Radote klaidą svetainėje?
2018-03-19
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0013864946
Mero pavedimai
0000490687
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Jaunimas kviečiamas kurti Vilniui


BFL nuotr. Vyginto Skaraičio

Vilniaus Antakalnio atvirame jaunimo centre vyko išplėstinis jaunimo reikalų tarybos posėdis. Vilniaus miesto mokinių bei savivaldų atstovai kartu su tarybos nariais diskutavo apie savivaldų perspektyvas sostinėje.

Diskusijos dalyviai pasidalijo mintimis apie pirmosios Lietuvoje mokinių savivaldų plėtros programos vykdymą, lapkritį organizuojamą Tarptautinę studentų dieną bei aptarė studentų dalyvavimą tyrimuose, susijusiuose su Vilniaus miesto savivaldybės projektais.

Susitikimo dalyviai entuziastingai sutiko idėją surengti Vilniaus mieste studentų mero rinkimus ir organizuoti savivaldybės projektų mugę studentams, norintiems įsigilinti į Vilniuje kuriamus projektus, siūlyti idėjas ir prisidėti prie jų įgyvendinimo.

„Svarbu bendradarbiauti ir kviesti studentų bendruomenę kurti Vilniui. Studentų darbai padėtų mūsų miestui judėti į priekį, jame atsirastų daugiau gyvybės. Pasitelkus studentišką energiją ir kūrybiškumą, projektai gali virsti naudingais miestui sprendimais.“ – sako Vilniaus miesto Jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Vytautas Mitalas.

Kviečiame studentus labiau įsitraukti į viešųjų sprendimų mieste priėmimą – siūlome praktinių konkrečių užduočių jūsų seminarams, projektams ar kursiniams darbams. Rašykite el. paštu jonas.laniauskas@vilnius.lt

 

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
5000 moksleivių pamatys spektaklį apie Vilnių – „Žalia gyva“
Artėjant Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo šimtmečiui, sostinės savivaldybėje vaikai buvo pakviesti į nemokamą spektaklį „Žalia gyva“.
Šešiose sostinės mokyklose – inovacijų ir kūrybinių dirbtuvių erdvės
Vilniaus Žemynos progimnazija šiandien gali didžiuotis tapusi pirmąją sostinės mokymosi įstaiga, kurioje duris atvėrė FAB LAB dirbtuvės.
Vilniaus mokytojams – šventinis koncertas ir metų mokytojų apdovanojimai (1)
Tarptautinės mokytojų dienos proga Vilniaus meras Remigijus Šimašius pakvietė sostinės mokytojus į šventinį koncertą „Siemens“ arenoje ir apdovanojo metų geriausiuosius.
Vilniaus meras užsienyje studijuojančius lietuvius pakvietė karjeros siekti sostinėje
Šiandien būrys talentingų, užsienyje dar studijuojančių lietuvių, sostinės savivaldybėje susitiko su Vilniaus meru Remigijumi Šimašiumi, Lietuvoje stažuojančiais specialistais bei lyderiaujančių įmonių vadovais.
Sostinės Savivaldybė leis gimnazijoms pačioms spręsti, kada pradėti pamokas
Sostinėje atšaukiamas privalomas mokslo įstaigų darbo pradžios laikas nuo 9.00 val. Prieš metus 17 Vilniaus miesto gimnazijų sostinės savivaldybės buvo įpareigotos pamokas pavėlinti ir pradėti nuo 9.00 val.
Jaunimo organizacijos kviečiamos dalyvauti Jaunimo programų konkurse (1)
Jaunimo ir su jaunimu dirbančias organizacijas bei neformalias jaunimo grupes Savivaldybė kviečia dalyvauti Jaunimo programų konkurse.
Sostinės jaunimo žemėlapyje - 200 jaunimui svarbių vietų
Sostinės jaunimui pristatomas žemėlapis, kuriame pažymėtos populiariausios ir įdomiausios Vilniaus vietos, kur galima ne tik poilsiauti, sportuoti, bet ir mokytis lyderystės. "Vilniaus jaunimo žemėlapyje“ jaunimas ras daugiau kaip 200 nekomercinių vietų, kuriose įdomu apsilankyti ne tik vilniečiui, bet ir miesto svečiui.
Šiemet labiausiai jaunimui nusipelnęs žmogus - Vilniaus Jaunimo reikalų koordinatorius Jonas Laniauskas (1)
Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) apdovanojo metų geriausius. Vilniaus miesto savivaldybė puikiai įvertinta už aktyvią paramą jaunimui ir dėmesį jaunimo užimtumo skatinimui, darbą su jaunimu gatvėje, atvirą darbą su jaunimu, neformalų jaunimo ugdymą, mobilų darbą ir aktyvų visuomeninių jaunimo iniciatyvų palaikymą.
Tarptautinę studentų dieną Vilniaus meras savo kėdę užleis studentui (1)
Lapkričio 17 – 25 dienomis Vilniaus studentai minės Tarptautinę studentų dieną. Miesto savivaldybė nelieka abejinga Vilniaus aukštųjų mokyklų studentų savivaldų prašymui prisidėti prie šventės, skirtos studeniškai vienybei skatinti, ir atveria savo duris studentams! Vilniaus meras, Artūras Zuokas, lapkričio 18 dieną užleidžia savo kėdę studentui!
"BALTIJOS KELIUI – 25"– švęskime kartu (renginių, skirtų Baltijos kelio 25-mečiui, programa)
Rugpjūčio 23 d., šeštadienį, Vilniaus Arkikatedros aikštėje prie „Baltijos kelio dalyvio pėdsako“ plytelės nuo 7.30 val. kviečiame visus rinktis į pilietinę akciją „Flash mob“, skirtą Baltijos kelio 25-mečiui.
Atgal
Sostinę garsinantiems moksleiviams – mažojo šv. Kristoforo apdovanojimai
Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija DOVERIJA  8 800 77277