Radote klaidą svetainėje?
2018-06-19
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0015261014
Mero pavedimai
0000539835
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Kokybinio lūžio metai „CONVENE 2018“


nuotr. Sauliaus Žiūros

Šiandien Vasario 14 d. „Litexpo“ oficialiai prasideda šeštoji Baltijos regiono kontaktų mugė „CONVENE“,  po vienu stogu subūrusi renginių industrijos profesionalus iš visos Europos. Kasmet dvi dienas trunkantis didžiausias regione konferencijų turizmo renginys vis stipriau įtvirtina Vilniaus, kaip konferencijų industrijos flagmano Baltijos regione vardą.

Šiemet į „CONVENE“ atvyko daugiau nei 165 žinomų pasaulyje konferencijų ir renginių organizatorių, kurie atstovauja tarptautines korporacijas, asociacijas, mokslo bei renginių agentūras. Tarp jų tokie garsūs vardai kaip „Bank of America Merrill Lynch“, „Peugeot-Citroen“, „BNP-Paribas“, „Ecovis“, „World Association for Medical Law“, „Oriflame“, „Eurofedop“, „Insignia Lifestyle Secvices“, „Cadillac“, „MTV Networks Europe“, „BASF“, „Qfix“, „FEPS“ iš  JAV, Vokietijos, Didžiosios Britanijos, Prancūzijos, Izraelio, Belgijos, Liuksemburgo, Rusijos, Danijos, Italijos, Indijos. Viso svečiai net iš 30 pasaulio šalių.

Tarptautiniams renginių organizatoriams savo paslaugas ir produktus pristato daugiau kaip 80 paslaugų tiekėjų: viešbučių, konferencijų biurų, konferencijų centrų, netradicinių renginių organizavimo vietų, profesionalių renginių organizatorių, įrangos, maitinimo, transporto ir kitų įstaigų iš Lietuvos ir kitų regiono valstybių.

 „CONVENE“ padeda vietos verslui atverti duris į didžiulį potencialą turinčią tarptautinių renginių rinką, sudaro sąlygas vystyti ir plėsti konferencijų turizmo segmentą ir pritraukti naujų klientų. Milžiniškas ekonominis bei mokslo potencialas slypintis šioje srityje, įvairiapusiškai prisideda ne tik prie miesto turizmo sektoriaus augimo, bet ir padeda didinti Vilniaus prioritetinių industrijų – finansinių, biotechnologijų, ICT, lazerių – susidomėjimą tarp užsienio investuotojų, vystyti žinių ekonomiką – sako “Go Vilnius” turizmo ir konferencijų biuro vadovė Jolanta Beniulienė.

Parodos metu vyksta ne tik profesionalų B2B susitikimai, bet ir Edukacinė programa, kurios metu visi norintys gali pasiklausyti pasaulinio lygio ekspertų sėkmės istorijų, susipažinti su tarpautinių renginių industrijos tendencijomis, iššūkiais bei  inovacijomis. 

Kontaktų mugės dalyviai susiplanavę beveik 3500 dvišalių susitikimų. Po kurių, pasak J.Beniulienės, per ateinančius dvejus - ketverius metus tikimasi bent 40 renginių Vilniuje ir Lietuvoje, generuojančių tvarias pajamas ir svariai prisidedančių prie šalies ekonomikos augimo. Vien tik 2016 metais tarptautinių renginių apyvarta Vilniuje gali būti įvertinta daugiau nei 7 mln. eurų.

„CONVENE“ organizuoja Vilniaus turizmo ir verslo plėtros agentūra „Go Vilnius“. Projektą remia Lietuvos respublikos ūkio ministerija, Valstybinis turizmo departamentas ir Vilniaus miesto savivaldybė. Organizaciniai partneriai: „Litexpo“, „Baltic Travel Group“, „Baltic Travel Solutions“,„Kempinski Hotel Cathedral Square“, „Radisson Blu Royal Astorija Hotel“, “Relais & Chateaux Stikliai Hotel”, “Imperial Hotel & Restaurant Vilnius”, „Holiday Inn Vilnius“, „Radisson Blu Hotel Lietuva“,„Artis Centrum Hotels“, „Crowne Plaza Vilnius“, „Comfort Hotel LT“.

