Radote klaidą svetainėje?
2018-03-24
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0013940392
Mero pavedimai
0000493391
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Pilaitėje baigiama įrengti biblioteka bei poliklinika


Sostinės Pilaitės mikrorajono gyventojai netrukus galės lankytis naujai pastatytame Karoliniškių poliklinikos filiale. Iki šiol gyvenamojo namo patalpose įsikūrusią polikliniką į naujas patalpas planuojama perkelti iki kitų metų pradžios. Pilaitėje iki gruodžio pabaigos taip pat bus atidarytas miesto viešosios bibliotekos filialas.

Vilniaus meras Artūras Zuokas šiandien lankėsi baigiamose įrengti bibliotekos ir poliklinikos filialo patalpose. Abu projektai buvo pradėti įgyvendinti prieš metus.

„Pilaitė šiuo metu vienas iš sparčiausiai besiplečiančių miesto mikrorajonų, turinčių apie 26 tūkstančius gyventojų. Pagaliau gyventojai galės lankytis kokybiškai įrengtose poliklinikos patalpose, nes tai, kur sveikatos priežiūra buvo vykdoma iki šiol – neatitiko šiandienos reikalavimų. Antras svarbus projektas – čia atsiras ir biblioteka, aptarnausianti daugiau kaip 40 tūkstančių lankytojų per metus“, - sakė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Naujai pastatytose dviejų aukštų poliklinikos patalpose bus įrengti šeimos ir vaikų ligų gydytojų bei slaugytojų kabinetai, taip pat skyriuje dirbs gydytojai chirurgai, akušeris – ginekologas, odontologas. Planuojama, kad iš viso dirbs apie 11 gydytojų, 11 slaugytojų. Bus įkurtos paciento ištyrimo tarnybos – dentalinis rentgenas, burnos higienos kabinetas, procedūrinis kabinetas, klinikinė laboratorija.

Planuojama, kad per pirmuosius penkerius metus dabartinis poliklinikos pacientų skaičius, siekiantis 8 tūkst., – palaipsniui padidės iki 15-16 tūkst.

Apie 190 kv. m siekiančiose bibliotekos patalpose veiks periodikos skaitykla, viešosios interneto prieigos taškas, abonementas, vaikų literatūros skyrius, taip pat bus sukurta erdvė bendruomenės veiklai ir renginiams. Bibliotekos fondą sudarys apie 30 tūkstančių leidinių. Planuojama, kad biblioteka veiks ir šeštadieniais. Per pirmuosius metus ketinama sulaukti apie 40 tūkstančių lankytojų, bei 4-5 tūkstančius registruotų skaitytojų.

 


Anton Nikitin, tel. (8 5) 211 2737, el. p. vrt@vilnius.lt

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Gripo epidemijos metu pailgintas sostinės poliklinikų darbo laikas
Kol sumažės gripo sergamumas ir oficialiai bus paskelbta gripo epidemijos pabaiga, sostinės sveikatos priežiūros įstaigos dirbs prailgintu darbo laiku, kad visi gautų reikiamas sveikatos priežiūros paslaugas.
Žirmūnuose atidaryta moderni viešoji biblioteka (1)
Pilaitės bibliotekai – jau vieni metai
Lygiai prieš metus – vasario 16-ąją – Pilaitėje skaitytojams duris atvėrė Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos naujutėlaitė Pilaitės biblioteka (filialas).
Slaugos namuose elektroninė paslauga
Filmavimas
Saulėtekyje atidaryta naujos kartos biblioteka - mokslinės komunikacijos ir informacijos centras
Vilniaus meras Artūras Zuokas šiandien dalyvavo naujo bibliotekos pastato Saulėtekyje atidaryme. Naujos kartos atvirame mokslinės komunikacijos ir informacijos centre įkurta beveik 700 darbo vietų lankytojams, atskiros salės darbui grupėse ir individualiai.
Sostinės Centro poliklinika švenčia veiklos 10-metį
Prieš 10 metų sostinės centre įsikūrė Centro poliklinika. Šiandien – tai modernus diagnostikos centras, kuriame sukoncentruotos antrinio lygio specialistų pajėgos, diagnostinė aparatūra ir keturi poliklinikos filialai.
Atgal
Vilnius skaičiuoja 631 savivaldos metus

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija DOVERIJA  8 800 77277