Radote klaidą svetainėje?
2018-05-22
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0014827358
Mero pavedimai
0000524385
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Nuo gruodžio – visą parą kursuosiantis autobusas į oro uostą


nuotr. Sauliaus Žiūros

Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, jog nuo gruodžio 1 d. 88-ojo maršruto „Oro uostas–Centras–Europos aikštė“ autobusai važiuos visą parą, septynias dienas per savaitę. Keisis maršruto pavadinimas – nuo šiol 88 autobusų maršrutas vadinsis „Oro uostas–Stotis–Senamiestis–Nepriklausomybės aikštė“.

„Turime puikų ir išskirtinį viešojo transporto maršrutą, skirtą tiek sostinės svečiams, tiek ir čia gyvenantiems, bet galbūt vykstantiems atostogauti ar kur kitur, ar tiesiog ilgai dirbantiems oro uoste. Tikimės, kad kiekvieną dieną, visą parą kursuosiančius 88 maršruto autobusus pamėgs kiekvienas, nenorintis sukti galvos, kur palikti automobilį ar mokėti už taksi paslaugas“, – sako SĮ „Susisiekimo paslaugos“ direktorė Modesta Gusarovienė.

Pritaikyta prie naktinių skrydžių

Naujojo 88-ojo „Oro uostas–Stotis–Senamiestis–Nepriklausomybės aikštė“ maršruto autobusai važiuos nauja trasa – autobusai nuo šiol kursuos pro Stoties rajoną, o taip pat užsuks ir į Senamiestį. Šis maršrutas itin patogus į Vilnių atvykstantiems miesto svečiams, o taip pat išvykstantiesiems, nes susisiekimas su Vilniaus oro uostu ir miesto centrus bus dar patogesnis.  

 „Vilniaus oro uostas – vienas sparčiausiai augančių oro uostų Europoje. Sparčiai auga skrydžių, taip pat ir keleivių skaičius, todėl svarbu, kad mūsų svečiai galėtų greitai ir patogiai susisiekti su miestu. Neabejoju, kad keleiviai teigiamai įvertins pokyčius, ypač – galimybę Vilniaus oro uostą viešuoju transportu pasiekti naktį“, – teigia Lietuvos oro uostų komunikacijos ir rinkodaros vadovė Indrė Baltrušaitienė.

Žiemos sezono metu iš Vilniaus oro uosto 17 aviakompanijų skraido 53 kryptimis į 44 miestus Europoje ir už jos ribų. Naujojo maršruto naktinių autobusų reisai bus  pritaikyti prie lėktuvų atvykimo ir išvykimo laiko.

„Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad, priklausomai nuo paros laiko, skirsis ir maršrutų žymėjimas – dienomis kursuosiantys autobusai bus žymimi 88 numeriu, o naktimis – 88N. Šis žymėjimas bus taikomas ir maršrutų tvarkaraščiuose, kurie bus atskiri, tiek internete, tiek ir viešojo transporto stotelėse esančiuose tvarkaraščiuose. Dieną kursuosiančiuose autobusuose galios visi įprastiniai kelionių bilietai, o naktiniame maršrute galios tik iš vairuotojo įsigyti vienkartiniai kelionės bilietai.

Nauji 88 „Oro uostas–Stotis–Senamiestis–Nepriklausomybės aikštė“ maršruto transporto eismo tvarkaraščiai interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt bus paskelbti jau lapkričio 29 d., o viešojo transporto stotelėse informacija bus atnaujinama nuo lapkričio 30 d.


Informacija apie viešojo transporto darbą ir pakeitimus pateikiama interneto tinklalapyje www.vilniustransport.lt, socialiniame tinklalapyje www.facebook.com/susisiekimo.paslaugos, mobiliaisiais telefonais (m.stops.lt) bei darbo valandomis teikiama telefonu (8 5) 210 7050.

Atnaujinto 88–ojo autobusų maršruto schemas rasite čia: https://we.tl/OLL9JokOGg.

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Viešojo transporto keleiviai kviečiami teikti pasiūlymus vasaros tvarkaraščiams (5)
Artėjant vasarai savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ pirmąkart kviečia pačius keleivius prisidėti prie šiltojo sezono viešojo transporto eismo tvarkaraščių sudarymo.
„Trafi“ – naujasis Vilniaus viešojo transporto bilietų platintojas
Kelionių mieste planavimo platforma „Trafi“ netrukus taps oficialiu elektroninių viešojo transporto bilietų platinimo kanalu.
Atnaujinta m.Ticket mobilioji programėlė dar patogesnė ir greitesnė (2)
Geros naujienos Vilniaus viešojo transporto keleiviams – atnaujinta daugelio pamėgta mobilioji programėlė m.Ticket. Nuo šiol programėlė veiks dar stabiliau ir sklandžiau, o taip pat ji yra paruošta ir dar svarbesniems pokyčiams.
Žirmūnų ir Kalvarijų g. pradės veikti naujai įrengti šviesoforai
Vienos judriausių Vilniaus mieste gatvės taps kur kas saugesnės. Jau šį savaitgalį ketinama įjungti naujai įrengtus šviesoforus ties Žirmūnų g. 67, Žirmūnų g. 87 bei Kalvarijų g. 294 esančiais pastatais.
Vilniaus Gedimino prospekte – dviratininkams pritaikyti šviesoforai (1)
Gedimino prospekte, šviesoforais reguliuojamose sankryžose, baigti įrengti dviratininkams pritaikyti šviesoforai.
UAB „Vilniaus viešasis transportas“ vadovaus Rimantas Markauskas
Bendrovės „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT) valdyba išrinko naująjį įmonės vadovą.
Nuo sausio 13 d. keičiami kai kurių viešojo transporto maršrutų eismo tvarkaraščiai
Vilniaus miesto savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ praneša, jog nuo šeštadienio, sausio 13 d., keisis 1G, 3, 7, 13, 14, 24, 42, 51, 55, 78 maršrutų autobusų tvarkaraščiai.
Eismo organizavimo specialistai: kaip Kalėdų nepasitikti spūstyje?
Nors iki Šv. Kalėdų liko tik kiek daugiau nei savaitė, neretai dovanų paieškoms ir pirkimui skiriamas būtent šis laikas, o tuomet švenčių laukimą ir pasiruošimo džiugesį užgožia didžiulės eilės ar brangaus laiko gaišimas spūstyse.
Nuo spalio 30 d. – daugiau patogių pokyčių Vilniaus viešajame transporte (2)
Nuo pirmadienio, spalio 30 d., keisis 9-ojo, 20-ojo, 28-ojo, 30-ojo, 32-ojo, 54-ojo, 66-ojo, 75-ojo, 116-ojo, greitojo 4-ojo G bei naktinio 103-iojo N maršrutų autobusų tvarkaraščiai, o nuo lapkričio 1 d. keisis ir visų maršrutų troleibusų eismo tvarkaraščiai.
Nuo spalio 16 d. keičiami dalies autobusų maršrutų tvarkaraščiai (1)
Nuo pirmadienio, 2017 m. spalio 16 d., keisis 2-ojo, 18-ojo, 27-ojo ir 38-ojo maršrutų autobusų tvarkaraščiai.
Atgal
Festivalis PaVINGiuojam

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija DOVERIJA  8 800 77277