Radote klaidą svetainėje?
2018-01-21
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0012993196
Mero pavedimai
0000459471
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Galimybė rasti rėmėjus Jūsų idėjoms

Dovana Vilniui »


Galimybė rasti rėmėjus Jūsų idėjoms

Tai skiltis Jums, jei turite idėją, bet nežinote, kaip pritraukti lėšų jai įgyvendinti. Tai galimybė rasti finansų Jūsų idėjoms, o aktyviems vilniečiams – paremti puikius sumanymus.

Aprašykite idėją, ko trūksta iki jos įgyvendinimo ir planuojamą įgyvendinimo laikotarpį. Taip pat nurodykite, kodėl juridiniam ar fiziniam asmeniui būtų patrauklu paremti Jūsų idėją. 

Norėdami pateikti savo idėją, užpildykite elektroninę formą.

 

 


Sportas

Šuolio automobiliu rekordo pagerinimas

Jaunas, perspektyvus lenktynininkas ryžtąsi save išbandyti plačiai visame pasaulyje paplitusiame automobilių šuolio rekordo siekime. Sportininko Renaldo Šeinausko planuose pagerinti šuolio ralio automobiliu rekordą. Didžiausias šuolis automobiliu buvo užfiksuotas prieš 20 metų – 25 metrai. Lenktynininko R. Šeinausko tikslas – nušokti 30 metrų ir peržengti Europos ir pasaulio pasiektus šuolių rekordų ribas bei Lietuvos vardą įrašyti į Guinesso rekordų knygą. Po dvidešimties metų pakartojus ir pagerinus šuolio automobiliu rekordą, neabejotinai šis įvykis susilauks ne tik žiūrovų, bet ir žiniasklaidos išskirtinio dėmesio. Tuo tarpu R. Šeinauskas įsirašys į ekstremalaus automobilių sportininkų-kaskadininkų gretas. Projektas planuojamas įgyvendinti 2015 m. kovo – spalio mėnesiais. Šis laikotarpis apims pasiruošimo šuoliui etapo ir užfiksuoto rekordo viešinimo kampanijas. Per metus suplanuoti du renginiai, kurių metu būtų įveikti 17 ir 30 metrų ilgių šuoliai per 70 ir daugiau centimetrų aukščio trampliną. Sau mestą iššūkį sportininkas įveiks su BMW klasės automobiliu „BMW 318 compact“, kuris turi 2,3 litro variklį, pasiekiantį 160 arklio galių, 5 bėgių Samsonas Motorsports greičių dėžę, 4 amortizatorių, 55 litrų talpos baką, saugos lankus.

Reikalinga suma: 55 000 EUR.

Autorius: Renaldas Šeinauskas, Vilnius
r.seinauskas@gmail.com
+370 657 77363
Viešųjų erdvių puošimas ir tvarkymas

Trys besikalbantys marmuriniai angeliukai

Prieš kelerius metus Vilniaus skveruose, parkeliuose, ant pastatų atbrailų ar tiesiog žmonių pamėgtose susitikimų vietose pasirodė balti angelai, kurie valiūkiškai sau šypsojosi nukorę kojas ar tiesiog žvalgėsi po miestą ir nebyliai kalbino praeivius stabtelėti, su jais nusifotografuoti, bet... jie yra aukštai - prie jų nėra galimybės prisėsti, atsistoti greta, apsikabinti... Mums kilo idėja šiuos angelus priartinti prie praeivių... kad pajaustume, jog Vilniaus angelai ne vien mus stebi ir saugo, kad... jie būtų visada tarp mūsų... visai arti. Dar labiau gyvi ir džiuginantys... - tarsi pasitarti sustoję vaikai... - ne ne kažkokia kiaulystę jie ketina iškrėsti sutartinai - tariasi, kokį kitą gerą darbą kiekvienas iš jų galėtų nuveikti. Juk norėtumete stabtelėti ir... pabūti šio pasitarimo dalyviais? Neabejojame, kad išgirstumėte šių angelų visai neslaptą planą... o gal netgi gautumėte Jums skirtą užduotį, ar gerą darbą padaryti pasisiūlytumėte? Odminių skveras yra ta vieta, kurioje laukiame ir su Jumis pabendrauti bei savo planais pasidalinti susitiksiančių Vilniaus angeliukų. Į šią vietą jie suskris pamažu... - tikriausiai po vieną... Mes labai stengsimės, bet be Jūsų neišsiversime, todėl prašome finansinės pagalbos, jei ši idėja Jums patinka.

Reikalinga suma: vieno marmurinio angeliuko kaina - 22 tūkst. EUR

Autorius: Marius Ablačinskas, Vilnius
maabla@gmail.com
+370 620 75213
 

Signatarų sentencijos papuošė Vilniaus viešąjį transportą

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija DOVERIJA  8 800 77277