Radote klaidą svetainėje?
2018-03-23
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0013913764
Mero pavedimai
0000492483
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Vilniuje sujungtos dvi visuomenės sveikatinimo įstaigos


Vilniaus miesto taryba pritarė sprendimui reorganizuoti biudžetinę įstaigą „Vilniaus sveiko miesto biuras“ prijungiant ją prie Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro.

„Nemaža dalis šių įstaigų veiklos visuomenės sveikatos stiprinimo ir propagavimo srityje glaudžiai siejasi. Sujungus įstaigas bus išvengta funkcijų dubliavimosi, – tai leis racionaliau panaudoti lėšas ir efektyviau teikti gyventojams paslaugas“, – sako mero pavaduotojas, kuruojantis sveikatos sritį mieste, Jonas Pinskus.

Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras vykdo pirminę visuomenės sveikatos priežiūrą savivaldybės teritorijoje: sveikatos stebėseną, sveikatos stiprinimą visuomenėje, rengia, tvirtina ir įgyvendina sveikatos programas ir kt.. Po šio sprendimo įsigaliojimo Visuomenės sveikatos biuro veikla ir funkcijos nesikeis.

Miesto taryba taip pat pritarė Viešosios įstaigos „Sveikas miestas“ steigimui, kuri perims dalį buvusios biudžetinės įstaigos „Sveiko miesto biuras“ veiklos – organizuos vilniečiams masinius sporto ir sveikatingumo renginius, pvz., sveikatingumo mankštas, žygius, šventes, maratonus, rūpinsis sveikos gyvensenos ir fizinio aktyvumo skatinimu įvairiose Vilniaus gyventojų amžiaus grupėse.Viešųjų ryšių skyriaus
vedėjo pavaduotoja Daiva Savickienė
Konstitucijos pr. 3
LT-09601 Vilnius
Tel. 211 23 36
El. p. vrt@vilnius.lt
http://www.facebook.com/vilnius.lt 

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Kviečiame susipažinti su tyrimu „Sveikatos išsaugojimo poreikių identifikavimas ir tenkinimas“
Kviečiame susipažinti su Tyrimo ataskaita.
Vilniaus mero pakviesti ekspertai puoselės Atminties kultūrą sostinėje
Sostinės savivaldybėje mero Remigijaus Šimašiaus ir Kultūros, švietimo ir sporto komiteto iniciatyva pirmą kartą įsteigta Atminties kultūros darbo grupė iš Vilniaus miesto savivaldybės tarybos narių ir kviečiamų ekspertų – architektų, mokytojų, menotyrininkų, mokslininkų.
Įmonių ir įstaigų sėkmė priklauso ir nuo darbuotojų sveikatos
Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono įmonėse bei įstaigose sėkmingai startavo Vilniaus visuomenės sveikatos biuro parengta programa „Darbuotojų sveikatos stiprinimas“. Šiais metais per dešimt įmonių ir įstaigų darbuotojų įrodys, kad rūpintis savo sveikata darbo vietoje ne tik būtina, bet svarbiausia – įmanoma.
Vilniaus miesto ir rajono moksleiviai varžėsi protų mūšyje PROTONAUTAI
Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizavo tradicinį žinių ir mąstymo žaidimą – protmūšį. Šį rudenį PELĖDŲ SAMBŪRYJE varžėsi Vilniaus miesto ir rajono senjorai, o PROTONAUTUOSE – 5-8 ir 9-12 klasių moksleiviai iš Vilniaus miesto ir rajono bendrojo ugdymo įstaigų.
Vilniuje vyks konferencija „Šiuolaikinės medicinos diagnostikos ir gydymo aktualijos“
Penktadienį, lapkričio 28 d., „Karolinos” viešbučio konferencijų centre (Sausio 13-osios g. 2, Vilniuje) vyks metinė Vilniaus miesto klinikinės ligoninės konferencija - „Šiuolaikinės medicinos diagnostikos ir gydymo aktualijos“.
Kviečiame į sakralinės muzikos koncertą-paskaitą „Šventoji simfonija“
Lapkričio 22 d., 16 val. (šeštadienį), kviečiame į Bažnytinio paveldo muziejų (Šv. Mykolo g. 9, Vilnius), į sakralinės muzikos koncertą-paskaitą - „Symphonia Sacra“.
Lapkritį startuos tradicinis tarptautinis folkloro festivalis „Pokrovskije kolokola“
Lapkričio 12–16 dienomis Vilniaus gyventojus ir svečius džiugins folkloro šventė – IX tarptautinis folkloro festivalis „Pokrovskije kolokola“. Festivalis pelnė platų pripažinimą, jame dalyvauja unikalūs folkloro kolektyvai iš užsienio šalių, geriausi įvairių Lietuvoje gyvenančių tautų folkloro ansambliai.
„Azijos šalių dienų“ atidarymo akimirkos iš Rotušės aikštės
Vilniaus rotušės aikštėje buvo atidarytos „Azijos šalių dienos 2014”.
Dvasinės ir fizinės sveikatos ugdymo mokykla
Spalio 14–20 dienomis Vilniuje vyks dvasinės ir fizinės sveikatos ugdymo mokykla, kurios metu bus mokoma ugdyti dvasines ir darnos vertybes, atstatyti ir palaikyti sveikatą, puoselėti žmogiškąsias vertybes, bus mokoma savistabos ir savikontrolės ir kt.
Spalio 3 d. – masiškiausias žinių ir mąstymo žaidimas sveikatos temomis „Protų fanai“
Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras organizuoja masiškiausią bendrojo ugdymo mokyklų vyresniųjų (9–12) klasių mokinių Protų mūšį – sveikatos žinių ir mąstymo žaidimą „Protų fanai“, kuris vyks spalio 3 d., ketvirtadienį, 14.00 val. Muzikos ir teatro klube „NewYork”.
Atgal
Vilnius skaičiuoja 631 savivaldos metus

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija DOVERIJA  8 800 77277