Radote klaidą svetainėje?
2018-04-19
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0014337276
Mero pavedimai
0000507129
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Vilniuje talentingiausiems moksleiviams antrą kartą išdalyti Mažieji Kristoforai


nuotr. Sauliaus Žiūros

Kovo 11-ąją Lietuvos mokslų akademijos salėje, kurioje susibūrė Lietuvos Sąjūdis, Vilniaus miestas įvertino ir pagerbė sostinės jaunimą. Antrą kartą Vilniaus meras Remigijus Šimašius labiausiai nusipelniusiems moksleiviams sporto, mokslo, meno bei muzikos srityse įteikė Mažojo Šv. Kristoforo apdovanojimus.


„Manau, kad labai prasminga Mažuosius Kristoforus teikti būtent Nepriklausomybės atkūrimo dienos proga. Lietuva yra jauna, į priekį einanti valstybė, o jūs esate tie jauni žmonės, kurie ją kuria, garsina ir dėl jos dirba. Esu labai dėkingas jums už tai, ką darote vardan savęs, Lietuvos ir vardan Vilniaus“, – Mažųjų Kristoforų laureatams dėkojo Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Mažojo Šv. Kristoforo žymeniu už Vilniaus miesto garsinimą, už akademinius pasiekimus biologijos ir chemijos srityse apdovanotas Vilniaus licėjaus mokinys Jonas Černeckis, už baleto meno pasiekimus – M. K. Čiurlionio menų mokyklos ugdytinis Edvinas Jakonis, už pasiekimus sporto srityje – Vilniaus Ozo gimnazijos mokinė Agnė Jonkutė bei Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijos mokinė Evelina Krukovskytė.

Mažųjų Šv. Kristoforų laureatai džiaugėsi, kad buvo pastebėti ir įvertinti. Kaip sakė Vilniaus licėjaus mokinys Jonas Černeckis, toks apdovanojimas jam yra paskata ir toliau siekti užsibrėžtų tikslų: „Šis apdovanojimas man ypatingas dėl dviejų priežasčių – labai džiugu, kad man svarbūs darbai atrodo prasmingi ir kitiems, be to, tai ir savotiškas įpareigojimas tęsti pradėtus darbus“.

Už akademinius pasiekimus tiksliųjų mokslų srityje apdovanotas Vilniaus licėjaus mokinys Jonas Pukšta, už akademinius pasiekimus filologijos srityje – Karolina Slotvinska iš Vilniaus Vladislavo Sirokomlės vidurinės mokyklos. Mažojo Šv. Kristoforo žymuo už šokio meno pasiekimus ir Vilniaus miesto garsinimą – Karol Michal Tomecki, taip pat iš Vladislavo Sirokomlės vidurinės mokyklos.
Už muzikos pasiekimus ir Vilniaus miesto garsinimą Mažasis Kristoforas įteiktas M. K. Čiurlionio menų mokyklos ugdytinei Giedrai Julijai Tutkutei, už akademinius pasiekimus istorijos srityje – Vilniaus licėjaus mokinei Vilmai Vaskelaitei, už humanitarinius pasiekimus – Gretai Vislockytei iš Vilniaus Vasilijaus Kačialovo gimnazijos.
Jaunuosius talentus sveikino Apdovanojimo Mažojo Šv. Kristoforo žymeniu komiteto nariai – Vilniaus mero patarėjas Albertas Lakštauskas, profesorius Domas Kaunas, Vilniaus Tarybos narys Darius Kuolys, lenktynininkas Benediktas Vanagas, Vilniaus mokyklų vadovai, mokytojai bei kiti garbūs svečiai. Laureatus pasveikino ir Vilniaus mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius, Lietuvos mokslų akademijos prezidentas profesorius Valdemaras Razumas.Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Atgal
Patogus Vilnius: tiesiama 20 km naujų šaligatvių, dar 16 km remontuojami

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija DOVERIJA  8 800 77277