Vilniaus miesto psichologinė-pedagoginė tarnyba kviečia tėvelius, auginančius 2-6 metų vaikus, dalyvauti Pozityvios tėvystės kursuose

Kursai, vadovaujantis  Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2016 m. gruodžio 7 d. sprendimu Nr. 1-733 „Dėl Ikimokyklinio amžiaus vaikų ugdymo ir priežiūros finansavimo tėvams (globėjams) tvarkos aprašo tvirtinimo“ , skirti Vilniaus miesto savivaldybės teritorijoje gyvenantiems tėvams (globėjams), auginantiems ikimokyklinio  amžiaus vaikus.

Atlikta Vilniaus miesto, priemiesčio bei Kauno miesto gyventojų apklausa

Vilniaus miesto savivaldybės teritorijos bendrojo plano keitimo metu, Savivaldybės įmonės „Vilniaus planas“ užsakymu, UAB „RAIT“ atliko reprezentatyvią Vilniaus miesto savivaldybės gyventojų apklausą, kurios tikslas – surinkti reikiamą informaciją apie Vilniaus miesto ir gyvenamųjų rajonų kokybę, būstą, gyvenamąją aplinką, susisiekimą, bendrą ir transportinį gyventojų judrumą, Vilniaus miesto įvaizdį ir konkurencingumą.

Informacija pateikusiems paraiškas daugiabučių namų atnaujinimo (modernizavimo) III etapui (atnaujinta)

Gerb. Vilniečiai, Vilniaus miesto savivaldybės administracija (toliau – Administracija) gavo 38 paraiškas atnaujinti (modernizuoti) daugiabučius namus.

Vilniaus miesto savivaldybės administracija skelbia apie siūlymą pripažinti statinius, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), bešeimininkiais

Vilniaus miesto savivaldybės administracija kreipsis į teismą dėl statinių, kurie neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiais ir jų perdavimo valstybės ar Savivaldybės nuosavybėn, pagal priedą.

Priimamos Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos 2017 metų priemonių paraiškos

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinių reikalų ir sveikatos departamento Sveikatos apsaugos skyrius priima paraiškas 2017 metų priemonėms, finansuojamoms Vilniaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Paskirstytos lėšos neįgaliųjų sporto organizacijoms

Vadovaujantis 2017-01-07 Administracijos direktorės įsakymu Nr.30-26 skelbiamas lėšų paskirstymo organizacijoms, vykdančioms neįgaliųjų socialinės integracijos per kūno kultūrą ir sportą projektus, finansuojamus iš valstybės ir Vilniaus miesto savivaldybės 2017 metų biudžetų, sąrašas:

Prasideda registracija į 2017 m. civilinės saugos mokymo kursus

Prasideda registracija į 2017 m. civilinės saugos mokymo kursus, organizuojamus: Vilniaus apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdyboje; Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos Ugniagesių gelbėtojų mokyklos Civilinės saugos mokymo centre.

Kur ieškoti pagalbos, vaikui susirgus ne darbo dienomis?

Gydymo įstaigos, kuriose Jus priims šeimos gydytojas/pediatras ne darbo metu.

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia į tėvystės įgūdžių lavinimo programą „Tėvų grupė“

Vilniaus visuomenės sveikatos biuras kviečia į tėvystės įgūdžių lavinimo programą „TĖVŲ GRUPĖ“

Skelbiamas Globėjų tarnybų konkursas

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos skyrius (toliau – VTAS) skelbia Globėjų tarnybų konkursą 2017-2019 m.

Tu rūpi – nelik vienas su savo sunkumais

Vilniaus miesto Antakalnio poliklinika nelieka abejinga mūsų visuomenei aktualioms emocinėms problemoms. Nuo 2017 m. sausio 1 d. poliklinika siūlo nemokamas anonimines paslaugas – skubią psichologinę pagalbą bei psichologines konsultacijas jaunimui.

Sužinokime apie merginų sveikatą daugiau!

Kiekvieno žmogaus siekiamybė – visapusė fizinė,  dvasinė ir socialinė gerovė. O tai – sveikatos apibrėžimas. Antakalnio poliklinika kviečia visas merginas ir su jaunimu dirbančius specialistus apsilankyti atvirų durų dienose „Merginos sveikata“ ir paskaitoje „Ar viską žinai apie merginos fiziologiją ir higieną?“ bei daugiau sužinoti apie moterų lytinę sveikatą.

Kalėdinė gerumo akcija „Pasidalinkime“

Gerbiami Vilniaus miesto savivaldybės svečiai ir darbuotojai,

Prašome užpildyti apklausą

Socialinės apsaugos ir darbo ministerija organizuoja apklausą, kurios tikslas – išsiaiškinti, kas motyvuotų Lietuvos didmiesčiuose gyvenantį jaunimą (14–29 m.) grįžti gyventi, mokytis ir dirbti į mažąsias savivaldybes. Apklausa bus vykdoma iki 2016 m. gruodžio 24 d.

VšĮ Savanorių centras vykdė savanorių apklausą Vilniaus mieste

Savanorių centras kvietė Vilniaus miesto savanorius dalyvauti apklausoje, skirtoje sužinoti kurie informaciniai šaltiniai geriausiai padeda rasti savanoriškas veiklas, kurios veiklos sritys labiausiai pritraukia savanorius, kas paskatintų savanorius daugiau savo laiko skirti savanoriškoms veikloms, bei kiek naudinga Savanorių centro skelbiama informacija renkantis savanoriškos veiklos vietą.

