Radote klaidą svetainėje?
2018-01-21
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0012993196
Mero pavedimai
0000459471
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Šiemet „Danske Bank Vilniaus maratoną“ įveikė 15 tūkstančių dalyvių: nugalėjo svečias iš Etiopijos


nuotr. Sauliaus Žiūros

Tūkstančiai vilniečių ir miesto svečių sekmadienio rytą susirinko Katedros aikštėje, kur paskelbta „Danske Bank Vilniaus maratono“– didžiausio bėgimo renginio Lietuvoje, pradžia. Prie bėgimo entuziastų prisijungė ir dvi dešimtys Vilniaus miesto savivaldybės darbuotojų – nuo entuziastų, nepraleidžiančių nė vieno maratono ir bėgančių 42 km – iki naujokų, išmėginusių 4,2 km bėgimą.

„Danske Bank Vilniaus maratonui” startą davęs Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius džiaugėsi, kad sostinėje oras bėgimui – lyg užsakytas, ir pats lengvai įveikė dešimties kilometrų trasą.

„Mano palinkėjimas visiems būtų vienintelis: žinote, kad maratone lenktyniaujate tik su savimi, tad tinkamai apskaičiuokite jėgas, kad iš karto po finišo galėtumėte šypsotis, ” – sėkmės bėgikams linkėjo Vilniaus meras.


Pirmieji prie starto linijos nuo ryto rikiavosi maratono ir „Teo pusmaratonio“ bėgikai. Šiais metais maratoną pasiryžo nubėgti daugiau kaip 1000, „Teo pusmaratonį“– daugiau kaip 2000 dalyvių. 42 km distancijoje triumfavo etiopas Teklu Getu Metaforia. Trasą jam pavyko įveikti per 2 val. 26 min. Greičiausiai maratoną įveikusi moteris – lietuvė Loreta Bliujienė. „Teo pusmaratonio“ distancijoje pirmieji atbėgo Valdas Dopolskas, pagerindamas savo asmeninį rekordą, ir Milda Vilčinskaitė. Antrasis atbėgo lietuvis Andrejus Jegorovas, trečias – Ruslanas Seitkalijevas.

Po pietų prie starto linijos nekantravo daugiau kaip pustrečio tūkstančio „Magne B6. 10 km” maratono dalyvių. Pirmasis šią distanciją, per beveik 32 min, įveikė Mindaugas Viršilas, antra vieta atiteko Justinui Beržanskui, trečias liko Dovydas Stašys. Vilniaus meras Remigijus Šimašius šią distanciją nubėgo per kiek daugiau nei 57 minutes.

Apdovanojimai į Vilnių atkeliavo iš Pietų Afrikos Respublikoje įsikūrusios įmonės „1000 km promotions“, kuri gamina medalius pasaulinio lygio sporto renginiams. „Danske Bank Vilniaus maratono” dalyviams pagaminta 15 tūkst. medalių. Organizatoriai suskaičiavo, kad maratono metu buvo išdalinta daugiau kaip 16 tūkst. buteliukų vandens, apie 400 kg bananų ir 400 kg apelsinų, renginyje dirbo 550 savanorių, grojo 17 muzikos grupių ir DJ. Apie „Danske Bank Vilniaus maratoną“ pasauliui papasakoti atvyko žurnalistai iš Vokietijos, Norvegijos, Lenkijos.

„Danske Bank Vilniaus maratone“ bėgimo nugalėtojai apdovanoti taurėmis, medaliais ir partnerių dovanomis. Maratono ir „Teo pusmaratonio“ nugalėtojams taip pat skiriami piniginiai prizai. Maratonas (vyrai ir moterys): I vieta – 1 500 Eur, II vieta – 1 000 Eur, III vieta – 500 Eur. „Teo pusmaratonis“ (vyrai ir moterys): I vieta – 500 Eur, II vieta – 300 Eur, III vieta – 150 Eur. Taip pat Lietuvos maratono čempionato nugalėtojams atiteks „Samsung Gear S“ išmanieji laikrodžiai.

Viešųjų ryšių skyrius, vrt@vilnius.lt

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
15 tūkstančių dalyvių iš 56 šalių varžosi maratone Vilniuje (1)
Jau keturioliktus metus iš eilės tūkstančiai vilniečių ir miesto svečių renkasi Katedros aikštėje
„Danske Bank“ Vilniaus maratono metu keisis viešojo transporto eismas
Informuojame, jog rugsėjo 13 d. (sekmadienį) Vilniuje vyks „Danske Bank“. Laikinai keisis viešojo transporto maršrutų trasos.
Atgal
Signatarų sentencijos papuošė Vilniaus viešąjį transportą

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija DOVERIJA  8 800 77277