Radote klaidą svetainėje?
2018-05-22
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0014829894
Mero pavedimai
0000524475
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

„Vilnius veža“ pirks ekologiškus taksi automobilius


Vilniaus miesto savivaldybė šiandien paskelbė planuojamų įsigyti taksi automobilių techninę specifikaciją, kurioje numatyta, kad tai bus Europos Sąjungos standartus atitinkančios ekologiškos transporto priemonės.

„Vilnius veža“ taksi automobiliai turės atitikti  Euro 5 standartą. Tai užtikrins, kad kietųjų dalelių išmetimas bus tik 120 g vienam kilometrui. Šiose draugiškose aplinkai transporto priemonėse taip pat bus įdiegta ir „Start/Stop“ sistema, automatiškai išjungianti variklį automobiliui sustojus prie šviesoforo“, - sakė įmonės „Vilnius veža“ direktorius Rolandas Statulevičius.

Automobilių įsigijimas suskirstytas į trys etapus. Pirmajame ir antrajame etape planuojama įsigyti 30, o paskutiniame 40 automobilių. Iš viso išperkamosios nuomos būdu įmonė „Vilnius veža“ įsigys 100 automobilių. Nuomojamiems automobiliams turės būti suteikiama 36 mėn. automobilių eksploatacijos garantija.

Įmonė „Vilnius veža“ užregistruota įmonių registre balandžio 17 d. Įmonėje bus sukurta apie 200-300 naujų darbo vietų, mokami mokesčiai į valstybės biudžetą, teikiamos naujos paslaugos gyventojams, kurių anksčiau neteikdavo taksi bendrovės – neįgaliųjų pervežimas, taksi automobiliai, vežantys klientus ir jiems neprieštaraujant, ims pakeleivius, kas leis gyventojams mokėti už taksi paslaugas mažiau.

Inga Simanonytė, tel. (8 5) 211 2306, el. p. vrt@vilnius.lt 

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Taksi problemas oro uoste išspręstų fiksuotas paslaugos mokestis
Taksi problemas oro uoste išspręstų fiksuotas paslaugos mokestis (2)
Šiandien oro uoste aptartos taksi ir pavėžėjimo bendrovių klientų aptarnavimo bei eismo organizavimo problemos. Meras pasiūlė nustatyti tikslią ir aiškią taksi keleivių vežimo kainą - fiksuotą tarifą važiuojantiems iš oro uosto į centrinę miesto dalį (8-10 Eur)
Į Vilnių ateina „Uber“
Šiandien Vilniaus meras Remigijus Šimašius susitiko su didžiausios pasaulyje dalijimosi transportu platformos „Uber“ atstovu Alexanderiu Lobovu ir apsikeitė pasirašytu pasitikėjimo memorandumu.
Dėl aplaidaus „Vilnius veža“ valdymo savivaldybė kreipėsi į prokuratūrą
Šiandien sostinės savivaldybė kreipėsi į Vilniaus apygardos prokuratūrą, prašydama pradėti ikiteisminį tyrimą dėl VšĮ „Vilnius veža“ aplaidžiai tvarkytos apskaitos ir turto iššvaistymo.
Įstatymai Vilniaus miesto savivaldybei nedraudžia steigti taksi paslaugas teikiančią įmonę
Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, kad įstatymai nedraudžia Savivaldybei steigti ūkio subjekto, teikiančio taksi paslaugas ir nesutinka su Konkurencijos tarybos išvada, kad būtų panaikinta galimybė VšĮ “Vilnius veža” veikti taksi paslaugų rinkoje.
„Vilnius veža“ automobiliuose sumontuotas pavojaus signalas
Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Vilnius veža“ taksi automobiliuose pradėjo montuoti specialią saugos įrangą – pavojaus signalą, kuriuo taksi vairuotojas nelaimės atveju galėtų atkreipti aplinkinių dėmesį. Kad įsijungė pavojaus signalas, mato ir dispečerės, kurios taip pat gali iškviesti pagalbą ir pareigūnams nurodyti tikslią automobilio vietą pagal GPS signalą.
"Vilnius veža" taksi sumontuotas pavojaus signalas
Filmavimas
Savanorių centras kviečia vilniečius savanoriauti įvairiose srityse
Savanorių centras Vilniuje kviečia Vilniaus gyventojus, besidominčius savanoryste Vilniaus mieste.
Dėl klaidingos informacijos žiniasklaidoje: Teismas neareštavo „Vilnius veža“ turto
Vilniaus miesto savivaldybė praneša, kad spaudoje paskleista informacija, jog teismo sprendimu areštuotas viešosios įstaigos „Vilniaus veža“ turtas, yra klaidinga.
Kvietimas teikti taksi paslaugas Tarptautiniame Vilniaus oro uoste
Tarptautinis Vilniaus oro uostas informuoja, kad nuo birželio 17 d. pradedama vykdyti taksi paslaugų teikėjų atranka teikti taksi paslaugas Tarptautinio Vilniaus oro uosto teritorijoje.
Atgal
Festivalis PaVINGiuojam

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija DOVERIJA  8 800 77277