Radote klaidą svetainėje?
2018-05-22
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0014829894
Mero pavedimai
0000524475
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Meras: į Vilnių ateina reikšmingos investicijos iš Vokietijos


nuotr. Sauliaus Žiūros

Vilniaus meras Remigijus Šimašius šiandien susitiko su Vokietijos kompanijos „Homanit Holding“ investuotojais, kurie paskelbė perkantys dalį AB „Grigeo“ verslo, ir ten planuojantys plėtoti didesnės apimties gamybą. Susitikime dalyvavo AB „Grigeo“ prezidentas Gintautas Pangonis ir vokiečių kompanijos „Homanit Holding GmbH“ savininkas Fritz Homann.

„Džiaugiamės, kad Vilniuje veikia tokios progresyvios įmonės kaip „Grigeo“, pritraukiančios investuotojus iš Vakarų Europos. Tikime, kad ši partnerystė bus konstruktyvi ir naudinga ne tik abiems įmonėms, bet ir miestui. Sieksime užtikrinti, kad „Homanit Holding GmbH“ į Vilnių ateitų kiek įmanoma sklandžiau, operatyviai spręsime visus investuotojui iškylančius klausimus“, – susitikime kalbėjo Vilniaus meras Remigijus Šimašius.

Medienos ir popieriaus AB „Grigeo“ neseniai pasirašė ketinimų protokolą su Vokietijos bendrove „Homanit Holding GmbH“ dėl 100% antrinės UAB „Grigeo Baltwood“ akcijų pardavimo. Įsigiję bendrovę vokiečiai ketina smarkiai plėsti plokščių gamybą.

„Homanit Holding GmbH“ per pusantrų metų Lietuvoje ketina investuoti 65 mln. Eur, sukurti 250 naujų darbo vietų, o „Grigeo Baltwood“ pagaminamos produkcijos kiekį išplėsti daugiau nei 4 kartus.

 

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Vilniuje atidarytas naujas finansinių paslaugų centras
Vilniuje atidarytas naujas finansinių paslaugų centras (1)
Vilniuje šiandien atidarytas Suomijos bendrovės „Ahlstrom“ finansinių paslaugų ir klientų aptarnavimo centras. Paslaugų centre sukurtos 57 darbo vietos aukštos kvalifikacijos specialistams, kurie teikia buhalterijos, finansinių ataskaitų paruošimo bei klientų užsakymų valdymo paslaugas „Ahlstrom“ grupės įmonėms. Įmonių grupė turi 30 gamyklų pasaulyje, iš kurių 19 – Europoje.
A. Zuokas: “Lietuva ir Vilnius – saugūs ir patrauklūs investicijoms”
Vilniaus meras Artūras Zuokas šiandien atvyko į Kanus, kur vyksta tarptautinė nekilnojamojo turto projektų paroda MIPIM 2014.
A.Zuokas Lietuvos ekonomikos konferencijoje: „Vilniaus centrinės dalies investicijų potencialas – 2 mlrd. litų“
Sostinės centrinės dalies investicinis potencialas siekia 2 mlrd. litų – tai investicijos, kurios artimiausiais metais gali būti joms paruoštose miesto erdvėse – ypač dešiniajame Neries krante esančiame naujajame miesto centre. Šiuos faktus Vilniaus meras Artūras Zuokas šiandien pristatė Lietuvos ekonomikos konferencijoje.
Vilnius – ketvirtas pasaulyje pagal investicijų augimą
Užsienio investicijas 2012 metais apžvelgiantis leidinys „FDI Magazine“, esantis The Financial Times dalis, išskyrė Vilnių, kaip vieną iš didžiausią tiesioginių užsienio investicijų augimą turėjusių regionų pasaulyje.
A.Zuokas: „Viešasis sektorius turi skirti ypatingą dėmesį gyventojų pajamų augimui“
Vilniaus meras Artūras Zuokas susitiko su Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidiumu ir aptarė konfederacijos pateiktus pasiūlymus partijoms. Susitikimo metu meras pabrėžė, kad pateikti siūlymai yra labai svarbūs ir atkreipė ypatingą dėmesį į gyventojų pajamų didinimo klausimą.
„Air Lituanica“ jau kitais metais ketina skraidyti į Londoną, Maskvą, Amsterdamą, Briuselį ir Kijevą
Vilniaus meras Artūras Zuokas pristatė nacionalinio oro vežėjo „Air Lituanica“ projektą, jo įgyvendinimą ir planus. Kauno savivaldybėje vykusiame pristatyme pabrėžta Kauno ir Vilniaus bendradarbiavimo svarba, sujungiant miestus ir jų oro uostus greituoju geležinkeliu, kelionė kuriuo truktų 30 minučių. Skrydžius „Air Lituanica“ planuoja vykdyti iš Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostų.
A. Zuokas mokslo centro atidaryme: „Pasaulinio lygio moksliniai tyrimai kuria darbo vietas ir užtikrina geresnius atlyginimus Vilniuje“
Vilniaus meras Artūras Zuokas šiandien dalyvavo naujo „Thermo Fisher Scientific“ pastato – molekulinės biologijos mokslų centro, - atidaryme. Naujajame sostinės Panerių rajone įsikūrusiame centre dirbs daugiau kaip 400 darbuotojų.
Sostinės taryba Vilniaus logistikos parką pripažino svarbiu miesto ekonominiu projektu
Vilniaus miesto savivaldybės taryba pripažino Vilniaus viešojo logistikos centro projektą savivaldybei svarbiu ekonominiu projektu. Praeitų metų liepą sostinės savivaldybė ir AB „Lietuvos geležinkeliai“ pasirašė sutartį, pagal kurią artimiausiu metu sostinės Naujininkų-Vilkpėdės rajone bus įkurtas logistikos centras.
Pirmoji Baltijos šalyse IKEA duris atvers kitą rugpjūtį
Sklype, esančiame šalia Vilniaus oro uosto, kur baigiama statyti pirmoji Baltijos šalyse IKEA parduotuvė, šiandien buvo užkasta simbolinė kapsulė su laišku ir keliais daiktais ateities kartoms. Vilniaus meras Artūras Zuokas ir UAB Felit, valdančios IKEA Lietuvoje, vadovas Sigurdur Palmason į kapsulę įdėjo USB atmintinę su filmu apie Vilnių, smėlio laikrodį ir naujausią IKEA katalogą.
Atgal
Festivalis PaVINGiuojam

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija DOVERIJA  8 800 77277