2018-02-25
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems 

VšĮ „Go Vilnius“ vadovaus Inga Romanovskienė


nuotr. Sauliaus Žiūros

Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūrai  „Go Vilnius“ nuo šiol vadovauja Inga Romanovskienė. Savivaldybės paskelbtą viešą konkursą laimėjusi I. Romanovskienė, prieš tai agentūroje laikinai ėjusi direktorės pareigas, sako puikiai suprantanti atsakomybės mastą ir pasirengusi nelengviems, bet įdomiems iššūkiams.

„Iš „Go Vilnius“ tikimasi aktyvių veiksmų, kurie padės naujoms tarptautinėms kompanijoms kurtis Vilniuje, atsirasti aukštos pridėtinės vertės darbo vietoms, įsikūrusioms kompanijoms jausti palaikymą ir rūpestį, o užsienio svečiams įtraukti Vilnių į būtinų aplankyti miestų sąrašą.  Sieksiu, kad „Go Vilnius“ komanda būtų stipri, motyvuota, kompetentinga ir orientuota į darbo rezultatus. Kartu su komanda nešime žinią apie Vilnių pasauliui, rūpinsimės atvykstančiais verslais, svečiais ir gyventojais, įgyvendinsime pokyčius, reikalingus Vilniui tapti stipriu konkurentu Europos miestams“, – sako Inga Romanovskienė.

Turizmo, verslo ir rinkodaros padaliniuose agentūroje šiuo metu dirba 34 darbuotojų, beveik trečdalis jų rūpinasi turistais miesto turizmo informacijos centruose.

Vilnius – ambicingas miestas, todėl agentūrai reikia veržlaus, reiklaus ir atsakingo vadovo. Iki tol I. Romanovskienė „Go Vilnius“ beveik metus dirbo Rinkodaros skyriaus vadove, ketverius metus vadovavo UAB „Maxima Lt” įvaizdžio departamentui, turi sukaupusi daug vertingos darbinės patirties komercijos ir marketingo srityje.

Pasak I. Romanovskienės, artimiausi iššūkiai ir darbai – parodyti Vilniaus privalumus tiksliniuose turizmo kanaluose, siekti Vilniaus pasiekiamumo oro keliu gerinimo, pristatyti Vilnių turizmo ir verslo tarptautiniuose renginiuose ir, žinoma, pritraukti kuo daugiau turistų ateinančios žiemos švenčių laikotarpiu.

Tolimesnėje perspektyvoje naujoji vadovė teigia sieksianti glaudesnio bendradarbiavimo su partneriais, turizmo sezoniškumo mažinimo, Vilniaus konkurencingumo didinimo tarp potencialių investuotojų ir talentų.

„Go Vilnius“ – oficiali Vilniaus miesto turizmo ir verslo plėtros agentūra, įsteigta 2016 m. gegužę, praplečiant VšĮ Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro veiklą. Pagrindinė agentūros užduotis – užtikrinti miesto tarptautinį konkurencingumą. 
Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Atgal

Vilniaus meras

Remigijus Šimašius

„Įsiklausyk, argumentuok, veik!“
Gyvenimo aprašymas

meras@vilnius.lt
 

Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Biudžetinė įstaiga
Kodas Juridinių asmenų registre 188710061
Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius
Tel. (8 5)  211 2000, trumpasis nr. 1664
Faksas (8 5)  211 2222
El. paštas e.vicemeras@vilnius.lt
E. pristatymo dėžutės adresas – 188710061
Pastabas dėl svetainės rašyti tinklalapio administratoriui

© Vilniaus miesto savivaldybės administracija 

Privatumo politika

Struktūra ir kontaktai

Kontaktų paieška