Radote klaidą svetainėje?
2018-01-23
Paieška
Lietuvių Lietuvių Polski Polski English English Русский Русский
Svetainės žemėlapis Neįgaliesiems

 

 

Paramos paraiškų bičių laikytojams už papildomą bičių maitinimą priėmimas

Paslaugos aprašymas Paslauga teikiama fiziniams asmenims ir juridinių asmenų atstovams norintiems gauti paramą už papildomą bičių maitinimą.

Bičių laikytojas, užsiimantis žemės ūkio produktų pirmine gamyba, kuris Lietuvos Respublikos teritorijoje laiko bites ir yra įregistravęs LR Žemės ūkio ir kaimo verslo registre žemės ūkio valdos valdytoju arba jungtinės veiklos partneriu, norėdamas gauti paramą už papildomą bičių maitinimą, turi kreiptis į savivaldybę pagal gyvenamą vietą ir pateikti reikalingus dokumentus paraiškai užpildyti:

- iki einamųjų metų rugpjūčio 1 d. turi kreiptis į teritorines valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybas pagal savo gyvenamąją vietą arba buveinės adresą ir užpildyti Ūkinių gyvūnų registravimo ir ženklinimo taisyklių 3 priede nurodyto Pranešimą apie ūkinių gyvūnų bandą formą (forma GŽ-1). Duomenis apie turimą bičių šeimų skaičių laikytojas turi atnaujinti kaimo valdų registre (seniūnijoje) prieš teikdamas paramos paraišką.

Paramos paraiškų priėmimo terminas – einamieji metai nuo rugpjūčio 1 d. iki rugsėjo 15 d. (įskaitytinai). Bičių laikytojas, pavėlavęs pateikti paramos paraišką dėl svarbios priežasties (nenugalima jėga, sunki liga ir kt.), gali ją pateikti iki einamųjų metų rugsėjo 29 d. (įskaitytinai), kartu su prašymu ją priimti ir vėlavimo priežasties pagrindimo dokumentu.

Ekologinės gamybos ūkio savininkas, laikantis bites, papildomai pateikia šio ūkio sertifikatą ir ekologiško cukraus kokybės įrodymo dokumentus.

Bičių laikytojams iš dalies atlyginamos išlaidos, tiesiogiai susijusios su papildomu bičių maitinimu (įprastinio ir ekologiško cukraus įsigijimo išlaidos), bet ne daugiau kaip 5,79 EUR / 20 Lt už bičių šeimą arba ne daugiau kaip 11,58 EUR / 40 Lt už ekologinės gamybos ūkio sertifikuotą  bičių šeimą. Tinkamos finansuoti išlaidos turi būti patirtos einamaisiais metais iki paramos paraiškos pateikimo dienos (įskaitytinai). Nacionalinė mokėjimo agentūra raštu informuoja bičių laikytoją apie numatomą jam skirti paramą.

Kilus neaiškumams dėl paslaugos suteikimo Jūs galite siųsti paklausimą zup@vilnius.lt arba pateikti paklausimą per Savivaldybės elektroninių paslaugų valdymo sistemą pasirinkus paslaugą Konsultavimas žemės ūkio paslaugų teikimo klausimais.

Paslauga teikiama antru interaktyvumo lygiu. Pareiškėjas gali parsisiųsti prašymo formą, ją užpildyti ir pristatyti į instituciją, paštu ar per pasiuntinį.

Paslaugos kategorija Žemės ūkis
Paslaugos suteikimo trukmė 3 darbo d.
Paslaugos gavėjas fizinis/juridinis asmuo
Atsakingas dalinys Interesantų aptarnavimo skyrius
Paslaugos vadovas Vitalij Mosin tel. 211 2070
Paslaugos vykdytojas Gedas Šaltinis tel. 211 2500
Prašymo forma (-os) Paraiškos forma
Išlaidų apmokėjimo įrodymo dokumentų aprašas
Aprašymas interesantui Bičių laikytojas turi atvykti į savivaldybę pagal gyvenamąją vietą arba buveinės adresą. Pateikiami šie dokumentai:
1. Paraiška;
2. Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentas;
3. Atstovavimą patvirtinantis dokumentas;
4. Bityno pasas;
5. Išlaidų apmokėjimo įrodymo dokumentų aprašas (kasos čekių, sąskaitų-faktūrų suvestinė);
6. Išlaidų apmokėjimo įrodymo dokumentai (kiek buvo patirta išlaidų ir kiek sunaudotą kilogramų maistinių medžiagų);
7. Ekologinės gamybos ūkio savininkas, laikantis bites, papildomai pateikia šio ūkio sertifikatą ir ekologiško cukraus kokybės įrodymo dokumentus.
8. Jei ūkis ekologinis, bičių laikytojas savivaldybės darbuotojui turi pateikti sertifikavimo institucijos išduotą sertifikatą.
Papildoma informacija Dažniausiai užduodami klausimai (DUK)
Paslaugos teikimo vaizdinė schema
Reglamentuojantys teisės aktai 1. Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2013 m. rugpjūčio 2 d. Nr. 3D-358 Dėl žemės ūkio ministro 2008 m. m. birželio 26 d. įsakymo Nr. 3D-357 „Dėl paramos teikimo bičių laikytojams už papildomą bičių maitinimą taisyklių patvirtinimo“ pakeitimo
2. Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministro 2008 m. birželio 26 d. Nr. 3D-357 Dėl paramos teikimo bičių laikytojams už papildomą bičių maitinimą taisyklių patvirtinimo
Paslaugos kaina Paslauga teikiama neatlygintinai
Informacija
DUK

Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Biudžetinė įstaiga
Kodas Juridinių asmenų registre 188710061
Konstitucijos pr. 3, LT-09601 Vilnius
Tel. (8 5)  211 2000, trumpasis nr. 1664
Faksas (8 5)  211 2222
El. paštas e.vicemeras@vilnius.lt
E. pristatymo dėžutės adresas – 188710061
Pastabas dėl svetainės rašyti tinklalapio administratoriui

© Vilniaus miesto savivaldybės administracija 

Privatumo politika

Struktūra ir kontaktai

Kontaktų paieška