Radote klaidą svetainėje?
2018-03-17
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0013825638
Mero pavedimai
0000489308
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Sostinės mokyklose prasideda pakartotinis vaikų priėmimas


nuotr. Sauliaus Žiūros

Vilniaus mokyklose nuo šiandien prasideda pakartotinis vaikų priėmimas mokytis į laisvas mokymosi vietas.

Birželio 16 – 20 dienomis tėvai iš mokyklų gaus kvietimus mokytis į esamas laisvas mokymosi vietas.  Gavę pasiūlymą, tėvai nuo birželio 21 d.  savo apsisprendimą turi patvirtinti per 5 dienas, t. y. iki birželio 25 d.

Atkreipiame dėmesį, kad iki birželio 15 d. kvietimą į daugiau nei 1 mokyklą, kurių viena yra pagal jiems priskirtą aptarnavimo teritoriją gavusiems, turėjusiems pasirinkti ir to nepadariusiems tėvams, nuo šiandien automatiškai priskirta gyvenamajai vietai priklausanti mokykla, į kurią gavo kvietimą mokytis.

Tėvai, gavę kvietimus į daugiau nei 1 mokyklą, bet negavę siūlymo (ar nebuvo pasirinkę) teritorinės mokyklos ir birželio 10−15 dienomis nesuspėję ar dėl kitų priežasčių nepatvirtinę savo pasirinkimo −  birželio 16 d. jų prašymo būsena automatiniu būdu yra atstatyta į „Pateikta“, ir jie pakartotinai gali sulaukti kvietimų mokytis mokykloje. Tėvai gavę pasiūlymą, nuo birželio 21 d.  savo apsisprendimą turi patvirtinti per 5 dienas, t. y. iki birželio 25 d.

Jeigu iki birželio 20 dienos (imtinai), tėvai nebus gavę nė vieno mokyklos kvietimo, nuo birželio 26 d. turėtų papildyti savo prašymą registravimo į mokyklas sistemoje – tą padaryti rekomenduojama iki rugpjūčio 20 dienos, pasirenkant tas mokyklas, kuriose yra laisvų mokymosi vietų. Informacija apie laisvas mokymosi vietas bus skelbiama mokyklų bei savivaldybės interneto puslapyje nuo birželio 26 d.  

Į VGTU Licėjų stojamuosius egzaminus laikę, tačiau kvietimus į kitas mokyklas jau gavę ir patvirtinę vaikų tėvai, paaiškėjus teigiamiems egzaminų rezultatams, bus informuoti ir galės pasirinkti šią mokymo įstaigą - jų vaikai nepraras galimybės joje mokytis.

Elektroniniu būdu į sostinės mokyklas jau pateikta 6767 būsimų pirmokų prašymų.

Mokymosi sutartys bus pasirašomos iki rugpjūčio 31 dienos, gavus patvirtinimą apie priėmimą ir pateikus mokyklai visus reikalingus dokumentus. Sutartis su mokyklomis galima pasirašyti ir anksčiau.

Vykstant priėmimo komisijos posėdžiams, stebėtojo teisėmis juose gali dalyvauti vaikų tėvai ar globėjai, apie savo dalyvavimą prieš tris darbo dienas informavę priėmimo komisijos pirmininką. Posėdžio pabaigoje stebėtojams suteikiama teisė pateikti pastabas.

Iš viso į mokyklas el. būdu užsiregistravo 12 489 moksleivių - keičiančių mokyklas, pereinančių iš progimnazijos į gimnazijas, ar atvykusių gyventi į sostinę bei pirmokų.

Papildoma informacija teikiama ir trumpuoju tel. 1664Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Atgal
Sostinę garsinantiems moksleiviams – mažojo šv. Kristoforo apdovanojimai
Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija DOVERIJA  8 800 77277