2015 m. gegužės 3 d., sekmadienis
Paieška
Lietuviškai English
France Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems

 

Seniūnijos

Seniūnijos

SeniūnijaAdresas ir el. paštasFaksas
Antakalnio seniūnija Antakalnio g. 17 , LT-10312 Vilnius
antakalnio.s@vilnius.lt
Tel. (8 5) 211 2917
(8 5) 211 2923
Fabijoniškių seniūnija S. Stanevičiaus g. 24, LT-07102 Vilnius
Fabijoniskiu.seniunija@Vilnius.LT
Tel. (8 5) 265 8905
(8 5) 265 8900
Grigiškių seniūnija Vilniaus g. 6, LT-27101 Grigiškės, Vilniaus m. sav.
grigiskiu.seniunija@vilnius.lt
(8 5) 211 2925
Justiniškių seniūnija Rygos g. 15, LT-05245 Vilnius
justiniskiu.seniunija@vilnius.lt
Tel. (8 5) 265 8908
(8 5) 265 8915
Karoliniškių seniūnija L. Asanavičiūtės g. 20/2, LT-2050 Vilnius
Karoliniskiu.Seniunija@Vilnius.Lt
(8 5) 265 8921
Lazdynų seniūnija Erfurto g. 29, LT-04220 Vilnius
daiva.mikulskiene@vilnius.lt
 
Naujamiesčio seniūnija Odminių g.3, LT-01122 Vilnius
naujamiescioseniunija@vilnius.lt
Tel. (8 5) 211 2900
(8 5) 211 2902
Naujininkų seniūnija Dariaus ir Girėno g, 11, LT-02170 Vilnius
naujininku.seniunija@vilnius.lt
(8 5) 211 2932
Naujosios Vilnios seniūnija Pergalės g. 8, LT-11201 Vilnius Naujos
Vilnios.Seniunija@Vilnius.lt

Tel. (8 5) 211 2941
(8 5) 211 2946
Panerių seniūnija Žalioji a. 3, LT-02232 Vilnius
paneriu.seniunija@vilnius.lt
Tel. (8 5) 211 2950
(8 5) 211 2953
Pašilaičių seniūnija Žemynos g.1, LT-06126 Vilnius
Pasilaiciu.Seniunija@Vilnius.lt
(8 5) 211 2960
Pilaitės seniūnija Vydūno g. 20, LT-06205 Vilnius
pilaites.seniunija@vilnius.lt
(8 5) 211 2969
Rasų seniūnija Žemaitijos g. 9, LT-01134 Vilnius
rasu.s@vilnius.lt
(8 5) 265 8938
Senamiesčio seniūnija Odminių g. 3, LT-01122 Vilnius
senamiescio.s@vilnius.lt
(8 5) 212 0740
Šeškinės seniūnija Šeškinės g. 30, LT-07157 Vilnius
seskines.seniunija@vilnius.lt
(8 5) 265 8946
Šnipiškių seniūnija A. Juozapavičiaus g. 10A, LT-09311 Vilnius
Snipiskiu.Seniunija@vilnius.lt
(8 5) 211 2984
Verkių seniūnija Kalvarijų g. 156, LT-08207 Vilnius
verkiu.seniunija@vilnius.lt
Tel. (8 5) 211 2911
(8 5) 211 2909
Vilkpėdės seniūnija Savanorių pr. 49, LT-03130 Vilnius
Vilkpedes.seniunija@vilnius.lt
(8 5) 265 8953
Viršuliškių seniūnijos funkcijas atlieka
Justiniškių seniūnija
Rygos g. 15, LT-05245 Vilnius
justiniskiu.seniunija@vilnius.lt
Tel. (8 5) 265 8908
(8 5) 265 8915
Žirmūnų seniūnija Žirmūnų g. 143, LT-09128 Vilnius
zirmunu.seniunija@vilnius.lt
(8 5) 211 2994
Žvėryno seniūnijos funkcijas atlieka
Senamiesčio seniūnija
A. Juozapavičiaus g. 10A, LT-09311 Vilnius
jonas.serenas@vilnius.lt
Tel. (8 5) 211 2900
 

 


 

Remigijus Šimašius

„Įsiklausyk, argumentuok, veik!“
Gyvenimo aprašymas


Vilniaus meras
meras@vilnius.lt
 
Mero pavaduotojas
Valdas Benkunskas
valdas.benkunskas@vilnius.lt
Tel. (8 5) 211 2880 
Mero pavaduotojas
Linas Kvedaravičius
linas.kvedaravicius@vilnius.lt
Tel. (8 5) 211 2545
Mero pavaduotojas
Gintautas Paluckas
gintautas.paluckas@vilnius.lt
Tel. (8 5) 211 2883 
Administracijos direktorė
Alma Vaitkunskienė
alma.vaitkunskiene@vilnius.lt
Tel. (8 5)  211 2610
Trumpasis informacijos nr. 1664

 

 

Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Biudžetinė įstaiga
Kodas 188710061
PVM kodas LT887100610
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre
Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius
Tel. (8 5)  211 2000, trumpasis nr. 1664
Faksas (8 5)  211 2222
el. p. e.vicemeras@vilnius.lt
Pastabas dėl svetainės rašyti tinklalapio administratoriui

© Vilniaus miesto savivaldybės administracija Privatumo politika