Radote klaidą svetainėje?
2018-01-18
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0012951352
Mero pavedimai
0000458041
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Sostinės savivaldybė jungiasi prie pasaulinės akcijos „Žemės valanda“


nuotr. Sauliaus Žiūros

Vilniaus miesto savivaldybė šįmet ir vėl jungiasi prie pasaulinės akcijos „Žemės valanda“ – po savaitės, kovo 25 d. 20.30 val. vienai valandai išjungs Katedros aikštės, Vrublevskio g., Šventaragio g., Arkikatedros, Rotušės, Seimo rūmų, M. Mažvydo bibliotekos ir Trijų Kryžių paminklo apšvietimą.


„Vilnius yra žalias miestas – net pusę jo teritorijos sudaro parkai ir žaliosios erdvės. Kviečiu visiems kartu saugoti žaliąjį Vilnių – dažniau pagalvoti apie alternatyvias transporto priemones, trumpus atstumus įveikti pėsčiomis ar dviračiu. Jau atnaujinome daugiau kaip 6 kilometrus dviračių takų, o per šiuos ir kitus metus nutiesime dar 25 kilometrus naujų. Rūpinamės ir pėsčiaisiais – pernai įrengėme 9 km naujų ir sutvarkėme 3 km nusidėvėjusių šaligatvių“, – sakė Vilniaus meras Remigijus Šimašius.


Šiandien prasidėjo  Žemės dienai paminėti renginiai -  prie savivaldybės, Europos aikštėje miesto meras iškėlė Žemės vėliavą. Darželinukai kartu su pradinukais parodė teminę inscenizaciją, skirtą parodyti, kokia reikalinga ir reikšminga žemė yra ateities kartoms.
 

Kitą antradienį, kovo 21 d., Vilniaus miesto savivaldybėje vyks konferencija  – „Visuomenės aplinkosauginio ugdymo įžvalgos“, o kovo 23 d. – seminaras pedagogams „Žaliosios edukacinės erdvės – įvairovė ir darna“.


Sostinės ugdymo įstaigose taip pat vyks Žemės dienos minėjimai, šiai datai skirtos pamokos. Kai kurių įstaigų mokiniai ir pedagogai įsijungė į renginį „Šokis Žemei“, kurio generalinis globėjas yra asociacija „Gyvoji planeta“.

Pasak organizatorės Onos Motiejūnaitės, ši diena yra svarbi tuom, kad atkreipiamas dėmesys į mūsų visų namus - Žemę, pabrėžiama, jog būtina ja rūpintis, saugoti bei tausoti.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Atgal
Signatarų sentencijos papuošė Vilniaus viešąjį transportą

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija DOVERIJA  8 800 77277