Radote klaidą svetainėje?
2017-11-18
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0012025712
Mero pavedimai
0000425285
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Daugiafunkcis kompleksas: investuotojams suteikiama daugiau laiko, lengvinamos konkurso sąlygas


Vilniaus savivaldybė atsižvelgdama į Daugiafunkcio komplekso sudėtingumą ir kompleksiškumą bei paslaugas, kurias planuojama teikti gyventojams, nusprendė palengvinti konkurso sąlygas ir pratęsti dokumentų pateikimo terminą iki 2017 m. kovo 1 dienos. Savivaldybės tikslas – pakviesti dalyvauti konkurse ir sudominti šiuo projektu kuo daugiau potencialių dalyvių, todėl visiems – tiek Lietuvos, tiek užsienio, konkurso dalyviams bus suteikta pakankamai laiko ir galimybių apsispręsti ir pasiruošti.

Sprendimas patikslinti konkurso sąlygas ir pratęsti išankstinės atrankos terminą priimtas bendru Vilniaus miesto savivaldybės bei Kūno kultūros ir sporto departamento vadovų sprendimu. Atsižvelgiant į potencialių užsiregistravusių konkurso dalyvių išsakytas priežastis, ribojančias jų norą, suinteresuotumą ir galimybes dalyvauti konkurse, buvo pakoreguotos konkurso sąlygų dalys, kurios dar labiau padidins susidomėjimą šiuo projektu.

Pasiteisino ir paraiškų registracijos laiko pratęsimas. Spalį pailginus paraiškų pateikimo terminą – iki 90 dienų – dar labiau paskatino susidomėjimą konkursu ir ženkliai padidino potencialių konkurso dalyvių skaičių.

Koncesijos konkurso dokumentai (įskaitant pakeitimus) ir neoficialus dokumentų vertimas anglų kalba skelbiami Kūno kultūros ir sporto departamento prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės interneto svetainėje adresu: http://www.kksd.lt/index.php?3515464056# ir Vilniaus miesto savivaldybės interneto svetainėje www.vilnius.lt » Savivaldybė » Investicijų projektai » Daugiafunkcis sveikatinimo, ugdymo, švietimo, kultūros ir užimtumo skatinimo kompleksas.


Dalyviai kviečiami pateikti paraiškas Centrinės viešųjų pirkimų informacinės sistemos (CVP IS) priemonėmis adresu https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/ iki 2017 m. kovo 1 d. 13.00 val.

Dalyviai, apsisprendę dalyvauti konkurse, dėl prisijungimo prie CVP IS ir kitos informacijos gali kreiptis į Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Viešųjų pirkimų skyriaus vedėją Giedrių Krasauską, tel. (8 5) 219 7935, el. p. giedrius.krasauskas@vilnius.lt.

Šiuo turiniu galite laisvai pasidalinti su Jūsų turimais kontaktais, kuriuos galimai domintų projektas.


Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt

 

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Atgal
Moderniai apšviečiami Vingio parko takai

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija DOVERIJA  8 800 77277

    Slidu gatvėje?
    Duobė ar kliūtis kelyje?
    Nuvirtęs medis?
    Praneškite tel. 1355
    arba (8 5) 215 2112