Radote klaidą svetainėje?
2018-03-23
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems


 

Vilniaus jaunimo informacijos centras

Jaunimas »

Vilniaus jaunimo informacijos centras

 

Ar esi atsidūręs situacijoje, kai skubiai reikėjo tikslių žinių tam tikroje srityje? Ar susidūrei su informacijos stokos ir nepatikimumo problemomis, atsakymų ieškodamas internete? Ar tėvų bei draugų duodami patarimai kada nors pasirodė pernelyg subjektyvūs? Jei tau pažįstami šie sunkumai, turėtum nudžiugti, sužinojęs, jog jiems atėjo galas, nes 2014 m. Vilniuje atidarytas pirmasis Lietuvoje jaunimo informacijos centras.

Vilniaus savivaldybės patalpose (Konstitucijos pr. 3) įsikūrusiame centre tavęs laukia specialistai, pasiruošę pagelbėti ir suteikti informacijos rūpima tema. Centre konsultuojama 12 jaunimui aktualių temų, tokių kaip darbas, mokymasis, laisvalaikis, savanorystė, psichologinė ir socialinė pagalba, tarptautinis mobilumas. Taip pat pas mus gali rasti informacinį stendą su informacija Tau aktualiomis temomis. Vilniaus jaunimo informacijos centre organizuojami informaciniai renginiai, skirti pačiam įvairiausiam jaunimui.

Į centrą gali užsukti darbo dienomis nuo 14 iki 18 val. kreiptis el.paštu:  jaunimas@vilnius.lt  arba skambinti telefonu (8-5) 211 2210.

Jaunimo informacijos centre laukiami ne tik jauni žmonės nuo 14 iki 29 metų, bet ir tėvai, jaunimo darbuotojai bei visi žmonės, susiję su jaunimu.

Centras yra įsteigtas Vilniaus miesto savivaldybės jaunimo reikalų skyriaus iniciatyva, bendradarbiaujant su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT)

Mus galima rasti ir Facebook socialiniame tinkle, adresu: https://www.facebook.com/Vilniusjaunimui


Vilniaus jaunimo informaciniame centre galite susipažinti su Vilniaus miesto jaunimo situacijos tyrimais ir kitais dokumentais:

Tyrimai:

 


Kita informacija

 


Vilniaus jaunimo informacijos centro koordinatorė:
Milda Savickaitė

Vilniaus miesto savivaldybės Jaunimo reikalų skyriaus
Specialistė
Tel.nr. (8-5) 211 2210, (8-5) 211 2356
El. paštas: jaunimas@vilnius.lt, milda.savickaite@vilnius.lt


Nevyriausybinės organizacijos arba neformalios grupės gali naudotis Vilniaus jaunimo informacijos centro galimybėmis (darbo stalas, multimedija, erdvė susitikimams) centro darbo metu (kiekvieną darbo dieną nuo 14.00 iki 18.00 val.) savo ugdomiesiems arba organizaciniams renginiams/susitikimams. Renginius  darbo metu arba susitikimus ne darbo metu galima organizuoti suderinus juos su Jaunimo reikalų skyriumi el. paštu ausra.silinskyte@vilnius.ltVILNIAUS JAUNIMO INFORMACIJOS CENTRO (TOLIAU - VJIC) PATALPŲ NAUDOJIMO TAISYKLĖS

Patalpose draudžiama: 

 • patalpose rūkyti, mėtyti tarą ir maisto atliekas, šiukšlinti;
 • be suderinimo su patalpų administratoriumi ar įgaliotu asmeniu naudoti prietaisus - išskiriančius atvirą ugnį;
 • neštis bet kokius šaunamuosius ar šaltuosius ginklus;
 • be leidimo vesti į patalpas šunis, kates ar kitus gyvūnus;
 • pilti ar  mesti į nuotekų šalinimo sistemą daiktus ir/arba medžiagas, galinčias užkimšti arba sugadinti nuotekų surinkimo sistemas, sukelti gaisrą ar sprogimą;
 • atlikti aplinką ir turtą teršiančius darbus, niokoti patalpas bei inžinerinius įrenginius;
 • neimti ir nesinaudoti kavinės inventoriumi ir prekiaujamais produktais.


Jūs privalote:

 • įvykus nenumatytiems pasikeitimams, prieš 2 darbo dienas iki renginio informuoti VJIC darbuotoją/us apie neįvyksiantį renginį, paskaitą ir kt.;
 • vykstant renginiui ne VJIC darbo metu pasiimti ir pasirašyti už raktą bei patalpų naudojimą Vilniaus miesto savivaldybės administracijos apsaugos kabinete (pirmas aukštas, šalia įėjimo į VJIC);
 • išeinat iš patalpų:
  1. išjungti visą techniką ir šviesą
  2. išsinešti savo šiukšles
  3. sustumdyti baldus taip, kaip radote
  4. iš kart informuoti VJIC darbuotoją apie sugadintas materialines vertybes
  5. palikti patalpas maksimaliai švarias
 • savo elgesiu nesudaryti nepatogumų kitiems VJIC darbuotojams, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos darbuotojams ir interesantams.

Mes perspėjame:

 • atsinešus savo maisto, patys atsakote už jo kokybę ir saugumą sveikatai;
 • jūs visiškai ir pilnai atsakote už sugadintą ar sunaikintą patalpose esantį kilnojamą turtą ( už padarytą žalą klientas atsako LR įstatymais nustatyta tvarka);
 • jums ar jūsų pasikviestiems interesantams susižalojus dėl savo neatsargumo ar drauge esančių veiksmų, ar sužalojus savo turtą dėl savo neatsargumo, pačiam pažeidžiant nustatytas sąlygas, VJIC darbuotojai už tai neatsako.