Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia į tėvystės įgūdžių lavinimo programą „Tėvų grupė“

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia į tėvystės įgūdžių lavinimo programą „TĖVŲ GRUPĖ“

Skelbiamas Globėjų tarnybų konkursas

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius (toliau – VTAS) skelbia Globėjų tarnybų konkursą 2017-2019 m.

Kalėdinė gerumo akcija „Pasidalinkime“

Gerbiami Vilniaus miesto savivaldybės svečiai ir darbuotojai, artėjant prasmingai ir džiugiai šventei – Šv. Kalėdoms, Vaiko teisių apsaugos skyrius organizuoja jau tradicija tapusią Kalėdinę gerumo akciją „Pasidalinkime“, kuri ragina nepamiršti mūsų mieste gyvenančių socialinės rizikos šeimose augančių vaikų ir kviečia prisijungti prie šios kilnios misijos, padovanojant dalelę savo širdies, šventinio džiaugsmo šių vaikučių namuose ir širdyse. Tikimės, kad mūsų nuoširdi Skaityti toliau

Prašome užpildyti apklausą

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija organizuoja apklausą, kurios tikslas – išsiaiškinti, kas motyvuotų Lietuvos didmiesčiuose gyvenantį jaunimą (14–29 m.) grįžti gyventi, mokytis ir dirbti į mažąsias savivaldybes. Apklausa bus vykdoma iki 2016 m. gruodžio 24 d.

VšĮ Savanorių centras vykdė savanorių apklausą Vilniaus mieste

Savanorių centras kvietė Vilniaus miesto savanorius dalyvauti apklausoje, skirtoje sužinoti kurie informaciniai šaltiniai geriausiai padeda rasti savanoriškas veiklas, kurios veiklos sritys labiausiai pritraukia savanorius, kas paskatintų savanorius daugiau savo laiko skirti savanoriškoms veikloms, bei kiek naudinga Savanorių centro skelbiama informacija renkantis savanoriškos veiklos vietą.

Nemokama teisinė pagalba jaunimui ir NVO

Šių metų rugsėjo mėnesį buvo atnaujinta ir oficialiai pristatyta visuomenei VU Teisės klinika (VU TK). VU TK kviečia kreiptis jauno verslo, startuolių kūrėjus bei freelancer‘ius. Teisines konsultacijas reklamos, komercinių sutarčių, intelektinės nuosavybės, mokesčių optimizavimo ir kitais jaunam verslui bei free-lanceriams aktualiais teisės klausimais teikia gabiausi vyresniųjų kursų VU TF studentai, o konsultacijų kokybę užtikrina advokatai praktikai, žymūs Lietuvos teisininkai.

Antakalnio poliklinikoje anonimiškai ir nemokamai teikiama skubi, profesionali psichologinė pagalba

Antakalnio poliklinikoje darbo dienomis nuo 8 iki 20 valandos be išankstinės registracijos, anonimiškai ir nemokamai teikiama skubi, profesionali psichologinė pagalba.

Nebūk naivus kelyje sąjunga skelbia Socialiai atsakingiausios mokyklos konkursą

Nebūk naivus kelyje sąjunga nuo 2017 m. sausio 2 dienos iki birželio 1 d. (imtinai) skelbia Socialiai atsakingiausios mokyklos konkursą.

Moksleiviai ateitininkai kviečia aukoti ir kurti „Ateitį Ukrainai“

Advento laikotarpis dažnam yra pasiryžimų laikas, kai nusprendžiame atsigręžti į pasaulį, stengiamės labiau mylėti ir daugiau padėti kitiems. Visą gruodžio mėnesį moksleiviai ateitininkai telkiasi į akciją „Ateitis Ukrainai“ bei kviečia Lietuvos žmones aukoti šiai nuo karo nukentėjusiai šaliai.

Kviečiame dalyvauti Europos jaunimo tarybos apklausoje

Vilniaus miesto savivaldybės Jaunimo reikalų skyrius kviečia dalyvauti apklausoje, kurią parengė Europos Jaunimo Taryba. Ši apklausa yra apie naujas ir novatoriškas formas bei  apie jaunimo dalyvavimą sprendimų priėmime, 16 – 30 metų amžiaus. Ji yra skirta visiems, kurie yra aktyvūs jaunimo dalyvavime, o  ypač tiems, kurie remia jaunimo dalyvavimo projektus ar programas.

