Radote klaidą svetainėje?
2017-10-23
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems
Informacijos tel. 1664    


Statistika
Aptarnauta interesantų
0011625658
Mero pavedimai
0000411134
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

„Vilniaus vandenys“ centrinę būstinę perkels į Pilaitės pr. esantį verslo centrą „Duetto“


Didžiausia Lietuvoje vandentiekio bendrovė „Vilniaus vandenys” savo centrinę būstinę ketina rudenį perkelti į Pilaitės prospekto ir Vakarinio aplinkkelio sankirtoje esantį verslo centrą „Duetto“. Į šį energetiškai taupų B klasės verslo centrą iš Vilniaus senamiesčio Dominikonų gatvės persikels maždaug 150 darbuotojų, ten pat bus perkeltas ir pagrindinis bendrovės klientų aptarnavimo skyrius.

Planuojama, jog maždaug 1,8 tūkst. kvadratinių metrų biuro nuomos sutartis su jo savininkais bus pasirašyta gegužės mėnesį, vasarą vyks patalpų įrengimas, o darbuotojai į jas persikels rudens pradžioje.

Naujasis biuras dėl ženkliai patogesnio išplanavimo bus maždaug trečdaliu mažesnis lyginant su Dominikonų gatvėje esančiomis patalpomis, kurias bendrovė viešame aukcione pardavė šių metų pradžioje.

„Vilniaus vandenų“ Finansų tarnybos vadovo Martyno Repečkos teigimu, kartu su išorės konsultantais vykdytos atrankos metu bendrovei buvo pasiūlytos 14 įvairiose miesto vietose esančių biurų, atitinkančių pagrindinius bendrovės reikalavimus. Detaliai juos įvertinus pagal 11 iš anksto nustatytų kriterijų ir ekonominio naudingumo principus, bendrovės valdyba patvirtino labiausiai centrinei būstinei tinkančias patalpas.

„Rinkdamiesi biurą buvome nusprendę rinktis klientams bei darbuotojams patogų, tačiau energetiškai taupų B klasės biurų pastatą. Manome, jog pasirinkta vieta dėl patogaus susisiekimo ir automobilių parkavimo bus ženkliai patogesnė mūsų klientams, taip pat leis įmonės darbuotojams dirbti patogiai ir efektyviai“, - teikė M. Repečka.

Architektų Miroslavo Šeinickio ir prof. Gintaro Čaikausko suprojektuotas „Duetto“ 2017 metais buvo pastatytas Viršuliškių skersgatvyje esančiame sklype, kuriame jau stovi kiti „YIT Kausta“ įgyvendinti projektai – pirmasis Baltijos šalyse A energinio naudingumo klasės verslo centras „Grand Office“, prekybos centras „Prisma“ ir gyvenamųjų namų kvartalas „Solo City“.

Praėjusiais metais bendrovėje „Vilniaus vandenys“ buvo sėkmingai įgyvendinti struktūriniai pokyčiai ir imtasi priemonių, kuriomis siekiama užtikrinti geresnį klientų aptarnavimą ir reikšmingai padidinti bendrovės efektyvumą bei finansinį skaidrumą.

Apie bendrovę „Vilniaus vandenys”:
„Vilniaus vandenys” tiekia tyrą geriamąjį vandenį Vilniaus, Šalčininkų, Švenčionių ir Vilniaus rajonų gyventojams, taip pat tvarko nuotekas bei eksploatuoja tam naudojamus vandentiekio ir nuotekų tinklus. Bendrovė turi daugiau nei 250 tūkst. klientų, kuriems tiekia tik požeminį vandenį iš giluminių gręžinių, kurių gylis siekia iki 180 metrų. Per parą savo klientams bendrovė patiekia maždaug 90 tūkst. kubinių metrų skaidraus ir tyro vandens. Tam naudojamas daugiau nei 1,6 tūkst. kilometrų ilgio vamzdynas, nuotekų šalinimui bendrovė naudoja daugiau nei 1,3 tūkst. kilometrų ilgio vamzdžių tinklą.

Bendrovės „Vilniaus vandenys“ akcijos priklauso Vilniaus, Vilniaus rajono, Švenčionių rajono bei Šalčininkų rajono savivaldybėms.

Daugiau informacijos:
Antanas Bubnelis, komunikacijos vadovas
Tel. (8 5) 266 4322, mob. 8 615 83854, el. paštas antanas.bubnelis@vv.lt

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Atgal
Vilniaus sporto festivalis 2017

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija Doverija  8 800 77277

    Slidu gatvėje?
    Duobė ar kliūtis kelyje?
    Nuvirtęs medis?
    Praneškite tel. 1355
    arba (8 5) 215 2112