Radote klaidą svetainėje?
2017-10-20
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0011573670
Mero pavedimai
0000409263
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Vilniuje atidarytas naujas modernus DELFI sporto centras


nuotr. Sauliaus Žiūros

Antradienį Vilniuje iškilmingai ir labai energingai atidarytas naujutėlis ir moderniausias Lietuvoje DELFI sporto centras.  Tai pirmasis per 26 Nepriklausomybės metus Lietuvoje iškilęs tokio tipo statinys, atitinkantis pačius aukščiausius tarptautinius standartus. Greičiau nei per 7 mėnesius pastatyto 4500 kvadratinių metrų ploto DELFI sporto centro patalpose įrengtos 8 badmintono aikštelės, 4 paplūdimio tinklinio ir paplūdimio teniso aikštelės bei 2 teniso kortai, kuriuose vilniečiai aktyviai sportuoti gali jau šiandien.


„Tai – neeilinis įvykis Vilniuje, nes duris atveria šiek tiek netradicinis, tačiau labai reikalingas ir rimtą spragą mūsų miesto infrastruktūroje užpildantis sporto centras. Čia nėra krepšinio aikštelių, kitų tradicinių atributų, tačiau yra badmintonas, paplūdimio tinklinis, tenisas – tai skatina sportuoti dar didesnį žmonių ratą. Kadangi sąlygas Lietuvoje dažnai diktuoja gamta, sporto aikštelių reikia ir uždarose patalpose. Ši nauja arena yra tai, ko šiuo metu ir trūko šalies sostinėje“, – sakė Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.


Gausiai į atidarymo ceremoniją susirinkę sporto bendruomenės atstovai ir Vilniaus miesto vadovai dažais kvepiančioje arenoje buvo pasitikti kaip dera – sporto ritmu: sportuojantis jaunimas, tenisą žaidžiantis Jonas Kazlauskas, puikią nuotaiką spinduliuojantys ir energingi treneriai bei ugningas gatvės gimnastų kolektyvo „Project Mayham“ pasirodymas.


„Kalbant sporto terminais, šiandien mes švenčiame didžiulę sporto pergalę, – pažymėjo DELFI direktorius Vytautas Benokraitis. – Kai tik DELFI sužinojo apie sporto centro statybų idėją, ji mus ypatingai sudomino dėl kelių priežasčių. Matome, kad tiek badmintonas, tiek paplūdimio tinklinis yra sparčiai populiarėjančios sporto šakos, ir aš tikiu, kad jos dar labiau įsitvirtins visuomenėje, o po šiuo stogu – puikioje aplinkoje – įsikūrusios sporto akademijos padės užauginti dar ne vieną sportininkų kartą.

DELFI TV savo ruožtu žada transliuoti visus čia vyksiančius sporto renginius ir taip prisidėti prie dar didesnio sporto populiarinimo.“


Be jau minėtų sporto aikščių, DELFI sporto centre taip pat sukurta daugiau nei 400 kv. m ploto universali treniruočių erdvė, kurioje vyks sporto akademijos „Get Fit“ funkcinės treniruotės.


2017 metais šalia komplekso bus įrengtos ir penkios papildomos atviros paplūdimio tinklinio aikštelės, DELFI sporto bazėje įsikurti ketina neseniai badmintono mokyklą atidaręs geriausias šalies badmintonininkas Kęstutis Navickas, taip pat joje treniruotes rengs ir paplūdimio tinklininkių pora Monika Povilaitytė ir Karolė Virbickaitė.

Kaip atidarymo ceremonijos metu pažymėjo DELFI sporto centro direktorė Ieva Šemberienė, arenos durys vilniečiams ir miesto svečiams jau atvertos nuo metų pradžios.


„Proga tikrai neeilinė – atidarome moderniausio regione sporto centro duris ir tuo norime pasididžiuoti. Nors tai yra oficiali atidarymo data, lankytojams duris atvėrėme nuo šių metų sausio 2-osios dienos. Lankytojų skaičiumi negalime skųstis – susidomėjimas labai didelis. Tikiu, kad ši vieta taps ne tik mėgėjų, bet ir profesionalų susibūrimo treniruočių vieta, o pats centras – lankomiausiu Lietuvoje“, – pažymėjo I. Šemberienė.


2017-aisiais sporto centre jau suplanuota kelios dešimtys įvairių renginių: tarptautiniai turnyrai, varžybos, čempionatai. Per metus komplekse tikimasi sulaukti apie 250 tūkstančių lankytojų.

Į kompleksą investuojantis „Vichy“ vandens parkas skyrė sklypą šiam statiniui, o vėliau administruos centrą. „Kadangi esame susijungę sienomis, todėl pasiūlysime tiek sportininkams-mėgėjams, tiek profesionalams po turnyrų užeiti į vandens parką, pasėdėti pirtyje, atsipalaiduoti, paplaukioti“, – pažymėjo I. Šemberienė.

Daugiau informacijos apie areną ir galimybes įsigyti narystę – oficialiame DELFI sporto centro interneto puslapyje.

Informaciją rengė portalas DELFI

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Atgal
Vilniaus sporto festivalis 2017

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija Doverija  8 800 77277

    Slidu gatvėje?
    Duobė ar kliūtis kelyje?
    Nuvirtęs medis?
    Praneškite tel. 1355
    arba (8 5) 215 2112