Radote klaidą svetainėje?
2017-10-22
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0011614246
Mero pavedimai
0000410705
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Jau šiandien – atnaujintos Vilniaus gatvės šventė visiems


nuotr. Sauliaus Žiūros

Jau šį penktadienį atsinaujinusi Vilniaus gatvė kviečia visus miesto gyventojus ir jo svečius į šventę – jau nuo vidudienio čia lauks pramogos, gyvo garso koncertai, kvapą gniaužiantis akrobato ėjimas lynu virš gatvės, diskusijos ir jaukūs kaimyniški pasisėdėjimai lauko kavinėse. Šventės akcentu taps per visą Vilniaus gatvę nusidriekęs raudonas kilimas.

Liepos 14 dieną, penktadienį, nuo 12 valandos viena pagrindinių sostinės gatvių taps atvira visiems – šeimoms su vaikais, jaunimui, senjorams, miesto svečiams. Nuo 12 val. žiūrovai išvys stebuklingą pasirodymą - Manto Wizard iliuzijų šou, 12.20 val. per Vilniaus gatvę - nuo Islandijos iki Gedimino pr. - nusidrieks raudonas kilimas, kuriuo drąsiai kviečiame žingsniuoti visus, kurie apsilankys atsinaujinusioje Vilniaus gatvėje! O 13 val. visus atėjusius į Vilniaus gatvę, kviečiame pakelti akis į dangų – jūsų laukia įspūdingas gatvės akrobato ėjimas virš gatvės  ištiestu lynu. 16 val. koncertuos grupė „Voiceless”, o nuo 17 iki 19 val. vyks diskusijos su žymiais žmonėmis ir pakalbėti apie miestui rūpimus klausimus. „Gyvoji biblioteka“ – tai ne mums įprastos knygos, o gyvos istorijos – žmonės iš įvairių visuomenės grupių, kurios neretai apipinamos išankstinėmis nuostatomis. Biblioteka įsikurs „Caffeine“ kavinėje (Vilniaus g. 17). Nuo 18 val. Vilniaus gatvėje skambės gyvo garso muzika – čia koncertuos grupės „Freaks on Floor”, "Third note", Domas Česnulevičius, Eglė Jakštytė, Gabrielius Vagelis  ir kiti atlikėjai.

 Šventės dieną (liepos 14 d.) Vilniaus gatvėje vyks daug renginių, todėl bus  laikinų eismo organizavimo pakeitimų: nuo 6 val. ryto liepos 14 d. – iki  6 val. ryto liepos 15 d. bus draudžiamas transporto eismas Vilniaus gatvės dalyje nuo Gedimino prospekto iki Islandijos gatvės (išskyrus turintiems organizatorių leidimus įvažiuoti į šventės teritoriją).  Labdarių gatvės gyventojai šventės dieną privažiuoti prie savo namų galės nuo Totorių gatvės pusės, o Labdarių gatve laikinai bus panaikinta vienpusio eismo tvarka. Sostinės savivaldybė  dėkoja visiems už supratingumą ir kviečia į šventę.

Surengti Vilniaus gatvės šventę kilo mintis  renginių organizavimo bendrovei „Gera pramoga“. Už šventę miestiečiams Vilniaus miesto savivaldybė dėkoja ne tik šios šventės organizatoriui, bet ir gausybei rėmėjų: UAB „Vastint“, UAB „Ecoservice”, klinikai „InMedica“, restoranui „Epernay“, „Zuzi Entertainment“ ir partneriams – „Caffeine“, „Narvesen“, „Pix studija“, „Pušku pušku“. Informacinis šventės rėmėjas – Lietuvos rytas TV.


Vilniaus gatvės šventės  metu kviečiame užsukti į visus šioje gatvėje įsikūrusius barus, restoranus ar lauko kavines, kurie po gatvės atnaujinimo išties išsiilgę svečių.  Suprasdama, kad Vilniaus gatvėje vykę atnaujinimo darbai sukėlė papildomų nepatogumų miesto gyventojams, verslininkams, o lauko kavinių sezono pradžia dėl šių darbų negalėjo prasidėti įprastu metu, savivaldybė atleido šios gatvės verslininkus nuo lauko kavinių rinkliavos. Gegužės pabaigoje sostinės Taryba nusprendė, kad atnaujintoje Vilniaus gatvės dalyje, nuo Gedimino pr. iki Islandijos g., įsikūrusiems verslininkams, šiemet nereikės mokėti rinkliavos už prekybą lauko kavinėse.  

Kviečiame į Vilniaus gatvės šventę!Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Atgal
Vilniaus sporto festivalis 2017

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija Doverija  8 800 77277

    Slidu gatvėje?
    Duobė ar kliūtis kelyje?
    Nuvirtęs medis?
    Praneškite tel. 1355
    arba (8 5) 215 2112