Vilniaus Taryba pasirašė Lietuvos Liberalų sąjūdžio frakcijos inicijuotą rezoliuciją, kuria įpareigos savivaldybę kreiptis į Seimą dėl netikslingo ir nesąžiningo lėšų paskirstymo Vilniaus viešojo transporto keleivių lengvatų kompensavimui. 2016 metais savivaldybė viešojo transporto keleivių kompensacijoms turėjo skirti 21 mln. eurų, tačiau papildomų lėšų joms apmokėti valstybė skyrė tik 7,9 mln. eurų, o likusią sumą savivaldybe turėjo padengti pati.
Išrinkta UAB „Vilniaus viešasis transportas“ valdyba (2)
UAB „Vilniaus viešasis transportas“ stebėtojų taryba šiandien išrinko penkis valdybos narius.
Atgal
Pergalė prieš ilgai vešėjusį godumą – žemė palei Nerį grįžo vilniečiams

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija DOVERIJA  8 800 77277