2014 m. balandžio 20 d. sekmadienis 18:55
Paieška
Lietuviškai English
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems
Aktuali informacija
Struktūra ir kontaktai
Meras
Mero pavaduotojai
Taryba
Tarybos sekretorius
Administracija
Seniūnijos
Savivaldybės įmonės
Profesinė sąjunga
Kontaktų paieška
Teisinė informacija
teisės aktai
teisės aktų projektai
tyrimai ir analizės
teisės reguliavimo stebėsena
teisės aktų pažeidimai
Veikla
nuostatai
planavimo dokumentai
veiklos sritys
darbo užmokestis
viešieji pirkimai
biudžeto suvestinė
finansinių ataskaitų rinkiniai
veiklos ataskaitos
Biudžeto vykdymo ataskaitų rinkiniai
vadovų darbotvarkės
tarnybinių automobilių naudotojai
Paslaugos
Vaiko teisių apsauga
Privatizuojami objektai
Tarptautinis bendradarbiavimas
organizacijos
miestai ir partneriai

 

Seniūnijos

Seniūnijos

SeniūnijaAdresas ir el. paštasFaksas
Antakalnio seniūnija Antakalnio g. 17 , LT-10312 Vilnius
antakalnio.s@vilnius.lt
Tel. (8 5) 211 2917
(8 5) 211 2923
Fabijoniškių seniūnija S. Stanevičiaus g. 24, LT-07102 Vilnius
Fabijoniskiu.seniunija@Vilnius.LT
Tel. (8 5) 265 8905
(8 5) 265 8900
Grigiškių seniūnija Vilniaus g. 6, LT-27101 Grigiškės, Vilniaus m. sav.
grigiskiu.seniunija@vilnius.lt
(8 5) 211 2925
Justiniškių seniūnija Rygos g. 15, LT-05245 Vilnius
justiniskiu.seniunija@vilnius.lt
Tel. (8 5) 265 8908
(8 5) 265 8915
Karoliniškių seniūnija L. Asanavičiūtės g. 20/2, LT-2050 Vilnius
Karoliniskiu.Seniunija@Vilnius.Lt
(8 5) 265 8921
Lazdynų seniūnija Erfurto g. 29, LT-04220 Vilnius
daiva.mikulskiene@vilnius.lt
 
Naujamiesčio seniūnija Gedimino pr. 15, LT-01103 Vilnius
naujamiescioseniunija@vilnius.lt
Tel. (8 5) 211 2900
(8 5) 211 2902
Naujininkų seniūnija Dariaus ir Girėno g, 11, LT-02170 Vilnius
naujininku.seniunija@vilnius.lt
(8 5) 211 2932
Naujosios Vilnios seniūnija Pergalės g. 8, LT-11201 Vilnius Naujos
Vilnios.Seniunija@Vilnius.lt

Tel. (8 5) 211 2941
(8 5) 211 2946
Panerių seniūnija Žalioji a. 3, LT-02232 Vilnius
paneriu.seniunija@vilnius.lt
Tel. (8 5) 211 2950
(8 5) 211 2953
Pašilaičių seniūnija Žemynos g.1, LT-06126 Vilnius
Pasilaiciu.Seniunija@Vilnius.lt
(8 5) 211 2960
Pilaitės seniūnija Vydūno g. 20, LT-06205 Vilnius
pilaites.seniunija@vilnius.lt
(8 5) 211 2969
Rasų seniūnija Žemaitijos g. 9, LT-01134 Vilnius
rasu.s@vilnius.lt
(8 5) 265 8938
Senamiesčio seniūnija Odminių g. 3, LT-01122 Vilnius
senamiescio.s@vilnius.lt
(8 5) 212 0740
Šeškinės seniūnija Šeškinės g. 30, LT-07157 Vilnius
seskines.s@vilnius.lt
(8 5) 265 8946
Šnipiškių seniūnija A. Juozapavičiaus g. 10A, LT-09311 Vilnius
Snipiskiu.Seniunija@vilnius.lt
(8 5) 211 2984
Verkių seniūnija Kalvarijų g. 156, LT-08207 Vilnius
verkiu.seniunija@vilnius.lt
Tel. (8 5) 211 2911
(8 5) 211 2909
Vilkpėdės seniūnija Savanorių pr. 49, LT-03130 Vilnius
Vilkpedes.seniunija@vilnius.lt
(8 5) 265 8953

Viršuliškių seniūnijos
funkcijas atlieka
Justiniškių seniūnija

Rygos g. 15, LT-05245 Vilnius
justiniskiu.seniunija@vilnius.lt
Tel. (8 5) 265 8908

(8 5) 265 8915

Žirmūnų seniūnija Žirmūnų g. 143, LT-09128 Vilnius
Zirmunu.seniunija@vilnius.lt
(8 5) 211 2994
Žvėryno seniūnija Gedimino pr. 15, LT-01103 Vilnius
naujamiescioseniunija@vilnius.lt
Tel. (8 5) 211 2900
(8 5) 211 2902
 

Artūras Zuokas


„Būk realistas - siek neįmanomo"
Gyvenimo aprašymas


Vilniaus meras
meras@vilnius.lt
arturas.zuokas@vilnius.lt

(8 5) 211 2889

Mero pavaduotojas
Romas Adomavičius
romas.adomavicius@vilnius.lt
(8 5) 211 2883
Mero pavaduotojas
Jaroslav Kaminski
jaroslav.kaminski@vilnius.lt
(8 5) 211 2880
Mero pavaduotojas
Jonas Pinskus
jonas.pinskus@vilnius.lt
(8 5) 211 2614
Administracijos direktorius
Valdas Klimantavičius
valdas.klimantavicius@vilnius.lt
(8 5) 211 2610
Trumpasis informacijos nr. 1664

Vilniaus miesto savivaldybės
administracija

Biudžetinė įstaiga
Kodas 188710061
PVM kodas LT887100610
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridiniu asmenų registre
Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius
Tel. (8 5)  211 2000, trumpasis nr. 1664
Faksas (8 5)  211 2222
el. p. e.vicemeras@vilnius.lt
Pastabas dėl svetainės rašyti tinklalapio administratoriui
Vilniaus miesto savivaldybės administracija naudojasi fiksuotu „CSC Telecom“ ryšiu

© Vilniaus miesto savivaldybės administracija
Privatumo politika