Nemokama teisinė pagalba jaunimui ir NVO

Šių metų rugsėjo mėnesį buvo atnaujinta ir oficialiai pristatyta visuomenei VU Teisės klinika (VU TK). VU TK kviečia kreiptis jauno verslo, startuolių kūrėjus bei freelancer‘ius. Teisines konsultacijas reklamos, komercinių sutarčių, intelektinės nuosavybės, mokesčių optimizavimo ir kitais jaunam verslui bei free-lanceriams aktualiais teisės klausimais teikia gabiausi vyresniųjų kursų VU TF studentai, o konsultacijų kokybę užtikrina advokatai praktikai, žymūs Lietuvos teisininkai.

Antakalnio poliklinikoje anonimiškai ir nemokamai teikiama skubi, profesionali psichologinė pagalba

Antakalnio poliklinikoje darbo dienomis nuo 8 iki 20 valandos be išankstinės registracijos, anonimiškai ir nemokamai teikiama skubi, profesionali psichologinė pagalba.

Nebūk naivus kelyje sąjunga skelbia Socialiai atsakingiausios mokyklos konkursą

Nebūk naivus kelyje sąjunga nuo 2017 m. sausio 2 dienos iki birželio 1 d. (imtinai) skelbia Socialiai atsakingiausios mokyklos konkursą.

Moksleiviai ateitininkai kviečia aukoti ir kurti „Ateitį Ukrainai“

Advento laikotarpis dažnam yra pasiryžimų laikas, kai nusprendžiame atsigręžti į pasaulį, stengiamės labiau mylėti ir daugiau padėti kitiems. Visą gruodžio mėnesį moksleiviai ateitininkai telkiasi į akciją „Ateitis Ukrainai“ bei kviečia Lietuvos žmones aukoti šiai nuo karo nukentėjusiai šaliai.

Dėl Savivaldybės būsto pardavimo

Informuojame, kad vadovaujantis Administracijos direktoriaus 2016 m. lapkričio 18 d. įsakymu Nr. 40-555, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Turto departamento Nekilnojamojo turto skyrius nuo 2016 m. gruodžio 1 d. perdavė Savivaldybės įmonei „Vilniaus miesto būstas“ asmenų ir šeimų, turinčių teisę išsipirkti nuomojamą savivaldybės būstą ir pagalbinio ūkio paskirties pastatus, prašymus ir susijusius dokumentus (turto vertinimo ataskaitas ir kt.).

Kviečiame dalyvauti Europos jaunimo tarybos apklausoje

Vilniaus miesto savivaldybės Jaunimo reikalų skyrius kviečia dalyvauti apklausoje, kurią parengė Europos Jaunimo Taryba. Ši apklausa yra apie naujas ir novatoriškas formas bei  apie jaunimo dalyvavimą sprendimų priėmime, 16 – 30 metų amžiaus. Ji yra skirta visiems, kurie yra aktyvūs jaunimo dalyvavime, o  ypač tiems, kurie remia jaunimo dalyvavimo projektus ar programas.

Nebūk naivus kelyje sąjunga vykdo apklausą

Atsižvelgiant į pastarųjų metų tragiškus įvykius dėl jaunimo neatsakingo ir neapgalvotai pasirinkto keliavimo būdo, sparčiai paplitusį jaunimo neatsargų ir naivų bendravimą socialiniuose tinkluose su nepažįstamais asmenimis, vis populiarėjančią bendrakeleivių paiešką internete bei į tai, kad paskutiniu metu ypatingai padidėjęs mokinių dingstamumas, ir

Kviečiame į Lyderystės akademiją!

Pažįstate 9-12 klasių moksleivius? Pasiūlykite jiems užsiregistruoti į jubiliejinę – nemokamą „lydėrystės akademiją“! Ir nepraleisti progos gauti neįkainojamą patirtį – 100% garantija.

Vilniaus kelininkai: pagrindinės gatvės pabarstytos, šiuo metu barstomos šalutinės

nuotr. Sauliaus Žiūros Prasidėjus pūgai, pirmadienio naktį į sostinės gatves išvažiavo apie 40 druskų barstytuvų. Ryte pagrindinės ir magistralinės gatvės buvo nubarstytos. Šiuo metu druskų barstytuvai dirba mažesnio intensyvumo gatvėse. „Snygiui buvome pasiruošę, pernakt dirbo apie 40 druskų barstymo mašinų. Šiuo metu pagrindinės gatvės pabarstytos, o technika dirba miegamuosiuose rajonuose. Situaciją kiek apsunkino tai, kad snigo visą naktį ir paryčiais, Skaityti toliau

Neįgaliųjų reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informacija projektuotojams dėl statinių pritaikymo neįgaliesiems

Pagal Neįgaliųjų socialinės integracijos įstatymo 11 straipsnio 1 dalį reikalavimai dėl neįgaliesiems fiziškai tinkamos aplinkos visose gyvenimo srityse įgyvendinami, atliekant teritorijų planavimą ir statinių projektavimą bei viešosios paskirties pastatų, būsto ir jo aplinkos, viešojo transporto objektų, skirtų keleiviams aptarnauti, jų infrastruktūros, informacinės aplinkos pritaikymą neįgaliųjų specialiems poreikiams.

Remigijus Šimašius

Remigijus Šimašius

„Įsiklausyk, argumentuok, veik!“

meras@vilnius.lt