Radote klaidą svetainėje?
2017-10-22
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0011614246
Mero pavedimai
0000410705
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Vilniaus meras abiturientus pakvietė studijuoti Vilniuje – kiekvienam parašė po laišką


nuotr. Sauliaus Žiūros

Šią savaitę Vilniuje su mokyklomis atsisveikino net 4203 dvyliktokai – prasidėjo 4203 skirtingos jų sėkmės istorijos, kurios kurs Vilniaus ateitį. Vilniaus meras Remigijus Šimašius parašė laiškus kiekvienam sostinės abiturientui, sveikindamas su vienu pirmųjų didžiausių iššūkių ir kviesdamas įgyvendinti savo idėjas Vilniuje, kuris ir toliau liks atvira, įkvepiančia, asmeninio augimo erdve.

„Vilnius yra antra jauniausia gyventojų amžiumi Europos sostinė. Beveik 90 proc. vilniečių sako – Vilniuje gyventi gera ir tik su sostine sieja savo ateitį. Pozityviausiai pokyčius mieste vertina čia besimokantis ir studijuojantis jaunimas. Kviečiu abiturientus šiandien pradėti naują įdomią kelionę Vilniuje ir pirmiausiai pasirinkti, kur toliau siekti žinių. Mieste yra daugybė universitetų, kolegijų ir profesinių mokyklų, siūlančių įdomias ir perspektyvias studijas. Vilnius – ne tik studijoms, bet ir laisvalaikiui patrauklus gyvas atviras dinamiškas miestas, kuriame dažnai tenka maloni našta – išsirinkti, ką pamatyti ir nuveikti“, – rašo meras R. Šimašius

 

 

 

Savo laiške abiturientams, miesto vadovas kviečia prisiminti, kaip augo Vilnius kartu su kiekvienu vilniečiu ir kaip sparčiai dinamiškai vystosi toliau: čia daugėja investicijų ir gerai apmokamų darbo vietų. Šiemet pagal miestų ekonominį vystymąsi ir patrauklumą tiesioginėms užsienio investicijoms tarp vidutinio dydžio Europos miestų Vilnius užėmė 3 vietą! Vilnių aplenkė tik Ciurichas ir Edinburgas, tad Vilniuje abiturientai turės neabejotinai didžiausias karjeros galimybes iš visų miestų regione.

Kartu su laišku, abiturientai gavo ir stilingą miesto ženklą – lipduką su užrašu „Proud 2B from VILNIUS” (Didžiuojuosi esąs iš Vilniaus).

Šiandien meras į išleistuves atvyko nešinas savo laiškais 40-iai Salininkų gimnaziją baigusių abiturientų.

„Kviečiu mėgautis miestu ir savo idėjas, verslo ir kitus sumanymus įgyvendinti čia – kartu kurti dar įdomesnį, veržlesnį ir geresnį gyventi Vilnių! Šiandien švenčiu tai, kad Vilnių augina tokie nuostabūs jauni žmonės – kaip Jūs!“ – nuoširdžiai ir įkvėpdamas abiturientus sakė miesto meras.

 

 

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt 

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Vilniaus rotušėje – Pranciškaus Skorinos forumas
Prieš 500 metų Lietuvos intelektualas Pranciškus Skorina, Vilniaus miestiečių remiamas, pradėjo Prahoje spausdinti „Rusėniškąją Bibliją“, o po kelerių metų pirmąsias knygas išleido ir Lietuvos sostinėje. Šiandien Rotušėje vilniečiai susirinko į diskusija apie P. Skorinos darbų reikšmę
Vilniaus TE-3 jėgainė perduota „Lietuvos energijai“ (1)
Valstybės valdoma energetikos bendrovė „Lietuvos energija“ ir „Vilniaus šilumos tinklai“ (VŠT) šiandien pasirašė Vilniaus trečiosios termofikacinės elektrinės (TE-3) pardavimo sutartį.
Vilniaus mokytojams – šventinis koncertas ir metų mokytojų apdovanojimai
Tarptautinės mokytojų dienos proga Vilniaus meras Remigijus Šimašius pakvietė sostinės mokytojus į šventinį koncertą „Siemens“ arenoje ir apdovanojo metų geriausiuosius.
Savivaldybėje – iš paukščio skrydžio įamžinta sostinė
Šiandien sostinės savivaldybėje atidaryta ypatinga fotografijų paroda „Vilnius ViršVisko“, kurioje apsilankę gyventojai bei miesto svečiai gali pasigrožėti iš paukščio skrydžio užfiksuotomis gražiausiomis Vilniaus miesto bei apylinkių vietomis.
Meras Rygoje su kitais ES sostinių vadovais diskutuoja apie Europos ateitį
Vilniaus meras Remigijus Šimašius dalyvauja kasmetiniame Europos sostinių vadovų susitikime Rygoje. Į susitikimą Latvijos sostinėje atvyko daugiau kaip 19-os Europos Sąjungos šalių sostinių vadovai arba jų atstovai
Vilnius sveikina Donatą Katkų – Šv. Kristoforo kamerinio orkestro vadovui 75-eri!
Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius pasveikino visų mylimą profesorių, Vilniaus miesto savivaldybės Šv. Kristoforo kamerinio orkestro vadovą Donatą Katkų, rytoj švęsiantį 75-erių metų jubiliejų!
Japonijos finansų inovacijų bendrovė „The NEM.io Foundation“ tapo pagrindine Vilniaus „Lietuvos ryto“ rėmėja (1)
Paaiškėjo, kas tapo Vilniaus „Lietuvos ryto“ generaliniu rėmėju – Japonijos bendrovė „The NEM.io Foundation”. Įmonė sostinės klubui skirs daugiau nei 500 tūkst. eurų paramos.
Kviečiame susipažinti su savivaldybės kontroliuojamų įmonių ataskaita
Galime pasidžiaugti tikrai įspūdingais įmonių veiklos rezultatais: nuostolingos įmonės nustojo būti našta ir uždirba lėšas vilniečių poreikiams tenkinti, mažinami paslaugų įkainiai, plečiamos darbų apimtys, sumažėjo veiklos sąnaudos.
Pėstiesiems draugiškoje A. Savičiaus gatvėje savaitgalį bus ribojamas transporto eismas (5)
Nauju traukos centru ir „gyvąja“ gatve po rekonstrukcijos praminta A. Savičiaus gatvė savaitgaliais taps draugiška pėstiesiems.
Istorinis įvykis Vilniuje – po daugiau nei 30 metų pradėtas statyti naujas plaukimo baseinas (6)
Šie metai Vilniui ir vilniečiams istoriniai – sostinėje pradedami statyti net du baseinai: daugiafunkcis sveikatinimo centras Lazdynuose ir baseinas S. Nėries gatvėje.
Atgal
Vilniaus sporto festivalis 2017

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija Doverija  8 800 77277

    Slidu gatvėje?
    Duobė ar kliūtis kelyje?
    Nuvirtęs medis?
    Praneškite tel. 1355
    arba (8 5) 215 2112