Radote klaidą svetainėje?
2018-02-24
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0013511174
Mero pavedimai
0000478035
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Startuoja tradiciniu tampantis konkursas „Žydintis Vilnius“


Vilniaus miesto savivaldybė, tęsdama gražią tradiciją – džiaugtis ir dalytis pačių vilniečių išpuoselėta sostinės aplinka – ir vėl kviečia dalyvauti konkurse „Žydintis Vilnius 2017“.

Šiemet, norėdami atkreipti dėmesį į rudenėjančius žiedus ir vaisius, raginame fotografuoti savo, artimųjų, kaimynų, įstaigų ar įmonių sukurtus – ypač daugiamečių  gėlių – darželius ar kompozicijas.

 

Žinoma, siūlome nepamiršti ir vienmečių gėlių, kurios dažnai puošia fasadus, balkonus ir terasas, todėl taip pat laukiame ir šių gėlynų nuotraukų su trumpais aprašymais.


Nuotraukas konkursui kviečiame siųsti el. paštu zydintisvilnius2017@gmail.com nuo rugpjūčio 25 d. iki rugsėjo 22 d.

Šiemet nuotraukas siųsti konkursui ir balsuoti bus galima vienu etapu – laimėtojas bus nustatomas pagal surinktų „Patinka“ skaičių Vilniaus miesto savivaldybės socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje prie publikuojamų nuotraukų.

Atsiųstas kompozicijas vertins Žydintis Vilniuskomisija, kurią sudaro: mero patarėja Dalia Bardauskienė, Želdynų poskyrio vedėja Giedrė Čeponytė,  VšĮ „Vilniaus miesto parkai“ direktoriaus pavaduotoja, vyr. sodininkė Kristina Narvilienė, Miesto plėtros departamento, Plėtros planavimo skyriaus vyr. specialistė Indra Bieliūnaitė, taip pat Lietuvos kraštovaizdžio architektų sąjungos (LKAS) narė kraštovaizdžio architektė Dovilė Ivanauskienė, įmonės „Mažieji sodai“ vadovė Ligita Poškutė bei praeitų metų konkurso nugalėtojai.

Vilniaus meras, asmeniškai susitikęs su laimėtojais, apdovanos juos padėkos raštais.Konkurso sąlygos:
- Dalyviai el. pašto adresu zydintisvilnius2017@gmail.com siunčia nuotraukas su užfiksuotais privačiais ir visuomeninės paskirties gėlynais, kuriuose vyrauja daugiametės gėlės, daugiabučių namų, įmonių, įstaigų ir kitų objektų fasadai, papuošti gėlėmis;
- Dalyviai siunčia ne daugiau kaip 2-4 vieno objekto nuotraukas;
- Nuotraukose turi būti matoma visa aplinkos ar pastato, papuošto gėlėmis ar žydinčiais želdiniais estetika;
- Balsuoti už Jums labiausiai patikusius daugiamečius gėlynus ar žydinčius fasadus bus galima savivaldybės paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“.Nuotraukų vertinimo tvarka:
Nugalėtojai bus renkami atsižvelgus į „patinka“ paspaudimų prie nuotraukos socialiniame tinkle Facebook savivaldybės paskyroje skaičių. Pažymėtina, kad nuotraukas pagal dvi kategorijas  (daugiamečių gėlynų ir žydinčių fasadų) vertins ir „Žydinčio Vilniaus“ komisija.

Kaip ir pernai, dalyviai privalo pateikti užpildytas anketas:
- objekto kategorija: daugiamečiai gėlynai / „žydintys“ fasadai;
- seniūnijos pavadinimas ir nurodomo objekto (gėlyno) adresas;
- nuotraukų skaičius: 2–4;
- trumpas aprašymas (pageidautina nurodyti): gėlynais rūpinatės bendru sutarimu su šeima,  kaimynais ar su kolektyvu, ne pirmus metus, matėte gerų pavyzdžių, norite sukurti ir puoselėti tokią tradiciją, padedate išvykusiems atostogauti prižiūrėti jų gėles, parašyti, kas ėmėsi iniciatyvos ir kt.

