Radote klaidą svetainėje?
2018-05-22
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems

 

 

Tarpininkavimas tarp kultūros paveldo statinių, objektų ir kitų nekilnojamųjų daiktų, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje ar vietovėje, valdytojų ir Kultūros paveldo departamento

Paslaugos aprašymas Tarpininkaujama tarp kultūros paveldo statinių, objektų ir kitų nekilnojamųjų daiktų, esančių kultūros paveldo objekto teritorijoje ar vietovėje, valdytojų ir Kultūros paveldo departamento: priimami valdytojų prašymai bei kiti dokumentai, susiję su kultūros paveldu (projektiniai pasiūlymai, techniniai projektai, teritorijų planavimo dokumentai, paklausimai, skundai ir kt.) ir jie perduodami Kultūros paveldo departamentui su Kultūros paveldo apsaugos skyriaus raštiška nuomone ir pasiūlymais.

Paslauga teikiama kai norima planuoti, statyti, rekonstruoti, remontuoti, griauti ir (ar) atlikti kitus tvarkybos darbus. Prašymą gali pateikti bet kuris kultūros paveldo apsauga ir tvarkyba suinteresuotas asmuo. Paslaugos administratorius (vykdytojas) nagrinėja ir įvertina pareiškėjo pateiktą projektinę dokumentaciją ir (ar) kitą medžiagą bei ją, kartu su Kultūros paveldo skyriaus raštu, perduoda Kultūros paveldo departamentui bei raštu apie tai informuoja pareiškėją. Esant neaiškumams, paslaugos administratorius (vykdytojas) vyksta apžiūrai į objekto vietą. Raštas registruojamas Vilniaus miesto savivaldybės kompiuterinėje informacinėje dokumentų valdymo sistemoje „@vilys“ ir kartu su pareiškėjo pateikta projektine dokumentacija ir (ar) kita medžiaga pateikiamas Kultūros paveldo apsaugos departamentui, o kopija – pareiškėjui.

Paslauga teikiama antru interaktyvumo lygiu. Pareiškėjas gali parsisiųsti prašymo formą, ją užpildyti ir pristatyti į instituciją, paštu arba per pasiuntinį.

Paslaugos kategorija Teritorijų planavimas; statyba; architektūra
Paslaugos suteikimo trukmė 20 darbo d.
Paslaugos gavėjas fizinis/juridinis asmuo
Atsakingas dalinys Kultūros paveldo apsaugos skyrius
Paslaugos vadovas Darius Daunoras tel. 211 2637
Paslaugos vykdytojas Jolita Noreikienė tel. 211 2638
Prašymo forma (-os) Prašymas.doc
Prašymas.odt
Prašymas.pdf
Aprašymas interesantui Pateikiami šie dokumentai:
1. Prašymas;
2. Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentas;
3. Papildomi dokumentai, kuriuos valdytojas mano esant reikalinga pridėti.
Reglamentuojantys teisės aktai 1. Lietuvos Respublikos nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos įstatymas, 1994-12-22 Nr. I-733.
Paslaugos kaina Paslauga nemokama

Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Biudžetinė įstaiga
Kodas Juridinių asmenų registre 188710061
Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius
Tel. (8 5)  211 2000, trumpasis nr. 1664
Faksas (8 5)  211 2222
El. paštas e.vicemeras@vilnius.lt
E. pristatymo dėžutės adresas – 188710061
Pastabas dėl svetainės rašyti tinklalapio administratoriui

© Vilniaus miesto savivaldybės administracija 

Privatumo politika

Struktūra ir kontaktai

Kontaktų paieška