Radote klaidą svetainėje?
2018-03-19
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems

 

Viskas apie registraciją į mokyklas – svietimas.vilnius.lt
Živilė (2018-03-12 21:59)
Kodėl pagal naują skirstymą pirmokai nepatenka į šalia esančią mokyklą? nejaugi turėsime vaikus vežti į kitą rajoną kai mokykla už poros žingsnių? ir dar, savivaldybės darbuotojams neįmanoma prisiskambinti, ar ten niekas nedirba?....
mama (2018-03-12 19:10)
Kodėl kai paskelbėte tvarką, deklaravote savo ofic.tinklapyje, kad (cit.):"Projektuojant (tvarką), buvo itin svarbu, kad pradinukams priskiriamos mokyklos būtų kuo arčiau jų gyvenamosios vietos". Dabar gi jau rašote, kad (cit.):"Sprendžiant vietų trūkumo mokyklose problemas gali būti pakoreguojami viešojo transporto maršrutai, užtikrinant, kad vaikai be persėdimų turėtų galimybę pasiekti nutolusią nuo namų priskirtą mokyklą, o nesant galimybės pritaikyti viešojo transporto maršrutų, bus svarstomas mokinių pavėžėjimo klausimas." Reiškia jau preziumuojate, kad vaikai nepaklius į arčiausiai namų esančias mokyklas. Gal vis dėlto žemėlapis ne visai teisingas? Kodėl pernai nereikėjo koreguoti transporto maršrutų? Kodėl Žvėryno Miglos gatvės pirmokai nukreipiami į mokyklą už 6 viešojo transporto stotelių, vietoje greta namų Miglos gatvėje esančios Genio progimnazijos? Joje "telpa" visų naujai pastatytuose aplink esančiuose daugiabučiuose gyventys pirmokai, bet "netelpa " senuosiuose daugiabučiuose gyvenantys pirmokai. Vieni lygesni už kitus? Ką daryti, jei jaunėliui priskirtas darželis Miglos 3, o pirmokas dėka jūsų ypatingo žemėlapio turės kasdien kursuoti (maždaug 1,5 val.) po Vilniaus miestą? Taip savivaldybė rūpinasi Vilniaus miesto piliečių ir jų pirmokų vaikų gerove? Kol kas esame savivaldybės tarnautojų maitinami demagoginias pasiūlymais nurodyti ir šalia namų esančią mokyklą, gal būt joje liks laisvų vietų (cha cha). Gal vertėtų savivaldybei pasidomėti realiai Žvėryne gyvenančiais pirmokais, o ne fiktyviai deklaravusiais ten gyvenamą vietą (dėl Genio progimnazijos vietos ir ugdymo kokybės)? Norėtųsi konstruktyvios reakcijos.
Gražina (2018-03-11 18:47)
Laba diena,
tai kuri gimanazija priklauso pagal gyvenamąją vietą, jeigu vaikas registruotas Rastinėnų km, Sudervės sen ,Vilniaus raj, mokosi Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijoje 8 klasėje?
Irena (2018-03-07 13:44)
Sveiki,
norėčiau užregistruoti savo vaiką į Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnaziją į pirmą klasę.
Iki kada turėčiau pateikti prašymą? Nes kiek žinau ji įgyvendina savitos pedagoginės sistemos elementus, bet šiuose pateiktuose atsakymuose jos sąraše nėra nei tarp konkursinių būdu priimančių nei tarp įgyvendinančių specializuoto ugdymo (inžinerinės) krypties programų mokyklų.
Iš anksto dėkoju už atsakymą,
Pagarbiai,
Irena
Susirūpinusi mama (2018-03-05 23:17)
Ar galite atsakyti savivaldybės darbuotojai į klausimus?
Ar viskas ir liks tik klausimais???
Kodėl negaliu leisti pirmoko į beveik kieme esančią mokyklą? Kodėl vaikas turės važiuoti per 2 mikrorajonus, kad patenkintų Jūsų valią- o ne savo saugumą ir teisę į mokslą?
Kodėl Miglos gatvės Genio mokyklai nebepriklauso Miglos, Paribio, Elnių, Liepyno gatvės??? Genio mokyklą padidinot iki 3 filialų-bet iš tėvų ir vaikų atimėte ramybę.

Labai linkiu,kad atsirastų žurnalistų ir pareigūnų, kurie atkreptų dėmesį ir išspręstų žemėlapius iki gegužės
 1 2 3 4 kitas 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 

Direktoriaus padėjėja
Valentina Duškina
valentina.duskina@vilnius.lt
(8 5) 211 2029

Trumpasis informacijos nr. 1664
Neformaliojo vaikų švietimo
15 Eur krepšelis »

Saugi evakuacija ikimokyklinio ugdymo įstaigoms

 

 


Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Biudžetinė įstaiga
Kodas Juridinių asmenų registre 188710061
Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius
Tel. (8 5)  211 2000, trumpasis nr. 1664
Faksas (8 5)  211 2222
El. paštas e.vicemeras@vilnius.lt
E. pristatymo dėžutės adresas – 188710061
Pastabas dėl svetainės rašyti tinklalapio administratoriui

© Vilniaus miesto savivaldybės administracija 

Privatumo politika

Struktūra ir kontaktai

Kontaktų paieška