Konkurso eiga:
- Nuotraukų siuntimas – 2017 08 25 –2017 09 22.
- Nuotraukų vertinimas tinkle „Facebook“ – 2017 08 25–2017 09 22.
- Nuotraukas vertins konkurso komisija – 2017 09 22–2017 09 29.
- Laimėtojų paskelbimas ir apdovanojimai – 2017 10 01–2017 10 10.


Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt


FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Rašinėlių, esė, eilėraščių, piešinių ir nuotraukų konkursas „Kodėl aš myliu Vilnių?“
Konkursą sudaro trys pogrupiai: rašinėlių/esė/eilėraščių pogrupis, piešinių pogrupis, nuotraukų pogrupis.
Konkursas vyks 2017 m. gruodžio 11 d. – 2018 m. sausio 25 d.
Skelbiamas nevalstybinių organizacijų, teikiančių asmens higienos paslaugas socialinės rizikos asmenims, projektų finansavimo konkursas
Vadovaudamasis Vilniaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus 2011-03-30 įsakymu Nr. 30-503 patvirtinta Nevalstybinių organizacijų socialinių projektų finansavimo iš Savivaldyės biudžeto tvarka, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos departamento Socialinės paramos skyrius skelbia nevalstybinių organizacijų, teikiančių asmens higienos paslaugas socialinės rizikos asmenims, projektų finansavimo konkursą.
Apdovanoti konkurso „Žydintis Vilnius“ 2017 laureatai
Vilniaus savivaldybėje buvo apdovanoti tradicinio konkurso „Žydintis Vilnius“ 2017 laureatai.
Prasidėjo nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo projektų atrankos konkursas
Kviečiame vilniečius įsitraukti į vietos bendruomenių organizacijų veiklą ir stiprinti savo bendruomenę – dalyvauti projektų atrankos konkurse „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.
Skelbiamas skulptūrinių – architektūrinių idėjų konkursas paminklui Reformatų parke
Lietuvos dailininkų sąjunga, bendradarbiaudama su LR Kultūros ministerija bei Lietuvos Reformacijos istorijos ir kultūros draugija, skelbia skulptūrinių – architektūrinių idėjų konkursą. Bus išrinkti trys geriausiai įvertinti projektai, įvardijant kiekvienos vietos laimėtoją.
Konkursas „Piešiu tautinį kostiumą“
Kviečiame moksleivius paminėti Tautinio kostiumo metus dalyvaujant piešinių konkurse „Piešiu tautinį kostiumą“!
Priimamos Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos 2017 metų priemonių paraiškos (1)
Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos departamento Sveikatos apsaugos skyrius priima paraiškas 2017 metų priemonėms, finansuojamoms Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.
Skelbiamas Kaziuko mugės prekybos organizatoriaus konkursas (15)
Vilniaus miesto savivaldybė skelbia konkursą Kaziuko mugės prekybos organizatoriui parinkti
Išorinės reklamos erdvinio stendo – kintamo vaizdo ekrano įrengimo ir eksploatavimo konkursas
Konkurso tikslas – terminuotos teisės įrengti ir eksploatuoti išorinės reklamos erdvinį stendą – kintamo vaizdo ekraną (toliau – ekranas), įrengtą pagal teritorijų architektūrines specialiąsias sąlygas, suteikimas konkurso dalyviui, pasiūliusiam mokėti didžiausią paramos socialinės infrastruktūros plėtrai dydį vieniems metams.
Neries krantinė atsinaujina – skelbiamas konkursas sporto, poilsio ir laisvalaikio kompleksui sukurti
Vilniaus miesto savivaldybė skelbia konkursą, kurio tikslas – iš pateiktų idėjų išrinkti geriausią pasiūlymą įrengti sporto, poilsio ir laisvalaikio kompleksą Neries krantinėje, Olimpiečių gatvėje. Ne didesniame kaip 2000 kv. m. plote bus galima organizuoti įvairias veiklas, kurios bus skirtos kokybiškam, turiningam Vilniaus miesto savivaldybės gyventojų ir svečių poilsiui bei laisvalaikiui.
Atgal
Vilnius kviečia aplankyti 100-mečio varpą

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija DOVERIJA  8 800 77277