2018-05-28
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems 

Nauji baseinai Vilniuje

Vilniaus projektai »

Nauji baseinai Vilniuje

 

Šįmet Vilniuje prasidėjo net dviejų naujų baseinų statyba – Lazdynų daugiafunkcio sveikatinimo centro ir  naujo baseino Fabijoniškėse, S. Nėries g.

Nugriovus beveik keturis dešimtmečius veikusį Lazdynų baseiną planuojama jau po pusantrų metų atidaryti naują daugiafunkcį sveikatinimo centrą su dviem – 50 ir 25 metrų – plaukimo baseinais. Tarptautinės plaukimo federacijos reikalavimus atitinkančiame Lazdynų daugiafunkciame sveikatinimo centre suplanuoti vieni moderniausių Baltijos šalyse  plaukimo baseinai. Aštuonių takelių 50 metrų baseinas bus skirtas plaukimui, o 25 metrų – ir šuoliams į vandenį. Komplekse veiks ne tik baseinų kompleksas, bet ir treniruočių salės, sveikatinimo centrai, pirčių zonos. Šalia plaukimo baseinų bus įrengta 1 200 sėdimų vietų žiūrovams. Centre bus įrengti šiuolaikiški persirengimo kambariai, pagalbinės patalpos kitoms sporto šakoms, modernūs dušai, keletą šimtų vietų tribūnos, automobilių stovėjimo aikštelė. Naujasis centras pradės veikti 2018 metų pabaigoje.  

Liepą buvo įkasta simbolinė kapsulė mažojo baseino Fabijoniškėse statybvietėje. 2018 metais S. Nėries gatvėje, prie Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos, duris atvers naujas, 25 metrų 8 takelių plaukimo baseinas. 2018 m. prie Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinės gimnazijos bus pastatytas ne tik 8 takelių plaukimo baseinas, bet ir įrengta pirčių zona, treniruoklių, sporto salės, taip pat 100 vietų žiūrovų tribūna, persirengimo erdvės 140 lankytojų, šalia baseino – ir automobilių stovėjimo aikštelės.

 

 


Vilniaus meras

Remigijus Šimašius

„Įsiklausyk, argumentuok, veik!“
Gyvenimo aprašymas

meras@vilnius.lt
 

Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Biudžetinė įstaiga
Kodas Juridinių asmenų registre 188710061
Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius
Tel. (8 5)  211 2000, trumpasis nr. 1664
Faksas (8 5)  211 2222
El. paštas e.vicemeras@vilnius.lt
E. pristatymo dėžutės adresas – 188710061
Pastabas dėl svetainės rašyti tinklalapio administratoriui

© Vilniaus miesto savivaldybės administracija 

Privatumo politika

Struktūra ir kontaktai

Kontaktų paieška