Radote klaidą svetainėje?
2017-10-19
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0011556552
Mero pavedimai
0000408623
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Paskelbtas Lazdynų baseino rangos konkursas – Vilnius turės naują modernų baseiną


nuotr. Sauliaus Žiūros

Šiandien savivaldybė paskelbė daugiafunkcio  Lazdynų sveikatinimo centro rangos konkursą. Praėjusiais metais pristatyta architektūrinė idėja virsta baseino statybomis – parengus baseino projektą ir gavus visus leidimus,  pradėtas rangos darbų konkursas. Naujas plaukimo baseinas Vilniuje nebuvo statomas jau tris dešimtis metų.


„Naujo daugiafunkcio Lazdynų sveikatinimo centro laukia visi – tiek profesionalūs sportininkai, tiek plaukimą, kaip pramogą, laisvalaikiu mėgstantys vilniečiai. Jame veiks ne tik baseinų kompleksas, bet ir treniruočių salės, sveikatinimo centrai, pirčių zonos. Viskas centre pirmiausia orientuota į kokybiškų sveikatinimo ir rekreacijos paslaugų teikimą. Džiugu, kad pastačius naują baseiną galima bus pritraukti daugiau jaunimo, auginti naują profesionalių plaukikų kartą, skatinti žmones rinktis kokybišką, bendrą savijautą gerinančio laisvalaikio leidimą“, – sako Vilniaus mero pavaduotojas Linas Kvedaravičius.


Rangos darbų konkurso laimėtojas po sutarties pasirašymo turės ne trumpiau kaip per 18 mėnesių ir ne ilgiau kaip per 30 mėnesių  pastatyti naują, Tarptautinės plaukimo federacijos reikalavimus atitinkantį daugiafunkcį sveikatinimo centrą, kuriame veiks vieni moderniausių Baltijos šalyse  25 ir 50 metrų plaukimo baseinai. 50 metrų baseinas bus skirtas plaukimui, o 25 metrų – šuoliams į vandenį. Reguliuojamas baseino gylis suteiks galimybę centre treniruotis ne tik profesionaliems sportininkams, bet ir visiems norintiems: vandens pramogų mėgėjams, senjorams, vaikams, mamytėms su mažyliais, neįgaliesiems. Šalia plaukimo baseinų bus įrengtos 1 000 ir 200 sėdimų vietų dydžio tribūnos žiūrovams. Centre bus įrengti šiuolaikiški persirengimo kambariai, pagalbinės patalpos kitoms sporto šakoms, modernūs dušai, keletą šimtų vietų tribūnos, automobilių stovėjimo aikštelė.Lazdynų baseino projektas parengtas pagal ūkio subjektų grupės – UAB „Infes“ (pagrindinis partneris), „Slangen+Koenis International B.V.“, UAB „Cloud Architektai“, UAB „Sweco Lietuva“ pasiūlytą architektūrinę  idėją.
 
Tikimasi, kad sutartis bus pasirašyta 2017 m. pavasarį. Tikimasi, kad rangovai darbus atliks greičiau ir jau 2018 m. pabaigoje vilniečiai galės džiaugtis nauju moderniu baseinu.

Skelbimą apie pirkimą galima rasti čia

Rinkodaros ir komunikacijos skyrius, vrt@vilnius.lt

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Vietoj senojo Lazdynų baseino sostinėje pradedamas statyti Daugiafunkcis Lazdynų sveikatinimo centras
Vilniuje, vietoje daugiau nei tris dešimtmečius skaičiuojančio senojo Lazdynų baseino, bus pradėtos naujojo Daugiafunkcio Lazdynų sveikatinimo centro statybos: bus pastatytas ir įrengtas naujas ir modernus sveikatinimo centras
Vietoje Lazdynų baseino iškils daugiafunkcis centras su 2 naujais baseinais
Vietoje Lazdynų baseino iškils daugiafunkcis centras su 2 naujais baseinais
Vilniečiai šįvakar buvo pakviesti paskutinį kartą apsilankyti Lazdynų baseine, kurio vietoje jau po pusantrų metų bus atidarytas naujas daugiafunkcis sveikatinimo centras su dviem – 50 ir 25 metrų – plaukimo baseinais.
Kitais metais planuojama naujojo Lazdynų baseino statybų pradžia – paaiškėjo projekto nugalėtojas
Vietoj senojo Lazdynų baseino bus statomas naujas daugiafunkcinis Lazdynų sveikatinimo centras (Erfurto g. 13). Jis bus projektuojamas pagal ūkio subjektų grupės – UAB “Infes” (pagrindinis partneris), Slangen+Koenis International B.V., UAB “Cloud Architektai”, UAB “Sweco Lietuva” pasiūlytą architektūrinę idėją.
Aiškėja, kaip Vilniuje atrodys rekonstruotas Lazdynų baseinas (5)
Vilniaus miesto savivaldybės Lazdynų sveikatinimo centro architektūrinės idėjos parengimo paslaugų konkurse pasiūlymus pateikė 7 dalyviai (vienas atmestas). Apytiksliai po poros savaičių, išnagrinėjus projektuotojų kvalifikaciją, bus išrinktas nugalėtojas.
Lazdynų baseino remontui planuojama skirti 2 mln. litų, ateityje svarstoma statyti naują olimpinį baseiną
Planuojama, kad šiais metais Lazdynų baseino remontui reikėtų skirti apie 2 mln. litų, kad jis galėtų veikti dar bent 3 metus, o ateityje, galbūt geriausia būtų įrengti naują olimpinius standartus atitinkantį kompleksą su baseinu.
Atgal
Vilniaus sporto festivalis 2017

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija Doverija  8 800 77277

    Slidu gatvėje?
    Duobė ar kliūtis kelyje?
    Nuvirtęs medis?
    Praneškite tel. 1355
    arba (8 5) 215 2112