Nebūk naivus kelyje sąjunga vykdo apklausą

Atsižvelgiant į pastarųjų metų tragiškus įvykius dėl jaunimo neatsakingo ir neapgalvotai pasirinkto keliavimo būdo, sparčiai paplitusį jaunimo neatsargų ir naivų bendravimą socialiniuose tinkluose su nepažįstamais asmenimis, vis populiarėjančią bendrakeleivių paiešką internete bei į tai, kad paskutiniu metu ypatingai padidėjęs mokinių dingstamumas, ir į tai, kad Europoje Lietuva pagal prekyba žmonėmis bei dingusių žmonių skaičių ir yra tarp lyderių,  Nebūk naivus Skaityti toliau

Kviečiame į Lyderystės akademiją!

Pažįstate 9-12 klasių moksleivius? Pasiūlykite jiems užsiregistruoti į jubiliejinę – nemokamą „lydėrystės akademiją“! Ir nepraleisti progos gauti neįkainojamą patirtį – 100% garantija.

Vilniaus kelininkai: pagrindinės gatvės pabarstytos, šiuo metu barstomos šalutinės

nuotr. Sauliaus Žiūros Prasidėjus pūgai, pirmadienio naktį į sostinės gatves išvažiavo apie 40 druskų barstytuvų. Ryte pagrindinės ir magistralinės gatvės buvo nubarstytos. Šiuo metu druskų barstytuvai dirba mažesnio intensyvumo gatvėse. „Snygiui buvome pasiruošę, pernakt dirbo apie 40 druskų barstymo mašinų. Šiuo metu pagrindinės gatvės pabarstytos, o technika dirba miegamuosiuose rajonuose. Situaciją kiek apsunkino tai, kad snigo visą naktį ir paryčiais, Skaityti toliau

Paroda ,,Studijos 2017“ sako – daugiau jokių rėmų – LAISVĖ RINKTIS!

Junkis jau dabar prie parodos renginio Facebooke (https://www.facebook.com/events/212801322478980/) ir sužinok visas naujienas, parodos erdves, pranešėjus ir akcijas pats pirmas, o svarbiausia, dalyvauk gausybėje momentinių konkursų bei didžiajame konkurse ,,Laisvė rinktis“.

Lietuvos moksleivių sąjunga pradeda programą „Emocija+“

Moksleivis didžiąją savo laiko dalį praleidžia mokykloje, kurioje įgyja reikiamų žinių, naujų įgūdžių, ugdo visapusišką asmenybę. Deja, vis dažniau mokinys susiduria su netinkama emocine aplinka, kuri gali tapti tragiškų įvykių priežastimi.

Vilniaus miesto skola sumažinta 20,2 mln. eurų

Vilniaus skola mažėja – nuo metų pradžios iki dabar sostinės skolos sumažintos net 20,2 mln. Eur.  Nuo pat kadencijos pradžios, jau pusantrų metų Vilniaus skola nebeaugo ir išliko stabili. Tuo tarpu praėjusioje kadencijoje miesto skola augo kasmet – per ketverius metus ji padidėjo 150,7 mln. Eur, t.y. nuo 241,3 mln. išaugo iki 392 mln. Eur. Šiandien Vilniaus miesto skola yra Skaityti toliau

Vilnius pritrauks talentų iš užsienio – pristatytas „Vilnius Welcome Kit“

Atviro ir draugiško Vilniaus meras Remigijus Šimašius šiandien pristatė naują informacinį leidinį „Welcome Kit“.  Vilniaus svečiams ir sostinėje besikuriantiems užsieniečiams sukurtas naujas informacinis paketas bus svarbi pagalba pažinti miestą ir pasijusti jo dalimi. Patraukliai pateikiama svarbiausia praktinė informacija skirta ne tik tiems, kurie jau atvyko į Vilnių ir ieško miesto siūlomų galimybių, bet ir tiems, kurie dar tik svarsto įsikurti Skaityti toliau

Iniciatyva „SOS! Dingsta vaikai“

Iniciatyvos tikslas – padėti šeimai, bendruomenei, mokyklai prevenciškai veikti prieš didėjantį mokinių bei jaunuolių dingstamumą, apjungti šioje srityje dirbančias institucijas: vidaus reikalų sistemą bei ugdymo įstaigas, šviečiant jaunimą bei visą visuomenę apie šią itin opią problemą.

