Radote klaidą svetainėje?
2017-06-23
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems

Triukšmo šaltinių valdytojų, planuojančių statybos, remonto, montavimo darbus gyvenamosiose vietovėse, pranešimai

Paslaugos aprašymas Pagal Lietuvos Respublikos triukšmo valdymo įstatymo 14 straipsnio 2 dalį triukšmo šaltinių valdytojai, planuojantys statybos, remonto, montavimo darbus gyvenamosiose vietovėse, privalo ne vėliau kaip prieš 7 kalendorines dienas iki šių darbų pradžios pateikti savivaldybės institucijoms informaciją apie triukšmo šaltinių naudojimo vietą, planuojamą triukšmo lygį ir jo trukmę per parą, triukšmo mažinimo priemones.
Lietuvos Respublikos triukšmo valdymo įstatymas nenumato, kad pagal Jūsų pateiktą pranešimą Vilniaus miesto savivaldybės administracija turi teisę ar privalo išduoti Jums leidimą, todėl jokių papildomų veiksmų nei Jums, nei Savivaldybės administracijai atlikti nereikia, tačiau privalote turėti statybą leidžiantį dokumentą tuo atveju, jei pagal Lietuvos Respublikos statybos įstatymą toks dokumentas yra privalomas.

Pareiškėjas gali užpildyti pranešimo formą tiesiogiai atvykęs į instituciją, užpildytą pranešimą atsiųsti paštu arba elektroniniu paštu (e.vicemeras@vilnius.lt) ar pateikti elektroniniu būdu.

Atsakymas į pranešimą nėra pateikiamas.
Paslauga teikiama internetu
Paslaugos kategorija Viešoji tvarka; renginių derinimas; skrydžių derinimas; šunų laikymas
Paslaugos suteikimo trukmė 7 d.
Paslaugos gavėjas fizinis/juridinis asmuo
Atsakingas dalinys Administracinės veiklos skyrius
Paslaugos vadovas Gintaras Leperskas tel. 219 7930
Paslaugos vykdytojas Vaida Maslaveckaitė tel. mob. 8 662 47344
Prašymo forma (-os) Pranešimo forma.docx
Pranešimo forma.pdf
Pranešimo forma.odt
Aprašymas interesantui Triukšmo šaltinių valdytojai, planuojantys statybos, remonto, montavimo darbus gyvenamosiose vietovėse, privalo ne vėliau kaip prieš 7 kalendorines dienas iki šių darbų pradžios pateikti savivaldybės institucijoms informaciją apie triukšmo šaltinių naudojimo vietą, planuojamą triukšmo lygį ir jo trukmę per parą, triukšmo mažinimo priemones.
Pateikiamas tik pranešimas.
Reglamentuojantys teisės aktai 1. Lietuvos Respublikos triukšmo valdymo įstatymas
2. Triukšmo prevencijos viešosiose vietose taisyklės
3. Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodeksas
Informacija Primename, kad Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 488 straipsnis nustato atsakomybę už viešosios rimties trikdymą (triukšmą keliantys veiksmai vakaro (nuo 19 iki 22 val.) ir nakties (nuo 22 iki 7 val.) metu gyvenamosiose patalpose, kai tai trikdo asmenų ramybę, poilsį ar darbą, užtraukia baudą nuo dvidešimt iki aštuoniasdešimt eurų).
Vilniaus miesto savivaldybės tarybos patvirtintų Triukšmo prevencijos viešosiose vietose taisyklių 31.3 punkte nurodyta, kad draudžiama gyvenamųjų namų teritorijose darbo dienomis nuo 22 iki 7 val. bei poilsio ir švenčių dienomis nuo 22 iki 9 val. vykdyti statybų, remonto, rekonstrukcijos ar kitokią veiklą, kuri trikdytų, neigiamai veiktų žmonių sveikatą, darbą, poilsį arba miego kokybę.
Rekomenduojame triukšmą keliančius statybos (remonto, montavimo) darbus planuoti ir vykdyti darbo dienomis nuo 7 iki 19 val., o poilsio ir švenčių dienomis nuo 9 iki 19 val.

Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Biudžetinė įstaiga
Kodas Juridinių asmenų registre 188710061
Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius
Tel. (8 5)  211 2000, trumpasis nr. 1664
Faksas (8 5)  211 2222
El. paštas e.vicemeras@vilnius.lt
E. pristatymo dėžutės adresas – 188710061
Pastabas dėl svetainės rašyti tinklalapio administratoriui

© Vilniaus miesto savivaldybės administracija 

Privatumo politika

Struktūra ir kontaktai

Kontaktų paieška