Radote klaidą svetainėje?
2018-02-20
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0013441434
Mero pavedimai
0000475459
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Menininkai kviečiami papuošti „Lofto“ fasadą


K. Vanago BFL nuotr.

Vilniaus miesto savivaldybė skelbia konkursą menininkams „Miesto miškas“, kur nugalėtojai bus kviečiami savo kūriniu papuošti menų fabriko „Loftas“ fasadą.

„Lofto“ strateginė vieta yra labai svarbi – tai kelias iš Vilniaus oro uosto iki miesto centro. Tai pirmas įspūdis apie Vilnių, todėl kviečiu menininkus pažvelgti išradingai ir kūrybingai“, - sakė Vilniaus meras Artūras Zuokas.

Menininkai iš Lietuvos ir užsienio kviečiami teikti pasiūlymus menų fabriko „Loftas“ išorinio ir vidinio kiemo fasadų apipavidalinimui.

„Urbanistinio miško tema mus lydi jau nuo pavasario – užsidegėme apželdinti industrinę menų fabriko aplinką. Tačiau miesto mišką nebūtina kurti tik augalų pagalba – galima pasitelkti vaizduotę ir sukurti ką nors netradicinio. „“, – sako „Lofto“ vadovas muzikantas ir prodiuseris Victoras Diavara.

Pirmiausiai menininkai yra kviečiami teikti savo fasado idėjų eskizus ir projektui įgyvendinti reikalingų priemoniųsąrašą. Projekto eskizus su aprašymais reikėtų siųsti iki spalio 10 d. el. paštu info@menufabrikas.lt

„Lofto“ fasado dailinimo procesas prasidės likus savaitei iki kūrybinių industrijų konferencijos „What’s Next?“, kuri vyks menų fabriko teritorijoje spalio 17-18 d.

 

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Vilniaus dovana: už čiuožyklas prie mokyklų – koncertas „Lofte“
Sostinės savivaldybė padovanojo smagią pramogą iniciatyviausioms mokykloms, kurios atsiliepė į kvietimą įsirengti čiuožyklas prie mokyklų ir aktyviai leisti laisvalaikį.
Vilniečiai Kalėdų karštinę iškeitė į jaukias kūrybines dovanų dirbtuves
Trečiadienio vakarą, gruodžio 13-ąją, menų fabrike „Loftas“ bildėjo plaktukai ir burzgė siuvimo mašinos – smalsūs vilniečiai susirinko į projekto „Naujamiesčio dienos“ uždarymą, kuriame ne tik diskutavo apie Naujamiesčio šiandieną ir ateitį, bet ir kibo į darbus.
Vilniuje – kūrybingumo ir ateities tendencijų konferencija „What’s Next?“
Vilnių papuoš dar vienas įspūdingas „street art“ kūrinys
Vilniaus miesto savivaldybė kartu su menų fabriku „Loftas“ praėjusių metų rudenį inicijavo „street art“ konkursą. Jo metu išrinkta menininkų grupė, kurios darbai papuoš Švitrigailos gatvėje esančio „Lofto“ fasadą.
Atgal
Sostinėje liepsnoja 100 laisvės laužų

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija DOVERIJA  8 800 77277