Radote klaidą svetainėje?
2017-11-18
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


Statistika
Aptarnauta interesantų
0012025712
Mero pavedimai
0000425285
Suteikta e. paslaugų
0000000000

Dovana Vilniui

Vilniaus ženklas

 

Rugsėjį Vilniuje – didžiausia regiono žaidimų kultūros paroda „GameOn“


Kaip sukurti vaizdo žaidimą, kuris užkariautų milijonų žaidėjų širdis? Kaip išpopuliarinti savo žaidimą ir padvigubinti jo teikiamą pelną? Į šiuos ir panašius klausimus atsakys visame pasaulyje garsių žaidimų kūrėjai, rinkodaros specialistai, žurnalistai ir mokslininkai, susirinkę į sparčiai augančią žaidimų kultūros parodą „GameOn“.

Trečią kartą grįžtanti paroda „GameOn“ vyks rugsėjo 16-17 dienomis Vilniuje – mieste, kuris tampa žaidimų kūrėjų traukos tašku. Kuriančių žaidimus ir jais besidominčių Lietuvos sostinėje kasmet sparčiai daugėja. Tai rodo ir vis augantis „GameOn“ populiarumas.

„Pastaruoju metu žaidimų kūrimo industrija Vilniuje vystosi neįtikėtinu greičiu. Vietinių žaidimų kūrėjų įžiebta energija greitai pavertė Vilnių traukos tašku, kuriam neatsispiria žaidimų kūrėjai iš visos Europos. Juos čia vilioja kūrybiškumui taip reikalinga laisvė, modernios bendradarbiavimo erdvės, gyvenimui ir darbui palanki aplinka, aktyvus kultūrinis gyvenimas. Džiaugiamės, kad tokių žmonių ir kompanijų atsiranda vis daugiau. Tai svarbus ir pelnytas Vilniaus įvertinimas“, - sakė „Go Vilnius“ laikinai einanti direktorės pareigas Inga Romanovskienė.

Vilniuje jau veikia tiek lietuviškos, tiek kitų šalių žaidimų kūrimo kompanijos. Du Lietuvos universitetai jau siūlo žaidimų kūrimo studijų programas, o kituose galima rinktis pasirenkamąsias žaidimų kūrimo paskaitas. Sparčiai auganti IT profesionalų bendruomenė, užsienio kompanijoms palankus miesto verslo klimatas, sparčiausias viešasis „Wi-Fi“ pasaulyje: šios ir kitos aplinkybės šiuo metu ypač palankios ambicingiems žaidimo kūrėjų planams paversti realybe Vilniuje.

Organizatoriai planuoja, kad šių metų „GameOn“ pritrauks daugiau nei 15 000 lankytojų, 150 įmonių ir per 100 žiniasklaidos atstovų iš Lietuvos ir kaimyninių šalių. Parodoje veiksianti „Tech Expo“ sekcija pakvies lankytojus išbandyti naujausius žaidimus ir įrangą, o ekspozicija „Indie Village“ suteiks galimybę žaidimų kūrėjams susitikti su gerbėjais ir reklamuoti savo darbus.

Vis daugiau „GameOn“ dėmesio krypstant į žaidimų kūrimo verslą, šioms sekcijoms šiemet papildomai bus skirta 2000 kv.m. parodos ploto. Žaidimų kūrimų verslo patirtimi dalinsis „Google“, „NVIDIA“, „Versus Evil“, „Housemarque“, „Wargaming“ ir kitų įmonių atstovai.

Parodoje vyksiantis eSporto turnyras „GameOn Cup“ – vienas didžiausių regiono eSporto renginių, kurio prizinis fondas siekia 10 tūkst. eurų. Be to, paroda pristatys unikalų koncertą: muzikinius kūrinius iš kultinių vaizdo žaidimų: „World of Warcraft“, „Bioshock“, „Journey“, „Minecraft“ ir daugelio kitų atliks simfoninis orkestras.

Renginys vyks atnaujintame Lietuvos parodų ir kongresų centre „LITEXPO“ rugsėjo 16-17 dienomis. Daugiau informacijos ir bilietai į renginį – „GameOn“ tinklapyje gameon.lt.

 

FacebookTwitter Spausdinti
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
 
Taip pat skaitykite:
Konferencija - „Atsakingi azartiniai lošimai – tai įmanoma“
Asociacija „VARTOTOJŲ BALSAS“ (Lietuva) ir Aplinkos apsaugos ir vartotojų apsaugos asociacijų koordinacinė taryba (Italija) lapkričio 15 d. , penktadienį, nuo 9.00 iki 12.30 val. Vilniaus miesto savivaldybės Kolegijų salėje (Konstitucijos pr. 3, 20 a.) organizuoja konferenciją „Atsakingi azartiniai lošimai – tai įmanoma“ .
Atgal
Moderniai apšviečiami Vingio parko takai

Evangelijos komentaras
 
 
Daugiau naujienų
rss
vilnius.lt Twitter
e.vicemeras@vilnius.lt
Facebook
trumpasis informacijos numeris 1664

Psichologinės pagalbos telefonai:
Vilties linija  116 123
Vaikų linija  116 111
Jaunimo linija  8 800 28888
Moterų linija  8 800 66366
Linija DOVERIJA  8 800 77277

    Slidu gatvėje?
    Duobė ar kliūtis kelyje?
    Nuvirtęs medis?
    Praneškite tel. 1355
    arba (8 5) 215 2112