Daugiau informacijos: Mantas Vaitiekūnas, „Go Vilnius“ viešųjų ryšių projektų vadovas
Tel. +370 698 13783, el.p. mantas.vaitiekunas@vilnius.lt

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Tarptautinės renginių industrijos žvaigždės Vilniuje nemokamai dalinsis patirtimi
Kiekvienas, savo darbe susiduriantis su didesnių ar mažesnių verslo renginių organizavimu, vasario mėnesį turės unikalią galimybę Vilniuje nemokamai išgirsti šios srities patarimų iš pasaulinio lygio profesionalų.
„Convene“ Vilnių atveria tarptautinių renginių organizatoriams
Vasario 14–15 dienomis Vilniuje lankysis daugiau nei pusantro šimto didžiausių Europos renginių organizatorių, besidominčių galimybėmis mūsų regione organizuoti verslo, mokslo ir viešojo sektoriaus renginius.
Turizmo dienos proga – staigmenos turistams ir vilniečiams
Šiandien į Vilnių atvykusių turistų oro uoste laukė siurprizai: šventiniai balionai, galimybė viešbutį pasiekti nemokamai „Uber“ automobiliais, o kelionė į miesto centrą 88 maršruto autobusu virto turistine ekskursija su profesionaliu gidu.
Vilniuje bus rengiami nauji turistų gidai
Prasidėjo registracija į Vilniaus miesto gidų kursus, kuriuose dalyvauti kviečiami visi, norintys miesto svečiams pristatyti Vilnių ir tapti oficialiais miesto gidais.
TripAdvisor geriausių 2015m. Lietuvos viešbučių apdovanojimai
Vilniaus reklama užsienio žiniasklaidoje – už 1 mln. litų
300 tūkstančių eurų arba apie 1 mln. litų – tokia suma gali būti įvertinta rinkodarinė vertė Vilniui, kurią per trejus metus sukūrė vienas renginys – paroda-kontaktų mugė CONVENE. Jos organizatoriai ir partneriai CONVENE vadina viena efektyviausių miesto reklamos kampanijų Baltijos jūros regione.
Renginių sėkmės paslaptys – iš J.Morkūno ir R.Vainienės lūpų
Koks turi būti renginys, kad įsimintų ilgam? Į šį ir daugelį kitų klausimų jau kitą savaitę parodoje-kontaktų mugėje CONVENE 2014 atsakys renginio pranešėjai – ekonomistė Rūta Vainienė bei renginių organizatorius Jogaila Morkūnas.
TripAdvisor patarimai – Lietuvos verslo atstovams
Į Lietuvą atvyksta didžiausio pasaulyje kelionių portalo TripAdvisor atstovas Europai Thomas Bangert. Daugiau nei 10 metų turizmo sektoriuje dirbantis ekspertas savo patirtimi ir patarimais dalysis su parodos-kontaktų mugės CONVENE svečiais.
Sostinėje šiandien prasidėjusios konferencijų turizmo parodos metu suplanuota 2400 verslo susitikimų
Vilniuje šiandien prasidėjo pirmoji tarptautinė konferencijų turizmo paroda - kontaktų mugė „Convene“.
"Microsoft" ir "Shell" Lietuvoje ieško vietų savo įmonės renginiams
120 kompanijų iš Švedijos, Vokietijos, Prancūzijos, Jungtinės Karalystės, Rusijos, Italijos,Ispanijos, Belgijos, Portugalijos, Turkijos ar Šveicarijos po dviejų savaičių atvyksta į Vilnių, kur ieškos vietų savo įmonės renginiams, galimų maisto tiekėjų, renginių organizatorių.
Atgal
Kultūros naktis 2018

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija DOVERIJA  8 800 77277