2018-01-21
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems 

Vicemeras L. Kvedaravičius paskelbė „Baltic Chain Tour 2017“ startą


Nuotr. Sauliaus Žiūros

Šiandien Vilniaus Europos aikštėje iškilmingai startavo „Baltic Chain Tour 2017“ varžybos, prasidėję dviratininkų paradu. Iki pat sekmadienio komandos važiuos per tris Baltijos šalis ir finišuos Suomijos sostinėje Helsinkyje.

„Labai džiaugiuosi, kad šis unikalus renginys, „Baltic Chain“ turas po Baltijos valstybes, primenantis mums visiems labai reikšmingą Baltijos kelią, startuoja būtent iš Vilniaus. Šiemet išskirtinės lenktynės sujungs ne tik Lietuvos, Latvijos, Estijos, bet ir Suomijos sostines. Jau kuriame planus, kad kitąmet tradicinės varžybos „Baltic Chain Tour“ galėtų finišuoti Vilniuje per patį „Velomaratono“ renginį – tai suteiks dar daugiau žavesio didžiausiam mūsų ir Lietuvos dviratininkų renginiui.“- renginio metu dviratininkus sveikino Vilniaus miesto savivaldybės vicemeras Linas Kvedaravičius.

Šiemet lenktynėse dalyvaus net trys Lietuvos komandos: Nacionalinė vyrų rinktinė, profesionali Vilniaus komanda „Staki-Technorama“ ir mėgėjų klubas „Top Team – UltraBike“. Ji varžysis su kitomis komandomis iš Latvijos, Estijos, Suomijos, Izrealio, Norvegijos. Džiugu ir tai, kad komandos daugiatautės, tad gražiausias Baltijos šalių vietas pamatys ir kanadiečiai su alžyriečiais.


„Baltic Chain Tour“ tai nuo 1955 metų (iki 1987 m.) rengiamos ilgiausios dviratininkų lenktynės Šiaurės Europoje. 2011 metais šios lenktynės atkurtos kaip vienas svarbiausių renginių paminėti 1989 metų istorinį įvykį – Baltijos kelią. Renginį organizuoja Lietuvos dviračių sporto federacija ir Pro Cycling LT.

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Sostinės darnesnio judumo idėjos – jau kūrybinėse dirbtuvėse
Šiandien į savivaldybėje vykstančias kūrybines dirbtuves gausiai susirinko aktyvūs vilniečiai, įvairių organizacijų, įmonių, asociacijų, bendruomenių atstovai, taip pat sveikos gyvensenos entuziastai.
Prieš Kalėdas Viršuliškėse atidaryta atnaujinta prekyvietė
Nuo šiandien Viršuliškių gyventojai gali džiaugtis dar viena visiškai rekonstruota erdve – Viršuliškių g. 30, šalia prekybos centro „Maxima“, atidaryta prekyvietė, kurioje galės prekiauti visi norintys.
Vilniuje – nauji atliekų vežėjai ir mažesnės kainos už šiukšlių išvežimą (6)
Savivaldybės konkursą mišrioms komunalinėms atliekoms surinkti ir išvežti laimėjo trys įmonės – UAB „VSA Vilnius“, UAB „Ekonovus“ bei UAB „Ecoservice“.
Nyderlandų karalystės ambasadoriaus dovana – tulpės Lietuvos šimtmečiui pažymėti
Artėjant valstybės atkūrimo šimtmečiui, šiandien Lietuvos respublikos Vyriausybėje įvyko renginys, kurio pagrindinis akcentas buvo ypatinga Nyderlandų karalystės ambasadoriaus Berto van der Lingeno dovana – tulpių svogūnėliai „Gintarinė Lietuva“.
Vilniaus seniūnaičiai Savivaldos dienos proga rungėsi protų mūšyje
Šįvakar drąsiausi pasivaržyti nusiteikę sostinės seniūnaičiai rinkosi pasitikrinti žinių apie Vilnių ir jo įdomybes.
Dovana Vilniui – atnaujintos viešosios erdvės Justiniškėse (1)
Kviečiame užsukti į Justiniškes apžiūrėti naujų modernių erdvių bendruomenės susibūrimams – Taikos gatvėje skveruose įrengti nauji suoliukai-mikroinstaliacijos. Už šią dovaną Vilniui gyventojai dėkingi kaimynams lenkams – Varšuvos Adomo Mickevičiaus institutui („Culture.pl“) ir Lenkijos institutui Vilniuje
Vietoje Lazdynų baseino iškils daugiafunkcis centras su 2 naujais baseinais
Savivaldybei išasfaltavus Varnės gatvę, Pilaitės bendruomenė surengė šventę (10)
Šiandien Pilaitės rajone – šventė:
Darniam judumui Saulėtekyje – beveik kilometro ilgio dviračių takas (1)
Šiais metais Saulėtekyje planuojama nutiesti naujas, beveik kilometro ilgio dviračių takas ir įgyvendinti daugiau priemonių užtikrinti darnų judumą studentų miestelyje bei jo apylinkėse. Apie darnų mobilumą ir susisiekimo iššūkius šiandien diskutavo Vilniaus Gedimino technikos universiteto akademinė bendruomenė ir Vilniaus miesto savivaldybės atstovai.
Vilniaus meras išlydėjo „Baltijos kelio“ bėgikus su linkėjimais latviams ir estams
Šiandien prie Vilniaus katedros varpinės meras Remigijus Šimašius išlydėjo XXIV – ojo tradicinio tarptautinio estafetinio bėgimo „Baltijos kelias“ dalyvius. Šis bėgimas kiekvienais metais atkartoja gyvąją Baltijos kelio grandinę, kaip 1989 m. rugpjūčio 23 d. rankomis susikibo visų trijų Baltijos šalių gyventojai – nuo Vilniaus Arkikatedros aikštės – iki Talino parlamento.
Atgal

Vilniaus meras

Remigijus Šimašius

„Įsiklausyk, argumentuok, veik!“
Gyvenimo aprašymas

meras@vilnius.lt
 

Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Biudžetinė įstaiga
Kodas Juridinių asmenų registre 188710061
Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius
Tel. (8 5)  211 2000, trumpasis nr. 1664
Faksas (8 5)  211 2222
El. paštas e.vicemeras@vilnius.lt
E. pristatymo dėžutės adresas – 188710061
Pastabas dėl svetainės rašyti tinklalapio administratoriui

© Vilniaus miesto savivaldybės administracija 

Privatumo politika

Struktūra ir kontaktai

Kontaktų paieška