Radote klaidą svetainėje?
2017-07-24
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems
Informacijos tel. 1664    


Statistika
Aptarnauta interesantų
0010245440
Mero pavedimai
0000361829
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Vilniaus meras abiturientus pakvietė studijuoti Vilniuje – kiekvienam parašė po laišką


nuotr. Sauliaus Žiūros

Šią savaitę Vilniuje su mokyklomis atsisveikino net 4203 dvyliktokai – prasidėjo 4203 skirtingos jų sėkmės istorijos, kurios kurs Vilniaus ateitį. Vilniaus meras Remigijus Šimašius parašė laiškus kiekvienam sostinės abiturientui, sveikindamas su vienu pirmųjų didžiausių iššūkių ir kviesdamas įgyvendinti savo idėjas Vilniuje, kuris ir toliau liks atvira, įkvepiančia, asmeninio augimo erdve.

„Vilnius yra antra jauniausia gyventojų amžiumi Europos sostinė. Beveik 90 proc. vilniečių sako – Vilniuje gyventi gera ir tik su sostine sieja savo ateitį. Pozityviausiai pokyčius mieste vertina čia besimokantis ir studijuojantis jaunimas. Kviečiu abiturientus šiandien pradėti naują įdomią kelionę Vilniuje ir pirmiausiai pasirinkti, kur toliau siekti žinių. Mieste yra daugybė universitetų, kolegijų ir profesinių mokyklų, siūlančių įdomias ir perspektyvias studijas. Vilnius – ne tik studijoms, bet ir laisvalaikiui patrauklus gyvas atviras dinamiškas miestas, kuriame dažnai tenka maloni našta – išsirinkti, ką pamatyti ir nuveikti“, – rašo meras R. Šimašius

 

 

 

Savo laiške abiturientams, miesto vadovas kviečia prisiminti, kaip augo Vilnius kartu su kiekvienu vilniečiu ir kaip sparčiai dinamiškai vystosi toliau: čia daugėja investicijų ir gerai apmokamų darbo vietų. Šiemet pagal miestų ekonominį vystymąsi ir patrauklumą tiesioginėms užsienio investicijoms tarp vidutinio dydžio Europos miestų Vilnius užėmė 3 vietą! Vilnių aplenkė tik Ciurichas ir Edinburgas, tad Vilniuje abiturientai turės neabejotinai didžiausias karjeros galimybes iš visų miestų regione.

Kartu su laišku, abiturientai gavo ir stilingą miesto ženklą – lipduką su užrašu „Proud 2B from VILNIUS” (Didžiuojuosi esąs iš Vilniaus).

Šiandien meras į išleistuves atvyko nešinas savo laiškais 40-iai Salininkų gimnaziją baigusių abiturientų.

„Kviečiu mėgautis miestu ir savo idėjas, verslo ir kitus sumanymus įgyvendinti čia – kartu kurti dar įdomesnį, veržlesnį ir geresnį gyventi Vilnių! Šiandien švenčiu tai, kad Vilnių augina tokie nuostabūs jauni žmonės – kaip Jūs!“ – nuoširdžiai ir įkvėpdamas abiturientus sakė miesto meras.

 

 

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt 

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Daugiau kaip 4 tūkst. sostinės daugiabučių gyventojai patys pasirinks namo administratorių (6)
Metų pabaigoje gyventojai turės patys pasirinkti naujus administratorius. Savivaldybė jau rugpjūčio mėnesį pradės organizuoti daugiabučio namo administratoriaus rinkimus.
Vilniečiai kviečiami ateities miestą kurti kartu (1)
Prieš 10 metų parengto miesto Bendrojo plano kai kurios nuostatos jau atgyveno, kviečiame vilniečius susipažinti su Vilniaus miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano keitimo koncepcija ir kartu kurti ateities miestą
Sekdami Vilniaus pavyzdžiu, Lietuvos miestai atvers gyventojams duomenis (1)
Greitas ir atviras Vilnius išmaniais sprendimais įkvepia ir kitas Lietuvos savivaldybes – Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Trakų savivaldybės pasinaudos gerąja Vilniaus patirtimi sėkmingai atveriant duomenis
Vilnius švenčia Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną: Rasose atkurtas paminklas garsiam Lietuvos knygnešiui
Pakvietėme vilniečius prie ką tik restauruoto koplytstulpio garsiam Lietuvos knygnešiui Mečislovui Davainiui-Silvestraičiui. Rasų kapinėse minim Spaudos atgavimo, kalbos ir knygos dieną.
Mėgstamiausias vilniečių parkas atsinaujina ir kviečia – PaVINGiuojam! (2)
Vilniečių pamėgtas Vingis iš miško virsta tikru miestietišku parku
Dviratininkų patogumui – išsamus Vilniaus dviračių takų žemėlapis
Vilnius tampa dar patogesnis ir draugiškesnis dviračių entuziastams – išleistas išsamus Vilniaus dviračių takų žemėlapis, kuriame galima rasti visą svarbią informaciją apie esamą dviračių infrastruktūrą ir maršrutus, lankytinus Vilniaus objektus. Nemokamai žemėlapį ir atviruką su miesto mero sveikinimu gaus dviračius sostinėje įsigiję vilniečiai.
Penktame dviračių sezone Vilniuje laukiama milijoninės kelionės (1)
Balandžio 1 d. Vilniuje pradedamas penktasis dviračių sezonas. Dviračių sistemą „Cyclocity Vilnius“ įdiegusi ir administruojanti lauko reklamos bendrovė „JCDecaux Lietuva“ miesto gyventojams ir svečiams suteikia galimybę naudotis dviračiais dviem savaitėmis anksčiau.
Vilniaus meras: Joachimo Lelevelio mokykla taps ilgąja gimnazija
Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius, vicemeras Valdas Benkunskas susitiko su Vilniaus Joachimo Lelevelio vidurinės mokyklos tarybos atstovais, mokyklos vadovybe ir mokytojais.
Nauji vėjai išjudino sostinę – atidarytas 22-asis „Kino pavasaris“
Didžiausias Lietuvoje kino festivalis iškilminga ceremonija pradėjo dviejų savaičių kino šventę penkiuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Atidaryme sostinės Filharmonijoje pasirodė ir ką tik Lietuvos atstovais „Eurovizijoje“ Kijeve tapusi grupė „Fusedmarc“. Kino mylėtojus jau su 22-uoju Vilniaus kino festivaliu „Kino pavasaris“ pasveikino sostinės meras Remigijus Šimašius.
Paaiškėjo pirmieji tarptautinio vežėjų parinkimo konkurso Vilniuje nugalėtojai (2)
Sostinės savivaldybės skelbtą atvirą tarptautinį vežėjų parinkimo konkursą vežti keleivius privežamųjų maršrutų grupėje nurodytais maršrutais laimėjo ūkio subjektų grupė, kurią sudaro dvi bendrovės – „Rigas mikroautobusų satiksme“ ir UAB „Transrevis“. Šie vežėjai, kuriems priskirta apie 10 proc. visų maršrutų , atnaujins šeštadalį (daugiau kaip 15 proc.) dabartinio viešojo transporto autobusų parko.
Atgal
Vilniuje pradedama rekonstruoti viena ilgiausių – Geležinio Vilko – gatvė

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija Doverija  8 800 77277

    Slidu gatvėje?
    Duobė ar kliūtis kelyje?
    Nuvirtęs medis?
    Praneškite tel. 1355
    arba (8 5) 215 2112