Raudonos nosys Gydytojai klounai ieško savanorių!

Lapkričio 28 – Gruodžio 11 dienomis ieškomi gerieji nykštukai, galintys padėti RAUDONŲ NOSIŲ Kalėdinio pašto dirbtuvėse. „Čia kvepia gardžia arbata, ką tik iškeptais sausainiais ir yra laisva vieta kaip tik TAU“ – kviečia klounai savanorius!

Kviečiame savanoriauti Kalėdiniame bėgime!

Gruodžio 18 d. Vilniuje vyksiantis tradicinis Kalėdinis bėgimas jau renka savanorių armiją! Kviečia prisijungti visus šaltuko nebijančius savanorius! Pildykite anketą ir patirkite naujų nuotykių! Savanorio anketa http://bit.ly/2fvcNI6  

Savivaldybei priklausančių neįrengtų pastogių patalpų dalių perleidimo bendraturčiams uždaras konkursas

Vilniaus miesto savivaldybės administracija uždaro konkurso būdu perleidžia bendraturčiams nuosavybės teises į Savivaldybei priklausančią neįrengtos pastogės patalpų dalį Informacija atsisiųsti Adresas Savivaldybės parduodama neįrengtos pastogės patalpos dalis Bendras neįrengtos pastogės patalpų plotas (kv. m) Pastato žymėjimas plane Pradinė pardavimo kaina (€) Pradinis įnašas (Lt/€) Savivaldybės atstovų telefonai 1 2 3 4 5 6 7 Antakalnio g. 49, neįrengta pastogė 141/1000 Skaityti toliau

Informacija apie tėvų įsitraukimą į psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencinę veiklą

Prasidėjus naujiems mokslo metams Narkotikų, tabako ir alkoholio kontrolės departamentas (toliau – Departamentas) skatina skirti daugiau dėmesio tėvų įsitraukimui į psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevenciją.

Skelbiamas šviestuvų pardavimo aukcionas

2016 m. spalio 4  d. 10.00 val. Vilniaus miesto savivaldybės administracija skelbia šviestuvų pardavimo aukcioną Savivaldybės pastate Konstitucijos pr. 3, Vilniuje, 215 kab. Pardavimo objektas Eil. Nr. Turtas Pagaminimo metai Kaina, Eur 1. Šviestuvas 1984 500 2. Šviestuvas 1984 500 Iš viso, Eur 1000 Pagaminti iš vario lydinio. Tinka patalpoms aukštomis lubomis (restauruojamiems pastatams ar pan). Pagrindinio laikančio strypo ilgis Skaityti toliau

Socialinis sufleris ieško pozityvių, mėgstančių iššūkius žmonių!

Kas yra Socialinis sufleris? „Socialinis sufleris“ – tai iniciatyva, kuria siekiama pozityvaus pokyčio vietos bendruomenėse.

Skelbiamas Vilniuje statomo Daugiafunkcio komplekso koncesijos konkursas

Žengtas svarbus žingsnis į priekį, kad vadinamos amžiaus statybos – Daugiafunkcis kompleksas Šeškinėje – prasidėtų: rytoj skelbiamas viešas atviras konkursas stadiono statytojui ir operatoriui atrinkti. Savivaldybė kartu su Kūno kultūros ir sporto departamentu projektą įgyvendins viešojo ir privataus sektoriaus partnerystės būdu, pagal „Projektuok –Statyk-Finansuok-Valdyk“ modelį. Kompleksas bus skirtas sveikatinimui, ugdymui, kultūros ir užimtumo skatinimui. Planuojama, kad komplekse bus įrengtas ne Skaityti toliau

Remigijus Šimašius

Remigijus Šimašius

„Įsiklausyk, argumentuok, veik!“

meras@vilnius.lt