Radote klaidą svetainėje?
2018-03-19
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems

 

Pertvarkius sostinės darželių patalpas sukurta daugiau kaip 900 naujų vietų darželinukams


nuotr. Sauliaus Žiūros
Vilniaus vaikų darželiuose – dar daugiau vietų: nuo šio rudens mažieji vilniečiai galės lankyti papildomai atidarytas 47 grupes, kuriose sukurta 931 nauja vieta. Naujos grupės buvo įrengtos efektyviai išnaudojant suremontuotas esamas darželių patalpas.
 
Iš viso naujai atidaromos net 30 grupių, skirtų 1,5 – 3 amžiaus vaikams (540 vietos) ir 17 grupių, skirtų 3-7 metų vaikams (391 vietos). Toks suskirstymas pasirinktas įvertinus rajonuose laukiančiųjų eilėse vaikų amžių ir skaičių. Naujų grupių atsiras 35 darželiuose Fabijoniškėse, Pašilaičiuose, Justiniškėse, Viršuliškėse, Šeškinėje, Lazdynuose, Karoliniškėse, Verkiuose, Naujininkuose, Vilkpėdėje, N. Vilnioje ir Grigiškėse.
 
 
 

Informaciją apie gautas vietas darželiuose tėveliai pradės gauti jau nuo šiandienos, rugpjūčio 16 d. Gavę pranešimą apie paskirtą vietą darželyje, tėvai turės per 10 kalendorinių dienų pasirašyti ugdymo sutartį. Negalintys pasirašyti sutarčių per numatytą laiką, turi informuoti darželio administraciją dėl sutarties pasirašymo atidėjimo termino. Prašymus priimti vaikus į darželius Vilniaus miesto savivaldybė priima nuolat. Visą darželių, kuriuose yra laisvos vietos, sąrašą galima rasti /darzeliai/info/laisva.php

Pagrindinis savivaldybės tikslas yra, kad iki kadencijos pabaigos sostinėje nebeliktų vaikų, laukiančių eilėse į darželius. Tą pasiekti pasitelktas visas kompleksas naujų sprendimų: Vilniaus savivaldybė naujų vietų kūrimą darželiuose sostinėje skatina išnuomodama valstybinę žemę privatiems darželiams viešojo konkurso būdu, planuodama statyti greitai surenkamus modulinius darželius prie jau veikiančių savivaldybės darželių, skatindama privačių darželių plėtrą, vykdydama 100 eurų programą bei renovuodama ir pertvarkydama esamus darželius, taip sukuriant daugiau naujų vietų. Naujų grupių darželiuose įrengimui, baldų ir edukacinių priemonių įsigijimui savivaldybė šiemet skyrė per 1, 5 mln. Eur.

Registruojant vaikus į laisvas vietas, svarbu ir būtina numatyti galimas rizikas, apskaičiuoti ir atsakingai pasirinkti įstaigą, redaguoti savo prašymą, papildant jį ta įstaiga, kurioje šiuo metu yra laisvų vietų. Rekomenduojame apsidraudžiant pasiteirauti ar paskelbtos papildomo priėmimo vietos vis dar yra laisvos: telefonais 8 5 211 2757 ir 8 5 211 2407 arba el. paštu darzeliai@vilnius.lt bei pasitikrinti sistemoje.
 
Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt


FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Nuo kovo 1 d. prasideda e. registracija į sostinės mokyklas (57)
Kovo 1-ąją prasideda elektroninė registracija į sostinės mokyklas naujiems mokslo metams.
Viskas apie registraciją į mokyklas – svietimas.vilnius.lt (16)
Siekdami, kad registracija į Vilniaus mokyklas nuo kovo 1 d. vyktų sklandžiai, kviečiame susipažinti su aktualia informacija.
Lietuvos teisininkų draugijos Jaunųjų teisininkų skyrius kviečia registruotis į Petro Leono akademiją
Lietuvos teisininkų draugijos Jaunųjų teisininkų skyrius kartu su Mykolo Romerio universiteto Teisės fakultetu ir Vilniaus universiteto Teisės fakultetu Teisės fakultetu kviečia teisinio išsilavinimo neturinčius vyresnio amžiaus žmones dalyvauti teisinio švietimo projekte ,,Petro Leono akademija“.
Vilnius švenčia dar vieną pergalę: šiemet į darželius pateks visi 3-7 metų vilniečiai!
Vilniuje 2017 metais planuojama sukurti beveik 1 000 naujų vietų darželiuose
Sostinės meras Rugsėjo 1 ąją kvietė jaunimą savo idėjas įgyvendinti Vilniuje
Šiemet rudenį – 713 daugiau vietų Vilniaus darželiuose
Naujoji registracijos į darželius sistema startavo sėkmingai, pirmą dieną į darželius užsiregistravo 1736 vilniečiai (8)
Šiandien prasidėjusi registracija į sostinės darželius kitiems metams, tęsis iki pavasario. Per pirmąją dieną vaikus į darželius užregistravo 1 736 vilniečiai
Savivaldybė ieško švietimo bendruomenių lyderių – skelbia vadovų konkursus (atnaujinta) (5)
Sostinės savivaldybė, skirianti ypatingai daug dėmesio švietimo įstaigų vadovų kompetencijai ir veiklos kokybei, ieško švietimo bendruomenių lyderių – skelbia konkursus eiti švietimo įstaigų vadovų pareigas.
Nuo rugsėjo privačiuose ir valstybiniuose sostinės darželiuose sukurta apie 2 200 naujų vietų
Atgal

Direktoriaus padėjėja
Valentina Duškina
valentina.duskina@vilnius.lt
(8 5) 211 2029

Trumpasis informacijos nr. 1664
Neformaliojo vaikų švietimo
15 Eur krepšelis »

Saugi evakuacija ikimokyklinio ugdymo įstaigoms

 

 


Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Biudžetinė įstaiga
Kodas Juridinių asmenų registre 188710061
Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius
Tel. (8 5)  211 2000, trumpasis nr. 1664
Faksas (8 5)  211 2222
El. paštas e.vicemeras@vilnius.lt
E. pristatymo dėžutės adresas – 188710061
Pastabas dėl svetainės rašyti tinklalapio administratoriui

© Vilniaus miesto savivaldybės administracija 

Privatumo politika

Struktūra ir kontaktai

Kontaktų paieška